Siatkowka, komentarze, wyniki, wiadomosci
 
Komentuj!
Ostatnie Artykuły
+L 20/21
+L sezon 2019/2020
TL 2020- 2021
LSK 18/19
TRANSFERY 2020/2021
Newsy- kategorie
Reprezentacja Seniorek
Reprezentacja Seniorów
Reprezentacje Młodzież.
Siatkówka plażowa
Europejskie Puchary
Orlen Liga
Plus Liga
Ligi zagraniczne
Serie A Kobiet
Serie A
Superliga Brazylia
Informacje
Serie A - K 17/18
Serie A - M 17/18
SUPERLIGA - K 17/18
SUPERLIGA - M 17/18
SUPERLIGA Ros. 17/18
LIGUE A - K 17/18
LIGUE A - M 17/18
Bundesliga K 17/18
Bundesliga M 15/16
EthiasVolleyLeague (BE)
Term. LM 15/16
Wyniki-Tab. 16/17
Składy16/17
Term-Wyn. 17/18
Składy 16/17
Trening ZAKSY Prezentacja Olsztyna
Wystawa Herosów
MM Volleyball Camp Olsztyn
MM Volleyball Camp Warszawa
SWT 2012 Stare Jabłonki
Memoriał Agaty 1
Memoriał Agaty 2
Memoriał Agaty 3
Memoriał Agaty 4
Memoriał Agaty 5
Memoriał Agaty 6
Memoriał Agaty 7
Mem. Ambroziaka cz.1
Mem. Ambroziaka cz. 2
Mem. Ambroziaka cz.3
Gwardia Cup 2012 cz.1
Gwardia Cup 2012 cz.2
Gwardia Cup 2012 cz.3
Zaksa - Izmir 28.09.12
Impel - Tauron 17/11/12
Andrea w Krakowie
AGH Galeco - Chemik
Siódemka - Tauron 12/01/13
Impel - Muszyna 1
Impel - Muszyna 2
PP 2013
Impel - Piła 06.10.13

Klasyfikacja
Plus Liga 13/14
Plus Liga 14/15
Orlen Liga 12/13
OrlenLiga 13/14
OrlenLiga 14/15
IO Rio 2016
2011/2012
+L Term/Reg/Wyniki 14-15
+L Składy 2014/2015
OL Składy 2014/2015
OL Terminarz-Wyniki 14/15
OL Wyniki-Tabele 2012/2013
OLTerminarz 2012/2013
OL Składy 2012/2013
Puchar Polski K 2012/2013
1 liga K PlayOff-PlayOut
Składy 2013/2014
Terminarz-Wyniki 13/14
Puchar Polski 2012/2013

Serie A - K 14/15
Twórczość- cykle...
W blasku gwiazd
FART ma farta?
Skra- oblężona twierdza
AZS ze świętego miasta
Dokąd zalecą Ptoki
ZAKSA, zdetronizowany król powraca
Asseco Resovia czyli mistrzowie jednego sezonu
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 1
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 2
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 3
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 4
Słownik SN
Statystyki WOA
Arcydzieła
Kibicbook 2
Kibicbook 3
Kibicbook 4
Kibicbook 5
Luzne Gadki 1
Luzne Gadki 2
Luźne Gadki 3
Luźne Gadki 4
Luźne Gadki 5
Luźne Gadki 6
Luźne Gadki 8
Luźne Gadki 9
Luźne Gadki 10
Luźne Gadki 11
Luźne Gadki 12
Twórczość SN
Wywiady +...
Stefana/Maja
Ł.Kaczmarek
A.Gardini
M.Rosner
D.Radenković
W.Sobala
M.Wika
K.Kasprzak
P.Kantor
Ł.Kadziewicz
G. Kosatka
K. Ignaczak
T. Aleksandersen

Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 413
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: gerwazy
 +L 20/21
1 kolejka
11.09 Stal Nysa - GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (19:25, 13:25, 16:25) MVP: Kaczmarek - Staty
12.09 Cerrad Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn (25:17, 23:25, 19:25, 25:21, 15:13) MVP: Konarska - Staty
Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów 1:3 (25:20, 22:25, 28:30, 24:26) MVP: Huber - Staty
Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice 0:3 (18:25, 22:25, 25:27) MVP: Zniszczoł - Staty

13.11 MKS Będzin - VERVA Warszawa OP 1:3 (20:25, 14:25, 25:20, 24:26) MVP: Npwakowski- Staty
Aluron CMC Warta Zawiercie -Jastrzębski Węgiel 2:3 (21:25, 25:19, 25:19, 25:27, 12:15) MVP: Fornal - Staty

21.10 Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk

2 kolejka
18.09 Cuprum Lubin - Paliwa VERVA Warszawa OP 2:3 (25:20, 25:23, 18:25, 21:25, 12:15) MVP: Szalpuk - Staty
19.09 Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:21, 25:16, 25:18) MVP: Al Hachdadi - Staty
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Ślepsk Malow Suwałki 0:3 (22:25, 21:25, 27:29) MVP: Bołądź - Staty
GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3:0 (25:16, 25:19, 25:23) MVP: Semeniuk - Staty
20.09 PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Zawiercie 1:3 (27:25, 24:26, 24:26, 23:25) MVP: Malinowski - Staty
Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk 0:3 (19:25, 21:25, 11:25) MVP: Wlazły - Staty
21.09 GKS Katowice - Stal Nysa 3:2 (23:25, 20:25, 25:21, 25:18, 15:12) MVP: Jarosz - Staty

3 kolejka
25.09 GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 2:3 (15:25, 18:25, 25:19, 25:22, 7:15) MVP: Čebulj - Staty
Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3:1 (16:25, 25:18, 25:15, 25:18) MVP: Lipiński - Staty
26.09 PGE Skra Bełchatów - GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (25:23, 21:25, 17:25, 23:25) MVP: Śliwka - Staty
Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3 (23:25, 18:25, 15:25) MVP: Cavanna - Staty
27.09 MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 1:3 (25:22, 15:25, 18:25, 18:25) MVP: Al Hachdadi - Staty

VERVA Warszawa Orlen Paliwa - Stal Nysa - przełożony - wirus
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Cerrad Enea Czarni Radom - przełożony - wirus

4 kolejka
29.09 Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (22:25, 20:25, 21:25) MVP: Schulz - Staty
Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice 3:0 (25:21, 25:16, 25:23) MVP: Cavanna - Staty
30.09 GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:1 (25:20, 27:29, 25:23, 25:20) MVP: Semeniuk - Staty
MKS Będzin - Trefl Gdańsk 2:3 (25:23, 21:25, 20:25, 25:22, 11:15) - Staty
01.10 Stal Nysa - Cerrad Enea Czarni Radom 2:3 (25:21, 25:27, 25:22, 12:25, 19:21) MVP: Sander - Staty

Asseco Resovia Rzeszów - MKS Ślepsk Malow Suwałki przełożony - wirus
VERVA Warszawa Orlen Paliwa - PGE Skra Bełchatów PGE - przełożony - wirus

5 kolejka
03.10 Trefl Gdańsk - GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (21:25, 20:25, 23:25) MVP: Kaczmarek - Staty
04.10 Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów 2:3 (23:25, 17:25, 25:23, 25:20, 17:19) MVP: Butryn - Staty
05.10 PGE Skra Bełchatów - Stal Nysa 3:0 (25:22, 25:15, 25:20) MVP: Filipiak - Staty

GKS Katowice - Cuprum Lubin - przełożony ...
Jastrzębski Węgiel - Orlen Paliwa VERVA Warszawa OP - przełożony- wirus
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie - przełożony- wirus
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin - przełożony - wirus

6 kolejka
10.10 Aluron CMC Warta Zawiercie - Cerrad Enea Czarni R. 3:0 (25:21, 25:20, 25:22) MVP: Flavio - Staty
GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:21, 25:18, 17:25, 25:16) MVP: Śliwka - Staty
Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów 2:3 (22:25, 25:19, 25:22, 18:25, 12:15) MVP: Butryn - Staty
11.10 Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki 0:3 (19:25, 22:25, 20:25) MVP: Klinkenberg - Staty

PGE Skra Bełchatów - Jasrzębski Węgiel - przełożony
MKS Będzin - GKS Katowice - przełożony
VERVA Warszawa OP - Trefl Gdańsk - przełożony

7 kolejka
14.10 Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1:3 (25:23, 23:25, 20:25, 15:25) MVP: Katić - Staty
15.10 Indykpol AZS Olsztyn - VERVA Warszawa OP 3:2 (22:25, 25:22, 21:25, 25:14, 15:13) MVP: Schulz - Staty
Odwołane
Asseco Resovia Rzeszów - Aluron CMC Warta Zawiercie
GKS Katowice - GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin
Cerrad Enea Czarni Radom - Cuprum Lubin
Stal Nysa - Aluron CMC Warta Zawiercie

8 kolejka
Kol.8: 18.10 Verva Warszawa OP - GKS Katowice 3:1 (21:25, 25:11, 25:22, 25:16) MVP: Nowakowski - Staty
19.10 PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn odwołany

-----
17.10 Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa 3:1 (25:19, 21:25, 25:17, 25:18) MVP: Woicki - Staty

20.10 Cerrad Enea Czarni R. - Ślepsk Malow Suwałki 0:3 (24:26, 23:25, 28:30) MVP: Tuaniga - Staty
MKS Będzin - GKS Katowice 0:3 (26:28, 23:25, 18:25) MVP: Zniszczoł - Staty

21.10 Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk - odwołany

Aluron CMC Warta Zawiercie - Cuprum Lubin odwołany

9 kolejka
23.10 Ślepsk Malow Suwałki - VERVA Warszawa OP 1:3 (25:20, 22:25, 16:25, 23:25) MVP: Grobelny - Staty - 20:30
24.10 Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:0 (25:19, 25:19, 33:31) MVP: Al Hachdadi - Staty

Aluron CMC Warta Zawiercie - Cuprum Lubin odwołane
Cerrad Enea Czarni Radom - GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów

+L .. 4 m. z 10 kol. .. reszta ...
27.10 Cuprum Lubin - GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (15:25, 25:21, 20:25, 16:25) MVP: Śliwka - Staty
28.10 Ślepsk Malow Suwałki - Cerrad Enea Czarni Radom 3:2 (23:25, 25:23, 25:16, 25:27, 15:8) MVP: Bołądź - Staty
VERVA Warszawa OP - Trefl Gdańsk 1:3 (25:23, 23:25, 17:25, 25:27) MVP: Lipiński - Staty
31.10 Ślepsk Malow Suwałki - GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (24:26, 23:25, 19:25) MVP: Kaczmarek - Staty
VERVA Warszawa OP - Cerrad Enea Czarni Radom 0:3 (17:25, 23:25, 25:19) MVP: Dryja - Staty
01.11 Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1:3 (25:20, 21:25, 17:25, 18:25) MVP: Gladyr - Staty
MKS Będzin - Cuprum Lubin 3:1 (25:20, 25:23, 20:25, 25:21) MVP: Faryna - Staty - 17:30 PolSport

GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów przeniesiony
Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice
PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Malow Suwałki

MKS Będzin - Cuprum Lubin 3:1 (25:20, 25:23, 20:25, 25:21) MVP: Faryna - Staty

04.11 Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel 1:3 (17:25, 25:18, 22:25, 22:25) MVP: Popiwczak - Staty

+L .. 3 z 11 kolejki + ...
03.11 Trefl Gdański - Verva Warszawa OP 3:2 (25:17, 25:27, 14:25, 25:21, 15:11) MVP: Janusz - Staty
04.11 Cerrad Enea Czarni Radom - Cuprum Lubin 3:1 (16:25, 27:25, 25:22, 25:19) MVP: Kędzierski- Staty

Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów
GKS Katowice - Trefl Gdańsk
Indykpol AZS Olsztyn - Stal Nysa
Asseco Resovia Rzeszów - Verva Warszawa
Aluron CMC Warta Zawiercie - GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle odwołany

12 kol3jka + ... -
27.10 Cuprum Lubin - GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (15:25, 25:21, 20:25, 16:25) MVP: Śliwka - Staty

07.11 Jastrzębski Węgiel - Cerrad Enea Czarni Radom 3:1 (25:17, 25:17, 24:26, 25:17) MVP: Al Hachdadi - Staty
Trefl Gdańsk - Ślepsk Malow Suwałki 3:0 (36:34, 25:14, 25:20) MVP: Crer - Staty

08.11 Verva Warszawa OP - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3 (18:25, 20:25, 23:25) MVP: Malinowski - Staty
09.11 Stal Nysa - MKS Będzin 2:3 (21:25, 25:17, 25:22, 24:26, 12:15) MVP: Santana - Staty

PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice

08.11 Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 0:3 (19:25, 22:25, 22:25) MVP: Jimenez - Staty

13 kolejka
13.11 Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (29:27, 23:25, 25:13, 25:23) MVP: Čebulj - Staty
14.11 Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice 0:3 (16:25, 16:25, 21:25) MVP: Kwasowski - Staty
Stal Nysa - Ślepsk Malow Suwałki 1:3 (23:25, 25:23, 20:25, 22:25) MVP: Rousseaux - Staty
15.11 MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów 0:3 (17:25, 17:25, 22:25) MVP: Piechocki - Staty
Aluron CMC Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk 0:3 (22:25, 21:25, 23:25) MVP: Sasak - Staty
Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin 3:0 (25:17, 25:15, 28:26) MVP: Gladyr - Staty

11.11 MKS Będzin - Ślepsk Malow Suwałki 0:3 (22:25, 23:25, 20:25) MVP: Bołądź - Staty

14 kolejka
21.11 GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 (25:21, 25:13, 25:19) MVP: Semeniuk- Staty
PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 0:3 (22:25, 18:25, 21:25) MVP: Jimenez - Staty
GKS Katowice - Ślepsk Malow Suwałki 3:1 (28:26, 23:25, 25:21, 25:23) MVP: Firlej - Staty

22.11 Indykpol AZS Olsztyn- Cerrad Enea Czarni Radom 3:1 (25:19, 26:28, 25:21, 25:20) MVP: Żaliń - Staty
Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:18, 26:24, 25:20) MVP: Janusz - Staty
VERVA Warszawa OP - MKS Będzin 3:0 (25:22, 27:25, 25:17) MVP: Szalpuk - Staty

Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie

15 kolejka

28.11 Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni R. 3:1 (28:30, 25:12, 25:18, 25:17) MVP: Lipiński - Staty
MKS Będzin - GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (25:21, 24:26, 23:25, 17:25) MVP: Semeniuk - Staty
29.11 Aluron CMC Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów 0:3 (15:25, 22:25, 19:25) MVP: Filipiak - Staty
VERVA Warszawa OP - Cuprum Lubin 3:1 (25:19, 25:15, 19:25, 25:23) MVP: Wrona - Staty
Stal Nysa - GKS Katowice 2:3 (25:18, 21:25, 25:20, 23:25, 11:15) MVP: Jarosz - Staty
01.12 Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (19:25, 26:28, 25:19, 14:25) MVP: Żaliński - Staty

Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel

16 kolejka
awansem 20.10 Cerrad Enea Czarni R. - Ślepsk Malow Suwałki 0:3 (24:26, 23:25, 28:30) MVP: Tuaniga - Staty
04.12 GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 3:2 (22:25, 25:23, 25:13, 26:28, 15:7) MVP: Śliwka - Staty
Stal Nysa - VERVA Warszawa OP 2:3 (25:21, 23:25, 15:25, 25:21, 10:15) MVP: Grobelny - Staty
05.12 Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:23, 25:23, 25:20) MVP: Oreczyk - Staty
Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 2:3 (23:25, 25:20, 27:25, 18:25, 16:18) MVP: Wlazły- Staty
06.12 Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 3:0 (25:13, 25:23, 25:19) MVP: Drzyzga - Staty

17 kol.
08.11 Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 0:3 (19:25, 22:25, 22:25) MVP: Jimenez - Staty- Awansem
11.12 Cerrad Enea Czarni Radom - Stal Nysa 3:1 (25:19, 20:25, 25:18, 25:23) MVP: Kędzierski- Staty
12.12 GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie 3:1 (28:26, 25:15, 20:25, 26:24) MVP: Kwasowski - Staty
Trefl Gdańsk - MKS Będzin 3:0 (25:21, 25:15, 25:16) MVP: Olenderek - Staty
13.12 Jastrzębski Węgiel - GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (23:25, 25:27, 25:23, 22:25) MVP: Kochanowski - Staty
14.12 Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (25:12, 25:21, 21:25, 25:23) MVP: Bołądź - Staty

PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa OP - przełożony (LM 15.12)

18 kolejka
18.12 Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3 (24:26, 22:25, 17:25) MVP: Muagututia - Staty
19.12 GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 3:0 (25:17, 25:21, 25:22) MVP: Semeniuk - Staty
MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (19:25, 23:25, 21:25) MVP: Schott- Staty
Cuprum Lubin - GKS Katowice 2:3 (24:26, 27:25, 25:23, 18:25, 13:15) MVP: Kwasowski - Staty
20.12 VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Jastrzębski Węgiel 2:3 (21:25, 17:25, 25:17, 25:20, 9:15) MVP: Kampa - Staty
Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów 3:0 (25:20, 25:22, 26:24) MVP: Zajder - Staty
Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 (32:30, 25:22, 25:20) MVP: Butryn - Staty

19 kolejka
17.10 Asseco Resovia Rzeszów - Stal Nysa 3:1 (25:19, 21:25, 25:17, 25:18) MVP: Woicki - Staty
03.11 Trefl Gdański - Verva Warszawa OP 3:2 (25:17, 25:27, 14:25, 25:21, 15:11) MVP: Janusz - Staty
22.12 GKS Katowice - MKS Będzin 3:1 (25:21, 25:19, 24:26, 25:22) - Staty
Indykpol AZS Olsztyn - GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (25:27, 17:25, 16:25) - Staty
Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin 3:1 (25:22, 23:25, 25:21, 25:18) - Staty
23.12 Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3:2 (22:25, 25:21, 25:22, 21:25, 15:8) MVP: Szymura - Staty
Cerrad Enea Czarni Radom - Aluron CMC Warta Zawiercie 2:3 (26:24, 25:13, 20:25, 23:25, 12:15) MVP: Orczyk - Staty

20 kolejka

21 kolejka

22 kolejka
22.01 PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 3:1 (25:19, 25:16, 18:25, 25:20) MVP: Sander - Staty
23.01 Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (21:25, 20:25, 27:25, 26:24, 15:9) MVP: Gladyr - Staty
Stal Nysa - Trefl Gdańsk 0:3 (18:25, 19:25, 23:25) MVP: Reichert - Staty
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin 3:0 (25:20, 27:25, 25:23) - MVP: Buszek - Staty
24.01 VERVA Warszawa OP - Ślepsk Malow Suwałki 3:2 (28:26, 19:25, 26:28, 25:22, 15:13) MVP: Nowakowski - Staty
Cuprum Lubin - Aluron CMC Warta Zawiercie 3:1 (30:28, 25:22, 18:25, 28:26) MVP: Jimenez - Staty

11.02 GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom 17:30

23 kol. +L
29.01 Aluron CMC Warta Zawiercie - MKS Będzin 3:2 (25:23, 23:25, 21:25, 25:14, 17:15) MVP: Flavio - Staty
30.01 Cerrad Enea Czarni Radom - Verva Warszawa OP 1:3 (22:25, 25:22, 20:25, 17:25) MVP: Fornal - Staty
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 2:3 (23:25, 25:23, 20:25, 28:26, 9:15) MVP: Szymura - Staty
Cuprum Lubin - Stal Nysa 3:2 (25:20, 23:25, 25:23, 14:25, 15:10) MVP: Rodrigues
- Staty
31.01 Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 3:0 (25:21, 25:21, 25:17) MVP: Gruszczyński - Staty
03.02 Asseco Resovia Rzeszów - GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (19:25, 18:25, 21:25) MVP: Kaczmarek - Staty

10.02 Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów 14:30

=============
28.01 zal. 11 kol. Asseco Resovia Rzeszów - Verva Warszawa OP 2:3 (25:22, 27:25, 22:25, 23:25, 10:15) MVP: Kwolek - Staty
31.01 zal. 10 kol. GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów 2:3 (19:25, 21:25, 25:17, 25:19, 14:16) Butryn - Staty
01.02 PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Malow Suwałki 3:0 (25:17, 26:24, 25:15) MVP: Kłos - Staty
02.02 zal. 7 kol. Jastrzębski Węgiel - Stal Nysa 3:0 (27:25, 25:19, 25:20) MVP: Al Hachdadi - Staty

04.02 zal. 10 kol. Trefl Gdańsk - Indkpol AZS Olsztyn 3:1 (21:25, 25:22, 25:22, 25:21) MVP: Kozub- Staty
------------
Dodane przez ksdani dnia wrzesień 09 2020 17:22:47 · 2 Komentarzy · 1722 Czytań · Drukuj

Komentarze
ksdani dnia październik 21 2020 19:07:01
Polska Liga Siatkówki poinformowała o odwołaniu dwóch kolejnych spotkań Aluron CMC Warty Zawierce, które miały się odbyć w ramach 9. i 10. kolejki PlusLigi.
ksdani dnia październik 21 2020 19:14:11
Klub poprosił także PLS, o przełożenie dwóch najbliższych spotkań: z PGE Skrą Bełchatów i Jastrzębskim Węglem (zaplanowane odpowiednio na 19 i 25 października). O nowym terminie rozegrania obu meczów, a także powrocie do treningów, Klub będzie informować na bieżąco.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

. .
Administracja **** Strona Główna **** Redakcja SN
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
-
Szukaj
Forum
Skracanie linków
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ksdani

Atakujący Daniel Gąsior w sezonie 2021/2022 dalej będzie reprezentować barwy drużyny Cerrad Enea Czarni Radom!

ksdani

Otwieramy szatnię na sezon 2021/2022: Moustapha M'Baye zostaje w Nysie!

ksdani

Skra: Michał Mieszko Gogol: Wciąż chcemy wywalczyć medal ... w newsie +L 1- 3-4

ksdani

Zaksa: relacja .. i po ... : ZAKSA w finale PlusLigi! .. warto poczytac smiley w PO +L

ksdani

Skrzaty polegly a Zaksa w finale...

ksdani

Wiewiory fatalnie .. kolejne sety przegrane do 19 .. Brawa dla Radomki .. smiley

ksdani

2 mecz 1 set .. 15:21 .. 25:22 smiley Kobieca siatkowka smiley

ksdani

zaczal sie 1 set Czestochowianki z Enere. Pznan.. transmisja: https://tiny.pl/r23hj

ksdani

1 set 14:13 .. 18:14 ... ups 19:14.. sry nic nie mowie zeby pozniej nie bylo na mnie, ze zapeszylem czy cus ...

nemo

Na półfinałowym turnieju 2LK w Tomaszowie gra połowa składu Ateny i juniorki Stężycy. A ponoć nie można narażać ich zdrowia?! Czy prezes Jacek nad tym panuje?

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie