Siatkowka, komentarze, wyniki, wiadomosci
 
Komentuj!
Ostatnie Artykuły
+L sezon 2019/2020
LSK 2019/2020
LSK 18/19
TRANSFERY 2020/2021
LSK 17/18
Newsy- kategorie
Reprezentacja Seniorek
Reprezentacja Seniorów
Reprezentacje Młodzież.
Siatkówka plażowa
Europejskie Puchary
Orlen Liga
Plus Liga
Ligi zagraniczne
Serie A Kobiet
Serie A
Superliga Brazylia
Informacje
Serie A - K 17/18
Serie A - M 17/18
SUPERLIGA - K 17/18
SUPERLIGA - M 17/18
SUPERLIGA Ros. 17/18
LIGUE A - K 17/18
LIGUE A - M 17/18
Bundesliga K 17/18
Bundesliga M 15/16
EthiasVolleyLeague (BE)
Term. LM 15/16
Wyniki-Tab. 16/17
Składy16/17
Term-Wyn. 17/18
Składy 16/17
Trening ZAKSY Prezentacja Olsztyna
Wystawa Herosów
MM Volleyball Camp Olsztyn
MM Volleyball Camp Warszawa
SWT 2012 Stare Jabłonki
Memoriał Agaty 1
Memoriał Agaty 2
Memoriał Agaty 3
Memoriał Agaty 4
Memoriał Agaty 5
Memoriał Agaty 6
Memoriał Agaty 7
Mem. Ambroziaka cz.1
Mem. Ambroziaka cz. 2
Mem. Ambroziaka cz.3
Gwardia Cup 2012 cz.1
Gwardia Cup 2012 cz.2
Gwardia Cup 2012 cz.3
Zaksa - Izmir 28.09.12
Impel - Tauron 17/11/12
Andrea w Krakowie
AGH Galeco - Chemik
Siódemka - Tauron 12/01/13
Impel - Muszyna 1
Impel - Muszyna 2
PP 2013
Impel - Piła 06.10.13

Klasyfikacja
Plus Liga 13/14
Plus Liga 14/15
Orlen Liga 12/13
OrlenLiga 13/14
OrlenLiga 14/15
IO Rio 2016
2011/2012
+L Term/Reg/Wyniki 14-15
+L Składy 2014/2015
OL Składy 2014/2015
OL Terminarz-Wyniki 14/15
OL Wyniki-Tabele 2012/2013
OLTerminarz 2012/2013
OL Składy 2012/2013
Puchar Polski K 2012/2013
1 liga K PlayOff-PlayOut
Składy 2013/2014
Terminarz-Wyniki 13/14
Puchar Polski 2012/2013

Serie A - K 14/15
Twórczość- cykle...
W blasku gwiazd
FART ma farta?
Skra- oblężona twierdza
AZS ze świętego miasta
Dokąd zalecą Ptoki
ZAKSA, zdetronizowany król powraca
Asseco Resovia czyli mistrzowie jednego sezonu
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 1
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 2
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 3
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 4
Słownik SN
Statystyki WOA
Arcydzieła
Kibicbook 2
Kibicbook 3
Kibicbook 4
Kibicbook 5
Luzne Gadki 1
Luzne Gadki 2
Luźne Gadki 3
Luźne Gadki 4
Luźne Gadki 5
Luźne Gadki 6
Luźne Gadki 8
Luźne Gadki 9
Luźne Gadki 10
Luźne Gadki 11
Luźne Gadki 12
Twórczość SN
Wywiady +...
Stefana/Maja
Ł.Kaczmarek
A.Gardini
M.Rosner
D.Radenković
W.Sobala
M.Wika
K.Kasprzak
P.Kantor
Ł.Kadziewicz
G. Kosatka
K. Ignaczak
T. Aleksandersen

Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 413
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: gerwazy
OrlenLiga Wyniki-Tabela 2012/2013

Klasyfikacja sezon 2012/2013

Poz.
Klub
1. Bank BPS Muszynianka Fakro184648:15
2.Tauron MKS Dąbrowa Górnicza183947:24
3. BKS Aluprof Bielsko-Biała183946:24
4. Atom Trefl Sopot183943:23
5. PTPS Piła182834:31
6. Budowlani Łódź182435:40
7. Impel Gwardia Wrocław181930:42
8. KS Pałac Bydgoszcz181723:42
9. Siódemka Legionovia 181321:45
10. AZS Białystok 18611:52

Klasyfikacja końcowa

1. Atom Trefl Sopot

2. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

3. Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna

4. BKS Aluprof Bielsko-Biała

5. Impel Wrocław

6. PTPS Piła

7. Budowlani Łódź

8. KS Pałac Bydgoszcz

9. Siódemka Legionovia Legionowo

10. AZS Metal-Fach Białys - spada do 1 ligi


Komentarze
ksdani dnia październik 09 2012 07:50:29
I Kolejka

05.10.2012
BKS Aluprof Bielsko-Biała - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:17, 25:15) MVP-Cella

Siódemka Legionovia Legionowo - Atom Trefl Sopot 1:3 ( 25:21, 19:25, 23:25, 16:25 ) MVP:Rourke

06.10.2012
17.00 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - AZS Białystok 3:0 ( 25:17, 25:21, 25:21 ) MVP: Kasprzak

17.00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Budowlani Łódź 3:1 ( 23:25, 25:17, 25:18, 25:23 ) MVP: Strasz

08.10.2012
18.00 Impel Wrocław - PTPS Piła 0:3 ( 22:25, 17:25, 17:25 ) MVP: Malasevic
*****

BKS Aluprof Bielsko-Biała - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:17, 25:15) MVP-Cella

BKS Aluprof Bielsko-Biała: Bergova (12), Horka (7), Wojtowicz M. (L), Wołosz (3),Pelc (9), Sieczka (9), Cella (10), Frąckowiak (1), Czypiruk-Solarewicz (2), Sawicka, Szymańska, Wojtowicz G

KS Pałac Bydgoszcz: Schulz (8), Martinez (5), Mazurek (4), Liliom (8), Adams (7), Czyżnielewska (3), Kuehn-Jarek (L), Grejman, Krzywicka, Biedziak, Mucha, Sosnowska, Szostak

***
Siódemka Legionovia Legionowo - Atom Trefl Sopot 1:3 ( 25:21, 19:25, 23:25, 16:25 ) MVP:Rourke

Siódemka Legionovia Legionowo: Sołodkowicz (16), Skorupa (11),Gierak (6), Maciejczyk (7),
Bąk (2), Siwka (L), Łukaszewska (6), Michailenko (7), Marinova (1), Jóźwicka, Chojnacka,

Atom Trefl Sopot: Zenik (L), Coimbra (1), Bełcik (3), Pykosz (8), Shelukhina (6), Rourke (29), Kaczorowska (14), Wilk (1),

***
17.00 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - AZS Białystok 3:0 ( 25:17, 25:21, 25:21 ) MVP: Kasprzak
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna: Werblińska (7-sk.at.:26%, pz.6x83%/83%), Dziękiewicz (6),
Bednarek-Kasza (6),
Kasprzak (13-sk.at.;60%, pz.:30%/10%), Rousseaux (5- sk.at.:22%), Maj (L-pz.:36%/20%), Serena (1),
Sieradzan (8), Kaczmar, Gajgał-Anioł (1), Jagieło (1),
Pz: 38%/23%, SkAt.:38%, Bl.:5, Asy:7
Kinga dobrze w ataku i slabiutko w przyjeciu - kiedy trenerzy przestana meczyc dziewczyne,
niech idzie na mlota.

AZS Białystok: Kurnikowska (9), Jack (9), Rzenno (6), Thompson (3), Cabajewska (2),
Krystle (5), Bulbak (L), Chmiel (5), Tomsia (2), Polak
Pz.:23%/17%, Sk.At.:33%, Bl.:10, Asy:4
Tylko Jack (67%) atakowala z dobra skutecznoscia , reszta zespolu w okolicach 30%

***
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Budowlani Łódź 3:1 ( 23:25, 25:17, 25:18, 25:23 ) MVP: Strasz
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Tokarska (8), Leys (3), Diricks (1), Nuszel (8),
Zaroślińska (9), Strasz (L), Plchotova (16), kaczor (7), Staniucha-Szczurek (18),
Śliwa (2),
Pz.:58%/38%, Sk.At.:44%, Bl.:10, Asy:5

Budowlani Łódź: Thompson, Golec (6), Bryda (7), Pycia (9), Kruk (8), Durajczyk (L),
Dos Santos (17), Mikołajewska, Ściurka (3), Wójcik, Sikorska (3)
Pz.:54%/34%, Sk.At.:36%, Bl.:6, Asy:5

***
Impel Wrocław - PTPS Piła 0:3 ( 22:25, 17:25, 17:25 ) MVP: Malasevic
Impel Wrocław: Staelens (2), Konieczna (8,sk-28%), Wilson (5-31%, 1 bl),
Jaszewska ( 10-41%),1 bl), Djurisic (8-50%), Medyńska (L-pz.:59%/24%),
Polak (2-12%), Rosner (5-29%), Mroczkowska, Pyziolek (4-60%, pz.:88%/38%), Szkudlarek
Pz.:58%/23%, Sk.At.:32%, Bl.:5, Asy:1

PTPS Piła:Kuligowska (7-25%,2 bl, 1as), Martałek (9-41%,2 bl), Malasevic (11-41%,1bl,1as),
Lis (12-75%, 3bl), Wysocka (L-77%/38%), Katic (5-67%,2bl, 1as), Wawrzyniak (1-14%),
Naczk (1), Paszek, Krawulska (8-37%,1bl), Kajzer, Borek
Pz.:68%/40%, Sk.At.:41%, Bl.:11, Asy:4

Komentarze: http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=3472

******
ksdani dnia październik 13 2012 19:26:47
II kolejka Orlen Ligi


12.10.12
Budowlani Łódź - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 ( 14:25, 23:25, 25:27 ) MVP: Horka
KS Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław 3:1 ( 23:25, 26:24, 25:19, 25:12 ) MVP: Mazurek

13.10.12
Atom Trefl Sopot - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 1:3 ( 22:25, 25:23, 13:25, 18:25 ) MVP: Bednarek- Kasza
AZS Białystok - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (16:25, 20:25, 20:25) MVP: Tokarska
18.00 Siódemka Legionovia Legionowo - PTPS Piła 1:3 ( 32:34, 21:25, 26:24, 16:25 ) MVP: Kajzer

****
Budowlani Łódź - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 ( 14:25, 23:25, 25:27 ) MVP: Horka

Budowlani Łódź: Thompson, Bryda (11-28%, pz36%/24%), Sikorska (5-sk44%), Pycia (7-sk60%), Kruk (4), Durajczyk (L-40%/40%), Dos Santos (12-sk29%), Piatek (2-sk25%), Ściurka (3-sk50%,pz38%/38%), Wójcik (2), Mikolajewsja
Pz.:44%/33%, Sk.At.:30%, Bl:6, Asy:5

BKS Aluprof Bielsko-Biała: Bergova (10-sk47%), Horka (15-sk46%), Wolosz (4), Pelc (6-sk71%), Sieczka (9-sk26%.pz42%/11%), Cella (13-sk35%, 56%/44%), Sawicka (L-63%/58%),Wojtowicz, Frackowiak, Czypiruk-Solarewicz (5-75%), Szymanska,
Pz.:50%/35%, Sk.At.:42%, Bl.:12, Asy:6

***

KS Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław 3:1 ( 23:25, 26:24, 25:19, 25:12 ) MVP: Mazurek

KS Pałac Bydgoszcz:Schulz (10-sk42%,Bl 4), Martinez (10-sk42%, pz57%/30%), Mazurek (4), Liliom (5-sk33%, pz23%/14%), Grejman (7-sk31%, pz62%/54%, Bl 2, as 1), Adams (19-sk88%, Bl 4 ), Krzywicka, Czyznielewska (23-sk50%, Bl 3, As 1), Sosnowska, Kuehn-Jarek (L-pz73%/36%), Biedziak, Walczak
Pz.:49%/29%, Sk.At.:48%, Bl.:14, Asy:5

Impel Wrocław: Staelens (3), Mroczkowska (8-sk25%), Szkudlarek, Konieczna (5-sk38%), Wilson (8-sk67% ), Nowakowska, Jaszewska ( 8-sk36%, pz38%/8%), Pyziolek (12-sk42%, pz61%/22%), Medynska (L-52%/26%), Rosner (5-sk25%, pz20%/0%), Djurisic (9-sk36%, Bl 4), Polak (1- pz67%/33%)
Pz.:47%/18%, Sk.At.:38%, Bl.:11, Asy:3

***

Atom Trefl Sopot - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 1:3 ( 22:25, 25:23, 13:25, 18:25 ) MVP: Bednarek

Atom Trefl Sopot: Zenik (L-54%/54%), Coimbra (6-sk26%,pz32%/28%), Bełcik (4), Pykosz (6-sk-50%, Podolec (19-sk39%,pz30%/10%), Shelukhina (10-sk40%,bl2),
Wilk (1), Kwiatkowska (4-sk27%), Łukasik (4-sk50% +bl+As), Kuziak, Kaczorowska (5-sk35%,pz55%/39%)
PZ.:43%/33%, SkAt.:35%, Bl.:6, Asy:4

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna: Werblinska (8-sk33%, pz50%/27%), Dziękiewicz (4), Sieradzan (2), Bednarek-Kasza (18-sk53%, bl4, Asy4), Kaczmar, Popovic (18.sk52%), Kasprzak (15-Sk32%,pz31%/15%, Asy5), Gajgał-Anioł (1), Rousseaux (6-ak86%), Jagieło (1), Maj (L-50%/25%), Serena (1)
Pz.:44%/26%, Sk.At.:39%, Bl.:9, Asy:13

***

AZS Białystok- Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 ( 16:25, 20:25, 20:25 ) MVP: Tokarska

AZS Białystok: Polak E., Kurnikowska (1,sk6, pz48%/22%), Jack (5-sk21%), Rzenno (7-sk33%,bl3,asy2), Tomsia (1), Thompson (12-sk36%,pz33%/13%),
Cabajewska (3), Krystle (14-sk42%), Chmiel (1), Bulbak (L-78%/11%)
Pz.:44%/16%, Sk.At.:28%, Bl.:11, Asy6

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Tokarska (11-sk100%, bl4), Leys (7-sk33%, pz54%15%), Liniarska (4-sk17%), Kaczor (3-sk33%), Dirickx (2), Zaroślinska (14-sk38%), Staniucha-Szczurek, Strasz (L-40%/27%), Śliwa, Skowrońska (11-sk63%,pz38%/19%)
Pz.:44%/20%, Sk.At.:44%, Bl.:12, Asy:3

***

Siódemka Legionovia Legionowo - PTPS Piła 1:3 ( 32:34, 21:25, 26:24, 16:25 ) MVP: Kajzer

Siódemka Legionovia Legionowo:Bawoł (6-sk28%,pz39%/28%), Sołodkowicz (24-sk44%,pz59%/35%, Bl2, Asy3), Skorupa (9-sk42%,bl4), Gierak (2), Maciejczyk (12-sk43%), Bąk (5), Łukaszewska (2-sk25%), Michailenko (14-sk33%), Siwka (L-41%/22%), Chojnacka, Jóźwicka, Marinova
Pz.:43%/25%, Sk.At.:34%, Bl.:10, Asy:8

PTPS Piła: Naczk (1), Kuligowska (14-ak35%,pz65%/15%), Kajzer (9-asy4,bl3), Martałek(10-sk30%,bl3), Malasevic (13-sk25%,pz74%/30%), Lis (14-sk58%,bl6), Paszek (1), Krawulska (11-sk23%), Wyskocka (L-54%/27%), Wawrzyniak, Borek (L-60%/60%)
Pz.:63%/26%, Sk.At.:32%, Bl.:12, Asy:12

Zapowiedz-Wyniki-Komentarze http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=3505

******
ksdani dnia październik 23 2012 08:00:02
III kolejka Orlen Ligi

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Siódemka Legionovia Legionowo 3:0 (25:12, 25:11, 25;19) MVP: Popović

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna: Werblińska (1-sk25%), Dziękiewicz (7-sk80%, bl3), Sieradzan (1), Bednarek-Kasza (7-sk75%,bl3), Kaczmar (2), Popović (13-sk53%, Asy3), Kasprzak (7-sk75%, pz44%/33%), Gajgał-Anioł (6-sk67%), Rousseaux (8-sk55%, pz36%/18%), Jagieło (3), Maj (L-pz78%/56%), Serena (4)
Pz.:54%/37%, Sk.At.:56%, Bl.:13, Asy:11

Siódemka Legionovia Legionowo: Bawół (1-pz17%/17%), Sołodkowicz (3-sk19%), Skorupa (1), Gierak (1), Maciejczyk (3), Chojnacka (2-sk29%,pz40%/0%), Łukaszewska (2), Michailenko (9-sk505), Marinova, Jóźwicka (3), Siwka (L-41%/17%)
Pz.:30%/10%, Sk.At.:32%, Bl.:3, Asy-0
*****

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot 3:0 (25:9, 25:22, 25:19 ) MVP: Nuszel

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Tokarska (8-sk44%, Asy3), Kaczor (16-sk44%), Dirickx (2), Nuszel (13-sk38%,pz57%/29%, bl2, Asy3),Staniucha-Szczurek (10-sk47%, pz44%/22%), Strasz (L-67%/50%), Plchotova (8-sk60%,bl3,Asy2)
Pz.:55%/32%, Sk.At.:43%, Bl.:8, Asy:11

Atom Trefl Sopot: Zenik (L-50%42%), Coimbra (1-pz43%/29%), Bełcik (2),Pykosz (4-sk44%), Podolec (8-sk36%, pz52%/38%), Shelukhina (5-sk33%), Wilk (1), Kwiatkowska (4-sk44%), Łukasik (1), Cabrera (5-sk31%), Rourke (5-sk21%), Kaczorowska (1-sk25%, pz17%/8%)
Pz.:40%/28%, Sk.At.:32%, Bl.:4, Asy:3
***

BKS Aluprof Bielsko-Biała - AZS Białystok 3:0 ( 25:18, 25:20, 25:16 ) MVP: Łyszkiewicz

BKS Aluprof Bielsko-Biała: Bergrova (8), Horka (9), Wojtowicz G> (2), Wołosz (6), Czypiruk-Solarewicz (4),Sawicka (53%/21%), Pelc (3), Szymańska, Sieczka (5), Cella (10), Łyszkiewicz (9-sk86%!,Bl3+as)
Pz.:44%/24%, Sk.At.:49%, Bl.:13, Asy:2

AZS Białystok: Kurnikowska (3), Jack (8), Rzenno (4), Thompson (6), Cabajewska (2), Krystle (15), Bulbak (L-45%/0%), Polak, Tomsia, Chmiel (2),
Pz.:45%/15%, Sk.At.:41%, Bl.:6, Asy:2
***

Impel Wrocław - Budowlani Łódź 3:2 ( 29;27, 25:17, 21:25, 28:30, 15:11 ) MVP: Djurisic

Impel Wrocław: Staelens (3), Mroczkowska (19-sk37%), Konieczna (7-sk41%), Wilson (13-sk39%, bl5), Jaszewska (1-sk8%, pz57%/36%), Pyziołek (2), Medyńska (L-71%/42%),Haładyn, Rosner (9-sk16%,pz39%/21%), Djurisic (21-sk46%,bl9),
Polak (13-sk26%,pz69%/46%)
Pz.:54%/33%, Sk/At.:31%, Bl.:20, Asy:5


Budowlani Łódź: Thompson (2), Mikołajewska (12-sk31%,pz45%/27%), Ściurka (11-sk22%,pz72%/42%), Bryda (2-sk18%), Sikorska (14-sk33%,Bl8), Pycia (7-sk25%,bl2), Durajczyk (L-71%/35%), Dos Santos (22-sk30%,bl8), Piątek (4-sk20%), Wójcik (4), Kruk (1-sk14%),
Pz.:61%/34%, Sk.At.:26%, Bl.:24, Asy:7
***

PTPS Piła - KS Pałac Bydgoszcz 3:1( 25:23, 27:25, 16:25, 25:22 ) MVP: Malesević

PTPS Piła: Kuligowska (13-sk37%, pz60%/40%), Martałek (5-sk50%), Malesevic (15-sk44%, pz36%/27%), Lis (8-sk40%,bl4), Krawulska (6-sk21%), Wysocka (L-41%/32%), Katic (6), Naczk, Paszek (3), Wawrzyniak (3-sk50%)
PZ.:48%/35%, Sk.At.:39%, Bl.:10, Asy:3

KS Pałac Bydgoszcz: Schulz (12-sk41%,bl3), Martinez (11-sk36%), Liliom (4-sk27%, pz33%/11%), Grejman (9-sk42%, pz55%/45%, asy3), Adams (18-sk54%,bl4), Krzywicka (3-sk60%, pz75%/75%), Czyżnielewska (13-sk38%), Sosnowska, Kuehn-Jarek (L72%/56%)
PZ.:58%/44%, Sk.At.:41%, Bl.:11, Asy:8

Komentarze=> http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=3551

******
ksdani dnia październik 28 2012 15:16:48
IV kolejka OL

27.10.12

AZS Białystok - Impel Wrocław 2:3 (26:24, 23:25, 25:18, 13:25, 6:15) MVP Djurisić
AZS Białystok:Kurnikowska (12-sk40%, pz46%/22%), jack ( 12-sk44%), Rzenno (3), Cabajewska (7), Krystle (15-sk44%, bl4), Chmiel (4-sk36%), Bulbak (L-54%/17%), Polak E., Tomsia (1), Thompson (11-sk38%),
Pz.:43%16%, Sk.At.:39%, bl.:12, Asy:8
Impel Wrocław: Staelens (3), Mroczkowska (11-sk53%), Konieczna (15-sk38%, pz69%.38%), Wilson (10-sk11), Medyńska (L-47%/33%), Haładyn, Rosner (13-sk48%, pz63%/29%), Djurisic (13-sk64%), Polak P. (4)
PZ.:52%/27%, Sk.At.:49%, Bl.:12, Asy:8
***

Atom Trefl Sopot - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 ( 25:16, 13:25, 25:18, 25:22 ) MVP Rachel Rourke

Atom Trefl Sopot :Zenik (L-58%/42%), Coimbra (8-sk32%, pz48%/38%), Bełcik (3), Pykosz (9-sk42%, bl3), Podolec (4-sk17%, pz14%/14%), Shelukhina (6-sk33%), Wilk (3), Cabrera, Rourke (26-sk43%), Kaczorowska (8-sk17%, pz48%/44%),
Pz.:48%/38%, Sk.At.:34%, Bl.:12, Asy:7

BKS Aluprof Bielsko-Biała: Bergrova (8-sk44%, Horka (16-sk39%), Wojtowicz G. (3), Wołosz (3), Wojtowicz M. (L), Czypiruk-Solarewicz (2), Sawicka (L-50%/38%), Pelc (4), Szymańska, Sieczka (12-sk27%,pz32%/16%), Cella (15-sk39%, pz47%/33%), Łyszkiewicz
Pz.:43%/29%, Sk.At.:35%, Bl.:11, Ast:6
***

Siódemka Legionovia Legionowo - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 ( 25:18, 25:21, 25:20) MVP Kinga Bąk


Siódemka: Sołodkowicz (14-sk46%, pz50%/19%), Skorupa M. (12-sk58%), Gierak (13-sk46%, pz17%/13%), Bąk (6-sk60%, bl3), Łukaszewska (7-sk28%), Marinova, óźwicka (5), Siwka (L-42%/17%)

KS Pałac: Schulz (3-sk29%), Martinez (12-sk46%, pz41%/12%), Mazurek (1), Liliom ( 12-sk44%, pz38%/19%), Grejman (2), Adams (11-sk62%), Krzywicka (1), Czyżnielewska (6-sk26%),
Sosnowska, Kuehn-Jarek (L58%/25%), Walczak
Pz.:45%/17%, Sk.At.:42%, Bl.:2, Asy:4
***

28.10.12
14.30 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 ( 25:16, 21:25, 25:21, 25:21 )

Bank BPS Muszynianka Fakro: Werblińska (13-sk41%, pz61%/42%), Dziękiewcz (11-sk47%), Bednarek-Kasza (10-sk27%), Kaczmar, Popovic (16-sk56%), Kasprzak (5-sk67%, pz23%15%), Gajgał-Anioł, Rousseax (4-sk44%), Jagielo (6-sk33%, pz50%/31%), Maj (L-40%/33%), Serena (7)
Pz.:47%/33%, Sk.At.:44%, Bl.:13, Asy:9

Tauron MKS: Tokarska (6-s80%), Leys (6-sk50%, pz33%/25%), Liniarska (2), Kaczor (16-sk54%), Dirickx (5-sk75%), Nuszel (3-sk19%, pz44%/38%), Zaroślińska (1), Staniucha-Szczurek (2), Strasz (L-38%/24%), Śliwa (1), Plchotova (12-sk38%)
Pz.:37%/25%, Sk.At.:40%, Bl.:9, Asy:3
***

Budowlani Łódź - PTPS Piła 3:0 (25:18, 27:25, 25:21) MVP" Pycia

Budowlani:Thompson (3), Ściurka (7-sk17%, pz60%/47%), Sikorska (9-sk22%,bl3), Pycia (16-sk50%, bl5), Kruka (12-sk44%, pz78%/61%), Durajczyk (L-63%/53%), Dos Santos (12-sk23%, bl4), Piątek (2), Mikołajewska, Wójcik
Pz.:67%/54%, Sk.At.:33%, Bl.:13, Asy:3

PTPS: Kuligowska (5-sk14%, pz59%/47%), Martałek (8-sk50%), Malesević (12-sk31%, pz71%/29%), Lis (12-sk50%, bl4), Wysocka (L-65%/45%), Katic (3), Wawrzyniak (9-sk30%), Naczk, Kajzer, Paszek
Pz.:62%/44%, Sk.At.:33%, Bl.:8, Asy:3
***

Komentarze => http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=3573

******
ksdani dnia listopad 04 2012 12:52:01
V kolejka Orlen Ligi

KS Pałac Bydgoszcz - Budowlani Łódź 2:3 ( 25:16, 24:26, 25:23, 23:25, 15:17 )

KS Pałac Bydgoszcz: Schulz (13-sk57%,bl4), Martinez (17-sk43%), Mazurek (4), Liliom (8-sk27%), Grejman (16-sk29%,bl3), Adams (15-sk69%,bl3, asy3), Czyznielewska (16-sk40%), Kuehn-Jarek (L-58%/53%),Mucha, Krzywicka,Biedziak
Pz.:50%/35%, Sk.At.:40%, Bl.:13, Asy:8

Budowlani Łódź: Piątek (5-sk20%), Thompson, Mikołajewska (9-sk27%,pz38%/23%), Ściurka (3-sk20%, pz67%/33%), Wójcik (4), Sikorska (10-sk36%,bl5), Pycia (16-sk61%,bl5), Kruk (25-sk46%,pz57%/34%), Durajczyk (L-53%/34%),Dos Santos (21-sk36%,bl4), Bryda
Pz.:52%/31%, Sk.At.:37%, Bl.:22, Asy:5
***
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (25:19, 25:19, 25:20)MVP:Wołosz

BKS Aluprof: Bergrova (13-sk78%,bl4), Horka (17-sk48%,bl3), Wojtowicz G. (3-sk25%), Wołosz (7), Sawicka (L-65%/35%), Pelc (5-sk67%), Sieczka (3-sk14%,pz18%/9%), Cella (6-sk26%,pz33%/13%), Łyszkiewicz (3-sk10%,pz43%/14%), Wojtowicz M.
Pz.:43%/20%, Sk.At.:39%, Bl.:14, Asy:7

Bank BPS: Werblińska (14-sk44%,pz46%/38%), Dziękiewicz (4-sk33%), Bednarek-Kasza (6-sk40%), Popović (7-sk25%), Serena4), Maj (L-47%/27%), Kasprzak (1-sk14%,pz25%/25%),Sieradzan, Kaczmar, Gajgał-Anioł, Rousseaux (6-sk40%), Jagieło (1-pz43%/29%)
Pz.:39%/29%, Sk.At.:34%, Bl.:4, Asy:5
***

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Siódemka Legionovia Legionowo 3:1 (22:25, 25:17, 25:7, 25:17 ) MVP: Zaroślinska

Tauron MKS: Tokarska (8-sk29%,bl3,asy3), Leys (L-64%/43%), Dirickx (9), Zaroślińska (23-sk43%,bl3), Staniucha-Szczurek (10-sk38%,pz44%/33%), Skowrońska (10-sk29%,pz48%/33%), Plchotova (10-sk50%.bl3)
Pz.:51%/33%, Sk.At.:42%, Bl.:11, Asy:11

Siódemka: Bawoł (1, pz36%/18%), Sołodkowicz (7-sk19%,pz47%/29%), Skorupa (1), Gierak (7-sk32%,pz38%/27%), Maciejczyk (6-sk44%), Bąk (3-sk43%), Chojnacka, Łukaszewska (5-sk26%), Michailenko (7-sk20%), Marinova (1), Jóźwicka (5-sk40%), Siwka (L-50%/38%)
Pz.:42%/29%, Sk.At.:27%, Bl.:8, Asy:5
***
PTPS Piła - AZS Białystok 3:0 (25:15, 25:16, 25:14 ) MVP: Malesevic

PTPS Piła: Kuligowska (7-sk50%,pz67%/47%), Martałek (3-sk43%), Malesevic (12-sl53%,pz60%/40%), Lis (10-sk50%,bl6), Krawulska (15-sk43%), Wysocka (L-68%/58%), Katic (2), Paszek,Naczk
Pz.:67%/51%, Sk.At.:47%, Bl.:11, Asy:4

AZS Białystok: Polak E. (1), Kurnikowska (1, pz64%/50%, Jack (6-sk50%), Rzenno (2), Thompson (6-sk33%), Cabajewska (2), Grant (1), Krystle (10-sk30%), Chmiel (6-sk28%,pz65%/55%), Bulbak (L-44%/28%)
Pz.:56%/44%, Sk.At.:31%, Bl.:6, Asy:4

Komentarze=> http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=3596

******

ksdani dnia listopad 11 2012 14:55:56
VI Kolejka

AZS Białystok - KS Pałac Bydgoszcz 2:3 (25:14, 25:27, 17:25, 29:27, 14:16 ) MVP: Czyżnielewska

AZS Białystok: Jack (8-sk38%), Rzenno (9-sk80%, asy4), Thompson (23-sk58%,pz37%/18%,bl3), Cabajewska (3), Krystle (22-sk48%), Chmiel (16-sk32%,pz34%/16%), Bulbak (L-pz67%/40%), Polak E., Kurnikowska, Tomsia (1), Grant
Pz.:41%/22%, Sk,At.:43%, Bl.:7, Asy:11

KS Pałac Bydgoszcz: Schulz (14-sk33%,bl6,asy3), Martinez (9-sk30%.pz25%/13%), Mazurek (5), Liliom (11-sk45%,pz38%/19%), Adams (15-sk64%), Czyznielewska (18-sk39%), Kuehn-Jarek (L-38%/8%), Grejman (7-sk50%,pz47%/18%), Mucha, Sosnowska, Biedziak, Walczak
Pz.:37%/14%, Sk.At.:43%, Bl.:12, Asy:11

***
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Impel Wrocław 3:0 (25:19, 25:14, 25:14) MVP: Werblińska

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna: Werblińska (8-sk30%,pz54%/38%), Dziękiewicz (6-sk57%), Bednarek-Kasza (9-sk56%), Popović (12-sk73%),Kasprzak (3), Maj (L-58%/50%), Rousseux (9-sk62%, pz20%/20%), Serena (1), Sieradzan (1), Kaczmar, Jagieło (2,pz57%/29%), Gajgał-Anioł (4)
Pz.:51%/37%, Sk.At.:51%/37%, Bl.:7, Asy:8

Impel Wrocław: Staelens, Konieczna (10-sk38%), Wilson (4-sk38%), Jaszewska (4-sk31%,pz33%/13%), Djurisic (6-sk36%), Medyńska (L-32%/32%), Polak P. (2-sk17%,pz18%/0%), Szkudlarek, Pyziołek, Rosner (2, pz64%/18%), Haładyn
Pz.:34%/19%, Sk.At.:32%, Bl.:3, Asy:1
***

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 ( 17:25, 23:25, 25:14, 21:25 ) MVP: Cella

Tauron MKS: Tokarska (3-sk17%), Leys (L-50%/29%), Kaczor (4-sk31%), Dirickx (4), Skowrońska (10-sk38%,pz67%/39%), Plchotova (10-sk25%,bl5), Liniarska (1), Nuszel (7-sk26%,pz23%/14%), Zaroślińska (18-sk50%), Staniucha-szczurek (2,pz13%/13%), Śliwa (3)
Pz.:41%/24%, Sk.At.:36%, Bl.:11, Asy:8

BKS Aluprof: Bergrova (13-sk69%,bl2,asy2), Horka (13-sk29%,bl2,asy3), Wołosz (3), Sawicka (L-39%/28%), Pelc (8-sk38%,bl4), Sieczka (10-sk31%,pz39%/11%), Cella (13-sk22%,pz52%/23%,asy4), Wojtowicz M., Wojtowicz G. (1), Czypiruk-Solarewicz (1), Szymańska, Łyszkiewicz (3)
Pz.:39%/18%, Sk.At.:34%, Bl.:16, Asy:12
***

Atom Trefl Sopot - PTPS Piła 3:1 ( 25:18, 25:20, 21:25, 25:21 ) MVP: Rourke

Atom Trefl: Zenik (L-35%/15%), Coimbra (10-sk33%,pz34%/10%), Bełcik (3), Pykosz (1-sk14%), Shelukhina (11-sk43%,bl5), Rourke (30-sk59%), Kaczorowska (9-sk28%,pz31%/31%), Podolec (1,pz60%/30%), Wilk, Kwiatkowska (1), Łukasik (3)
Pz.:37%/19%, Sk.At.:42%, Bl.:11, Asy:3

PTPS Piła: Kuligowska (2-sk20%,pz33%/33%), Martałek (8-sk43%), Malesevic (9-sk26%,pz57%/38%), Lis (8-sk42%), Krawulska (3-sk33%), Wysocka (L-47%/32%), Katic (4), Borek (L-39%/11%), Naczk, Kajzer (1), Paszek (11-sk30%,asy4), Wawrzyniak (10-sk50%)
Pz.:45%/28%, Sk.At.:35%, Bl.:6, Asy:10
***

Siódemka Legionovia Legionowo - Budowlani Łódź 3:1 ( 25:23, 13:25, 25:16, 25:18 ) MVP: Michailenko

Siódemka Legionovia: Sołodkowicz (8-sk21%,pz45%/23%), Skorupa (11-sk47%,bl4),Gierak (8-sk29%,pz28%/20%), Bąk (7,bl3), Łukaszewska (4-sk33%), Jóźwicka (3), Siwka (L-42%/20%), Bawoł, Maciejczyk (7-sk33%), Chojnacka, Michailenko (12-sk40%), Marinova,
Pz.:42%/20%, Sk.At.:32%, Bl.12, Asy:4

Budowlani Łódź: Thompson (1), Ściurka (8-sk35%,pz41%/29%), Bryda (7-sk23%,pz69%/31%?), Sikorska (10-sk36%,bl5), Pycia (9-sk41%), Durajczyk (L-67%/33%), Dos Santos (17-sk34%), Mikołajewska (2), Wójcik (1),
Pz.:57%/22%, Sk.At.:31%, Bl.:11, Asy:3

Komentarze=> http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=3626

******

ksdani dnia listopad 22 2012 09:15:33
7 kolejka

PTPS Piła - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 ( 26:24, 25:23, 25:18 ) MVP: Malesevic

PTPS Piła: Kuligowska (8-28%,pz57%/29%.bl3), Martałek (8-sk56%,asy3),
Malesević (15-sk40%,pz42%/25%,bl3), Lis (8-sk50%,bl3), Krawulska (6-sk24%), Katić, Wysocka (L-64%/51%), Naczk (1) i Paszek (1)
Pz.:59%/43%, Sk.At.:36%, Bl.:10, Asy:6

Bank BPS: Werblińska (11-sk45%,pz56%/33%), Bednarek-Kasza (2-sk29%),
Popović (13-41%), Gajgał-Anioł (5-40%), Jagieło (5-25%,pz62%/46%), Serena,
Maj (L-63%/63%), Dziękiewicz (2), Kaczmar (2), Kasprzak (10-sk35%.pz39%/35%,bl3), Rousseaux (5-sk56%)
Pz.:54%/42%, Sk.At.:38%, Bl.:7, Asy:2
***

Impel Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (20:25, 20:25, 12:25) MVP: Skowronska


Impel: Konieczna (7-sk22%,asy3), Wilson (5-sk50%), Jaszewska (5-sk22%,pz38%/13%), Pyziołek (6-sk22%,pz67%/47%), Haładyn (1), Djurisić (6-s29%), Medyńska (L-50%/29%), Staelens, Rosner i Polak (1), Mroczkowska (9-sk41%),
Pz.:50%/29%. Sk.At.:28%, Bl.:5, Asy:5

MKS: Tokarska (4-sk43%), Leys (6-sk45%,63%/38%), Kaczor (13-sk36%), Śliwa (1), Skowrońska (10-sk32%), Plchotova (10-sk88%), Stacchiotti (L-53%/27%), Liniarska (4-sk40%), Staniucha-Szczurek (7-sk55%,pz25%/13%)
Pz.:50%/25%, Sk.At.:42%, Bl.:10, Asy:3
***
KS Pałac Bydgoszcz - Atom Trefl Sopot 0:3 (21:25, 16:25, 16:26) MVP: Coimbra

KS Pałac: Schulz (6-sk36%), Martinez (2-pz14%/9%), Mazurek (2), Liliom (3-sk23%,pz42%/17%), Grejman (7-sk54%,pz64%/32%), Adams (10-sk77%), Czyżnielewska (8-sk24%), Kuehn-Jarek (L-57%/33%), Krzywicka(1), Sosnowska (1), Biedziak (1)
Pz.:51%/25%, Sk.At.:38%, Bl.:2, Asy:4

Atom Trefl: Zenik (L-36%/27%), Coimbra (13-sk53%,pz35%/9%),
Bełcik (2), Pykosz (8-sk50%, asy5), Podolec (3-sk0%, bl2,as1),
Shelukhina (4-sk43%), Wilk, Kwiatkowska (2-sk29%), Rourke (20-sk59%),
Kaczorowska (5-sk21%,pz50%/40%)
Pz.:39%/22%, Sk.At.:44%, Bl.:8, Asy:9
***
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Legionovia Legionowo 3:0 (25:18, 25:16, 25:15) MVP: Sieczka

BKS: Bergrova (7), Horka (12), Wołosz (4), Pelc (4), Sieczka (9), Cella (8),
Sawicka (L), Szymańska, Czypiruk (3), M. Wojtowicz, G. Wojtowicz (7), Łyszkiewicz (3)

Legionovia: Sołodkowicz (10), Gierak (2), Bąk (3), Maciejczyk (2), Michailenko (5),
Skorupa (6), Siwka (L),Jóźwicka (4), Łukaszewska (2), Marinowa, Bawoł, Chojnacka
***

Budowlani Łódź - AZS Białystok 3:2 (15:25, 25:21, 25:15, 22:25, 15:10) MVP: Pycia

Budowlani: Wójcik (1), Sikorska (9), Mikołajewska (11), Dos Santos (17), Ściurka (7), Pycia (10), Durajczyk (L),Bryda (1), Piątek (2), Thompson (4) i Kruk (5)

AZS: Cabajewska (6), Jack (10), Kurnikowska (7), Thompson (21), Esdelle (18), Rzenno (6), Bulbak (L), Grant (1), Polak, Tomsia

Komentarze: http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=3652
ksdani dnia listopad 26 2012 15:59:23
8 Kolejka

25.11.12
Siódemka Legionovia Legionowo - AZS Białystok 1:3 ( 17:25, 21:25, 25:20, 22:25) MVP Sinead Jack
17.00 Atom Trefl Sopot - Budowlani Łódź 3:0 ( 25:20, 27:25, 27:25 ) MVP: Rourke
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - KS Pałac Bydgoszcz 3:0( 25:23, 25:17,25:12) MVP: Werblińska
17.00 BKS Aluprof Bielsko-Biała - Impel Wrocław 3:2 ( 19:25, 25:23, 25:19, 17:25, 15:13 ) MVP: Cella

26.11.12
18.00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła 3:1 ( 25:22, 20:25, 25:12, 25:21 ) MVP: Sliwa

komentarze: http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=3685
ksdani dnia grudzień 05 2012 04:48:21
9 kolejka

30.11.12
Siódemka Legionovia Legionowo - Impel Wrocław 3:2 ( 25:23, 25:20, 24:26, 16:25, 15:10 ) MVP: Skorupa

Budowlani Łódź - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 0:3 ( 18:25, 20:25, 13:25 ) MVP: Popovic

01.12.12
AZS Białystok - Atom Trefl Sopot 0:3 ( 22:25, 22:25, 19:25 ) MVP: Coimbra
PTPS Piła - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 ( 25:22, 13:25, 16:25, 15:25 )

02.12.12
KS Pałac Bydgoszcz - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (23:25, 13:25, 20:25 ) MVP: Skowrońska

komentarze: http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=3701
ksdani dnia grudzień 17 2012 17:05:38
10 kolejka
08.12.12
17.00 Atom Trefl Sopot - Siódemka Legionovia Legionowo 3:0 (25:21, 25:19, 25:9) MVP Kaczorowska
17.00 Budowlani Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (25:23,25:22,17:25,22:25,6:15) MVP Kaczor
18.00 PTPS Piła - Impel Wrocław 3:0 (25:17, 25:23, 25:23) MVP Krawulska

09.12.12
14.30 KS Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 ( 19:25, 29:27, 25:13, 20:25, 13:15 ) MVP: Wołosz

AZS Białystok - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - przeniesiony

komentarze: http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=3740
ksdani dnia grudzień 17 2012 17:08:09
11 kolejka

15.12.12
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Białystok 3:0 ( 25:21, 25:16, 25:16 ) MVP: Plchotova
18.00 PTPS Piła - Siódemka Legionovia Legionowo 3:0 ( 25:15, 25:10, 25:17 ) MVP: Krawulska

16.12.12
14.30 BKS Aluprof Bielsko-Biała - Budowlani Łódź 2:3 ( 20:25, 26:24, 29:31, 25:20, 11:15 ) MVP: Piątek
14.30 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Atom Trefl Sopot 3:1 ( 23:25, 25:15, 25:22, 25:11 ) MVP: Popović

17.12.12
18.00 Impel Wrocław - KS Pałac Bydgoszcz 3:2 ( 19:25, 25:11, 25:23, 19:25, 16:14 ) MVP: Wilson

komentarze: http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=3778
ksdani dnia grudzień 22 2012 17:18:29
12 kolejka

22.12.12
14.00 KS Pałac Bydgoszcz - PTPS Piła 3:0 ( 25:20, 25:23, 25:21 ) MVP: Adams

14.30 Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 ( 31:29, 25:23, 13:25, 21:25, 12:15 ) MVP Zaroślińska

17.00 AZS Metal-Fach Białystok - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 ( 14:25, 16:25, 17:25 ) MVP: Szymańska

17.00 Budowlani Łódź - Impel Wrocław 3:2 ( 25:22, 21:25, 23:25, 25:22, 16:14 ) MVP: Piątek

18.00 Siódemka Legionovia Legionowo - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 2:3 ( 25:19, 15:25, 25:20, 19:25, 11:15 ) MVP: Serena

komentarze: http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=3806
ksdani dnia styczeń 05 2013 22:53:54
PTPS Piła - Budowlani Łódź 3:2 ( 17:25, 25:18, 11:25, 25:21, 15:11) MVP: Archangielskaja

PTPS: Kajzer 1, Kuligowska 13, Lis 8, Krawulska 15, Malesevic 16, Martałek 12, Wysocka (libero) oraz Naczk, Paszek 1, Wawrzyniak

Budowlani: Thompson, Kruk 7, Pycia 20, Piątek 15, Ściurka 18, Golec 6, Durajczyk (libero) oraz Wójcik, Sikorska 1, Mikołajewska 2

***
Impel Wrocław - AZS Białystok 3:0 (25:16, 25:13, 25:18) MVP: Pyziołek

Impel: Szkudlarek (6), Konieczna (10), Wilson (8), Pyziołek (11), Rosner (7), Ognjenović (7), Medyńska (libero) oraz P. Polak (1);

AZS: E. Polak (2 ) , Kurnikowska (10), Rzenno (4), Grant (4), Krystle (13), Chmiel (3), Bulbak (libero) oraz Kutikow, Tomsia, Łozowska (1)
***
KS Pałac Bydgoszcz - Siódemka Legionovia Legionowo 3:0 (25:23, 26:24, 25:22 ) MVP: Grejman

Pałac: Schulz (10 pkt.) Mazurek (3), Grejman (10), Adams (17), Mucha (4), Czyżnielewska (10), Kuehn-Jarek (L), Martinez (6) i Krzywicka
Legionovia: Bąk (4 ), Sołodkowicz (6), Skorupa (6), Maciejczyk (7), Łukaszewska (17), Michajlenko (9), Saad (L), Marinowa, Jóźwicka i Siwka
***
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 1:3 (23:25, 14:25, 25:20, 21:25) MVP: Maj

MKS: Tokarska, Leys, Dirickx, Zaroślińska, Skowrońska, Plchotova, Strasz (L), Kaczor, Liniarska, Staniucha-Szczurek, Śliwa, Nuszel.

Muszynianka: Werblińska, Dziękiewicz, Bednarek-Kasza, Popović, Jagieło, Serena, Maj (L), Kasprzak, Rousseaux.

****


BKS Aluprof Bielsko-Biała - Atom Trefl Sopot 2:3 (25:20, 19:25, 25:18, 20:25, 9:15) MVP: Rourke

BKS: Bergrova (8), Horka (15), Wojtowicz G. (14), Wołosz (4), Sieczka (13), Cella (12), Sawicka (L), Czypiruk-Solarewicz (2), Szymańska, Łyszkiewicz (3)
Trefl: Bełcik (4), Szeluchina (8), Kwiatkowska (1), Łukasik (5), Rourke (19), Kaczorowska (17), Zenik (L), Podolec (8), Wilk (1), Kuziak
ksdani dnia styczeń 20 2013 20:09:02
14 kolejka

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 ( 25:21, 25:11, 25:18 ) MVP: Popovic

12.01.13
Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław 0:3 (18:25, 24:26, 19:25) MVP: Konieczna
Budowlani Łódź - KS Pałac Bydgoszcz 3:1 ( 25:21, 23:25, 25:18, 25:23 ) MVP: Piatek
Siódemka Legionovia Legionowo - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (25:19, 10:25, 25:22, 25:27, 11:15 ) MVP: Sliwa

14.01.13
18.00 AZS Metal-Fach Białystok - PTPS Piła 1:3 ( 17;25, 15:25, 26:24, 15:25 ) MVP: Kajzer

Komentarze - linki do statystyk: http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=3887
ksdani dnia styczeń 21 2013 14:41:24
15 kolejka

Impel Wrocław - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 1:3 ( 25:18, 15:25, 27:29, 26:28 ) MVP: Werblińska

KS Pałac Bydgoszcz - AZS Metal-Fach Białystok 3:0 ( 25:7, 25:20, 28:26 ) MVP: Schulz

PTPS Piła - Atom Trefl Sopot 1:3 ( 27:25, 21:25, 15:25, 12:25) MVP Bełcik

20.01
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 ( 21:25, 25:14, 19:25, 25:23, 9:15) MVP Dirickx

21.01
Budowlani Łódź - Siódemka Legionovia Legionowo 3:0 ( 25:18, 25:18, 25:18 ) MVP: Piątek

Komentarze - linki do statystyk: http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=3922
ksdani dnia styczeń 28 2013 17:27:46
16 kolejka

26.01.13
16.00 AZS Metal-Fach Białystok - Budowlani Łódź 1:3 (25:20, 24:26, 14:25, 23:25 ) MVP: Wójcik

17.00 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - PTPS Piła 3:0 ( 27:25, 25:13, 25:21 ) MVP: Dziękiewicz

18.00 Siódemka Legionovia Legionowo - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 ( 18:25, 25:23, 15:25?, 23:25 ) MVP: Sawicka

27.01.13
18.00 Atom Trefl Sopot - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 ( 25:21, 25:19, 25:20 ) MVP: Coimbra

28.01.13
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław 3:1 (25:19, 14:25, 25:16, 25:16) MVP: Kaczor

Komentarze - linki do statystyk: http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=3954
ksdani dnia luty 02 2013 17:42:32
17 kolejka

Orlen Liga 01.02.13
18.00 Impel Wrocław - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 ( 20:25, 26:24, 25:21, 17:25, 12:15 ) MVP: Bergrova

02.02.13
17.00 AZS Metal-Fach Białystok - Siódemka Legionovia Legionowo 0:3 ( 16:25, 17:25, 14:25 ) MVP: Łukaszewska

18.00 PTPS Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 ( 25:21, 25:20, 20:25, 19:25, 17:15 ) MVP: Krawulska

20.00 KS Pałac Bydgoszcz - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 0:3 ( 13:25, 15:25, 16:25 ) MVP: Dziękiewicz


04.02.13
18.00 Budowlani Łódź - Atom Trefl Sopot 1:3 ( 25:21, 18:25, 21:25, 25:27 ) MVP: Łukasik

Komentarze - linki do statystyk: http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=3979
ksdani dnia luty 10 2013 18:13:05
18 kolejka

08.02.13
Impel Wrocław - Siódemka Legionovia Legionowo, 3:0 (25:17, 25:19, 25:19) MVP: Wilson

09.02.13
BKS Aluprof Bielsko-Biała - PTPS Piła 3:0 ( 25:20, 25:19, 25:22 ) MVP: Sawicka

Atom Trefl Sopot - AZS Metal-Fach Białystok 3:0 (25:14, 25:15, 25:20 ) MVP: Łukasik

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:17, 25:11, 25:22) MVP: Leys

10.02.13
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Budowlani Łódź 3:2 (21:25, 23:25, 25:22, 25:11, 15:11) MVP: Jagieło

Komentarze - statystyki: http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=4022
ksdani dnia luty 10 2013 20:19:53
PlayOff
Bank BPS Muszynianka Fakro - KS Pałac Bydgoszcz
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Gwardia Wrocław
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Budowlani Łódź
Atom Trefl Sopot - PTPS Piła

PlayOut
Siódemka Legionovia - AZS Białystok
ksdani dnia marzec 19 2013 19:46:08
Play-off
15.03.13
20.00 BKS Aluprof Bielsko-Biała - Budowlani Łódź 3:1 ( 30:28, 25:16, 19:25, 25:13 ) MVP: Sieczka

16.03.13
16.30 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław 0:3 ( 24:26, 20:25, 11:25 ) MVP: Ognjenović
17.00 Bank BPS Muszynianka Fakro - KS Pałac Bydgoszcz 3:1 ( 25:15, 25:19, 22:25, 25:23 ) MVP: Popović
18.00 BKS Aluprof Bielsko-Biała - Budowlani Łódź 3:0 ( 25:19, 25:16, 25:23 ) MVP: Cella - (PO 2-0)

17.03.13
17.00 Atom Trefl Sopot - PTPS Piła 3:1 ( 25:14, 25:13, 20:25, 25:15 ) MVP: Rourke
17.00 Bank BPS Muszynianka Fakro - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 ( 25:15, 25:18, 25:19 ) - ( PO 2-0)
18.00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław 3:0 (25:16, 25:22, 25:22 ) MVP: Kaczor- (PO 1-1)

18.03.13
18.00 Atom Trefl Sopot - PTPS Piła 3:1 ( 25:10, 20:25, 25:16, 25:9 ) MVP: Rourke - (PO 2-0)

Play-out
16.03
18.00 AZS Metal-Fach Białystok - Siódemka Legionovia Legionowo 3:1 ( 29:27, 19:25, 29:27, 34:32 ) MVP: Kurnikowska
ksdani dnia kwiecień 15 2013 05:07:29
Play-Off, Play-Out seria 2

Orlen Liga Play-Off
20.03. Budowlani Łódź - BKS Aluprof Bielsko- Biała 1:3 ( 25:20, 19:25, 18:25, 21:25 ) MVP: Wojtowicz - (PO 0-3)

Play-Out
Siódemka Legionovia Legionowo - AZS Metal-Fach Białystok 3:0 (27:25, 25:20, 25:20) MVP: Sołodkowicz - (PO 1-1)


http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=4173
ksdani dnia kwiecień 15 2013 05:09:36
23.03.13
Impel Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (28:26,22:25,18:25,22:25) (PO 1-2)
KS Pałac Bydgoszcz - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 1:3 ( 21:25, 25:17, 20:25, 14:25 ) (PO 0-3)
PTPS Piła - Atom Trefl Sopot 0:3 ( 17:25, 20:25, 13:25 ) (PO 0-3)

24.03.13
Impel Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 ( 21:25, 25:18, 25:18, 13:25, 5:15 ) MVP: Skowrońska - (PO 1-3)


Play-out
23.03.13
Siódemka Legionovia Legionowo - AZS Metal-Fach Białystok 3:0 ( 25:21, 25:21, 25:21 ) MVP: Sołodkowicz (PO 2-1)

http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=4187
ksdani dnia kwiecień 15 2013 05:12:34
Półfinały:
05.04.13
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 ( 25:17, 25:27, 15:25, 18:25 ) MVP: Horka

06.04.13
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Atom Trefl Sopot 3:1 ( 25:17, 19:25, 25:22, 25:22 ) MVP: Serena
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 ( 27:25, 25:21, 30:32, 23:25, 17:15 ) - (PO 1-1)

07.04.13
14.00 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Atom Trefl Sopot, Polsat Sport/HD

Mecze o miejsca 5-8
06.04.13
Impel Wrocław - Budowlani Łódź 3:2 ( 25:21, 22:25, 25:20, 22:25, 15:13 )


Mecze o 9 miejsce
06.04.13
AZS Metal-Fach Białystok - Siódemka Legionovia Legionowo 0:3 ( 21:25, 12:25, 26:28 )

07.04.13
18.00 AZS Metal-Fach Białystok - Siódemka Legionovia Legionowo 2:3 ( 16:25, 25:22, 25:23, 16:25, 10:15 ) MVP: Jóźwicka - (PO 1-4) AZS spada do 1 ligi, Siódemka będzie walczyć w barażach.

Polak, Kurnikowska, Tomsia, Chmiel, Esdelle, Łozowska, Bulbak,Kutikow - za walkę do końca - "Szacun"

http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=4239
ksdani dnia kwiecień 15 2013 05:15:32
o miejsca 5-8

18.00 KS Pałac Bydgoszcz - PTPS Piła 1:3 ( 19:25, 21:35, 25:23, 17:25 ) MVP: Archangielska
18.00 Budowlani Łódź - Impel Wrocław 0:3 (15:25, 23:25, 22:25) MVP: Konieczna - (PO 0-2)

półfinały

Atom Trefl Sopot - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:1 ( 15:25, 26:24, 25:21, 25:18 ) MVP: Rourke (PO 2-1)

13.04
Atom Trefl Sopot - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 2:3 ( 25:16, 20:25, 25:27, 25:17, 5:15 ) MVP: Popović ( PO 2-2)
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 MVP Zaroślińska ( 17:25, 18:25, 22:25 ) (PO 1-2)

14.04
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:19, 17:25,21:25, 16:25) - MVP Kaczor - (PO 1-3)

http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=4262

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

. .
Administracja **** Strona Główna **** Redakcja SN
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
-
Szukaj
Forum
Skracanie linków
VIDEO
Przed Polska - Szwajcaria

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ksdani

LKS-Budki ... niestety: Spotkanie szkoleniowe, nie będzie to sparing. -- ze wzgledu na wirusa ..

ksdani

Mariusz Wlazły kapitanem Trefla Gdańsk!

ksdani

Dodano: Plany sparingowe #VolleyWrocław przed sezonem TAURON Ligi oraz Stali Nysa

ksdani

jutro kolejne sparingi smiley

ksdani

i Gieksa po finalach: GKS Katowice z brązowym medalem PreZero Grand Prix .. calosc w newsie smiley

ksdani

Poniedzialek.. Budki:3. miejsce na PreZero Grand Prix PLS należy do nas! .. ocw w newsie PZ GP

ksdani

0:7 .............

ksdani

Verva - Skra 1 set 19:18 .. 19:22 .. 23:25

ksdani

Indyki ile setowych wam potrzeba?

ksdani

3 meczowe dla Ptokow .. ups juz 2 ... czas .. i jedna... serw w siatke ... koniec

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie