Siatkowka, komentarze, wyniki, wiadomosci
 
Komentuj!
Ostatnie Artykuły
+L sezon 2019/2020
LSK 2019/2020
LSK 18/19
TRANSFERY 2020/2021
LSK 17/18
Newsy- kategorie
Reprezentacja Seniorek
Reprezentacja Seniorów
Reprezentacje Młodzież.
Siatkówka plażowa
Europejskie Puchary
Orlen Liga
Plus Liga
Ligi zagraniczne
Serie A Kobiet
Serie A
Superliga Brazylia
Informacje
Serie A - K 17/18
Serie A - M 17/18
SUPERLIGA - K 17/18
SUPERLIGA - M 17/18
SUPERLIGA Ros. 17/18
LIGUE A - K 17/18
LIGUE A - M 17/18
Bundesliga K 17/18
Bundesliga M 15/16
EthiasVolleyLeague (BE)
Term. LM 15/16
Wyniki-Tab. 16/17
Składy16/17
Term-Wyn. 17/18
Składy 16/17
Trening ZAKSY Prezentacja Olsztyna
Wystawa Herosów
MM Volleyball Camp Olsztyn
MM Volleyball Camp Warszawa
SWT 2012 Stare Jabłonki
Memoriał Agaty 1
Memoriał Agaty 2
Memoriał Agaty 3
Memoriał Agaty 4
Memoriał Agaty 5
Memoriał Agaty 6
Memoriał Agaty 7
Mem. Ambroziaka cz.1
Mem. Ambroziaka cz. 2
Mem. Ambroziaka cz.3
Gwardia Cup 2012 cz.1
Gwardia Cup 2012 cz.2
Gwardia Cup 2012 cz.3
Zaksa - Izmir 28.09.12
Impel - Tauron 17/11/12
Andrea w Krakowie
AGH Galeco - Chemik
Siódemka - Tauron 12/01/13
Impel - Muszyna 1
Impel - Muszyna 2
PP 2013
Impel - Piła 06.10.13

Klasyfikacja
Plus Liga 13/14
Plus Liga 14/15
Orlen Liga 12/13
OrlenLiga 13/14
OrlenLiga 14/15
IO Rio 2016
2011/2012
+L Term/Reg/Wyniki 14-15
+L Składy 2014/2015
OL Składy 2014/2015
OL Terminarz-Wyniki 14/15
OL Wyniki-Tabele 2012/2013
OLTerminarz 2012/2013
OL Składy 2012/2013
Puchar Polski K 2012/2013
1 liga K PlayOff-PlayOut
Składy 2013/2014
Terminarz-Wyniki 13/14
Puchar Polski 2012/2013

Serie A - K 14/15
Twórczość- cykle...
W blasku gwiazd
FART ma farta?
Skra- oblężona twierdza
AZS ze świętego miasta
Dokąd zalecą Ptoki
ZAKSA, zdetronizowany król powraca
Asseco Resovia czyli mistrzowie jednego sezonu
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 1
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 2
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 3
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 4
Słownik SN
Statystyki WOA
Arcydzieła
Kibicbook 2
Kibicbook 3
Kibicbook 4
Kibicbook 5
Luzne Gadki 1
Luzne Gadki 2
Luźne Gadki 3
Luźne Gadki 4
Luźne Gadki 5
Luźne Gadki 6
Luźne Gadki 8
Luźne Gadki 9
Luźne Gadki 10
Luźne Gadki 11
Luźne Gadki 12
Twórczość SN
Wywiady +...
Stefana/Maja
Ł.Kaczmarek
A.Gardini
M.Rosner
D.Radenković
W.Sobala
M.Wika
K.Kasprzak
P.Kantor
Ł.Kadziewicz
G. Kosatka
K. Ignaczak
T. Aleksandersen

Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 413
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: gerwazy
 +L sezon 2019/2020
1 kolejka +L
26.10 Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom 3:2 (22:25, 25:17, 25:15, 15:25, 15:13)MVP:Hadrava - Staty
Cuprum Lubin - Aluron Virtu CMC Zawiercie 2:3 (25:21, 23:25, 20:25, 25:23, 13:15)MVP:Masny- Staty
PROJEKT Warszawa - MKS Będzin 3:1 (25:20, 18:25, 25:22, 25:22)MVP:Brizard- Staty
BKS Visła Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 0:3 (22:25, 17:25, 20:25)MVP:Lyneel- Staty
27.10 GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 3:2 (20:25, 25:21, 21:25, 25:22, 15:10)MVP:Szymura- Staty
Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1:3 (19:25, 25:22, 24:26, 17:25)MVP:Petković- Staty

06.11 GA ZAKSA Kędzierzy-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki 3:1 (21:25, 25:20, 25:20, 27:25) MVP Kaczmarek - Staty

2 kolejka
30.10 Asseco Resovia Rzeszów - MKS Ślepsk Malow Suwałki 1:3 (25:23, 17:25, 16:25, 22:25)MVP:Szerszeń- Staty
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 3:2 (19:25, 26:24, 22:25, 25:19, 16:14)MVP:Wlazły- Staty
Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin 3:0 (25:20, 25:23, 25:7)MVP:Kampa- Staty
BKS Visła Bydgoszcz - PROJEKT Warszawa 0:3 (21:25, 23:25, 13:25) - Staty
Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom 3:1 (25:13, 21:25, 25:19, 25:21)MVP:Filipiak- Staty
GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3:0 (27:25, 25:21, 28:26)MVP:Toniutti- Staty
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:16, 24:26, 25:21, 25:23)

3 kolejka +L
02.11 Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn (20:25, 20:25, 25:21, 19:25) MVP:Hadrava- Staty
PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 2:3 (14:25, 25:16, 20:25, 25:23, 12:15) MVP:Ziobrowski- Staty
GKS Katowice - Trefl Gdańsk 2:3 (23:25, 25:21, 25:27, 25:15, 11:15) MVP:Halaba
03.11 Jastrzębski Węgiel - GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (23:25, 21:25, 20:25) MVP: Toniutti - Staty
Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Będzin 3:1 (20:25, 25:19, 25:23, 25:19) MVP: Bociek

04.11 PROJEKT Warszawa - MKS Ślepsk Malow Suwałki 3:1 (25:19, 26:24, 20:25, 25:23) MVP: Kwolek- Staty
Cerrad Enea Czarni Radom - BKS Visła Bydgoszcz 3:2 (21:25, 25:17, 23:25, 25:19, 17:15) MVP: Włodarczyk

4 kolejka
08.11 Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice 3:2 (25:20, 25:22, 18:25, 20:25, 15:9) MVP: Andringa - Staty
09.11 GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:1 (23:25, 25:22, 25:27, 25:23) MVP: Śliwka - Link
Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa 0:3 (21:25, 15:25, 20:25)MVP: Kwolek - Staty
Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (25:19, 18:25, 15:25, 21:25) MVP: Bartman
10.11 Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Będzin 3:0 (25:22, 25:21, 25:22) MVP: Butryn - Staty
BKS Visła Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów 0:3 (19:25, 15:25, 27:29) MVP: Wlazły - Staty

17.12 MKS Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk

5 kolejka
06.11 Asseco Resovia Rzeszów - BKS Visła Bydgoszcz 3:0 (25:21, 25:18, 25:22) MVP: Hoag
15.11 Jastrzębski Węgiel - MKS Ślepsk Malow Suwałki 3:0 (25:21, 25:22, 25:22) MVP:Gladyr - Staty
16.11 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Projekt Warszawa 2:3 (20:25, 25:19, 20:25, 25:15, 16:18) MVP: Nowakowski - Staty
GKS Katowice - Cuprum Lubin 2:3 (25:22, 20:25, 21:25, 25:23, 10:15) MVP: Rodrigues - Staty
PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin (25:21, 25:21, 23:25, 25:23) MVP: Łomacz
17.11 Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (27:29, 26:24, 26:28, 17:25) MVP: Woicki - Staty
Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-K. 0:3 (24:26, 25:27, 22:25) MVP: Toniutti - Staty


6 kolejka
22.11 Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:0 (25:15, 26:24, 25:13) MVP: Gladyr - Staty
23.11 MKS Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:20, 25:19, 23:25, 27:25) MVP: Takvam - Staty
BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice 2:3 (25:22, 25:18, 22:25, 18:25, 12:15) MVP: Jarosz - Staty
24.11 GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 3:0 (25:22, 25:22, 25:18) MVP: Semeniuk - Staty 14:45 PolsatSport
Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 0:3 (27:29, 19:25, 19:25) MVP: Filipiak - Staty
VERVA Warszawa- Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 (25:22, 25:20, 25:22) MVP: Wojtaszek - Staty

12.12 MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów 2:3 (25:17, 17:25, 19:25, 25:20, 13:15) MVP: Shoij - Staty


7 kolejka
26.11 Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Ślepsk Malow Suwałki 3:0 (25:22, 25:22, 25:23) MVP: Ferreira - Staty
27.11 Asseco Resovia Rzeszów - GA ZAKSA Kędzierzyn-K. 2:3 (26:28, 23:25, 25:23, 25:23, 11:15) MVP: Wiśniewski - Staty
Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 1:3 (19:25, 27:25, 18:25, 23:25) MVP: Popiwczak - Staty
GKS Katowice - MKS Będzin 3:1 (25:21, 23:25, 25:22, 27:25) MVP: Jarosz - Staty
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:1 (29:31, 25:16, 25:20, 25:15) MVP: Poręba - Staty
Trefl Gdańsk - BKS Visła Bydgoszcz 3:2 (25:20, 27:29, 25:18, 17:25, 15:13) - Staty
PGE Skra Bełchatów - ONICO Warszawa 3:1 (25:23, 21:25, 25:22, 25:20) MVP: Wlazły

8 kolejka
30.11 Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3:2 (25:22, 20:25, 17:25, 32:30, 15:13) MVP: Konarski - Staty
GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:1 (25:22, 24:26, 25:18, 25:17) MVP: Semeniuk - Staty
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin 0:3 (12:25, 21:25, 22:25) MVP: Ziobrowski - Staty
01.12 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Cerrad Enea Czarni Radom 1:3 (23:25, 19:25, 25:21, 17:25) MVP: Butryn - Staty
VERVA Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów 3:1(20:25, 25:22, 25:15, 25:18) MVP: Tillie - Staty

02.12 BKS Visła Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 2:3 (25:22, 18:25, 20:25, 27:25, 8:15) MVP: Seied - Staty
MKS Będzin - Trefl Gdańsk 1:3 (28:30, 25:22, 23:25, 27:29) MVP: Filipiak - Link

04.12 awansem 12 kol. Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk 0:3 (19:25, 24:26, 24:26) - Staty


9 kolejka
06.12 Cuprum Lubin - BKS Visła Bydgoszcz 3:0 (25:19, 25:16, 25:20) MVP: Lipiński - Staty
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 0:3 (12:25, 20:25, 15:25) MVP: Fornal - Staty
07.12 GKS Katowice - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 2:3 (23:25, 25:21, 28:26, 23:25, 14:16) - Staty
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin 2:3 (25:23, 22:25, 25:15, 21:25, 23:15) MVP: Sobański - Staty 17.30 PolSpExtra
Cerrad Enea Czarni Radom - Ślepsk Malow Suwałki 2:3 (18:25, 25:20, 25:23, 18:25, 7:15) MVP: Bołądź - Staty
08.12 Trefl Gdańsk - Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle 1:3 (23:25, 25:19, 34:36, 17:25) - Staty
PGE Skra Bełchatów - Aluron Vitru CMC Zawiercie 3:0 (25:21, 25:17, 25:20) MVP: Łomacz - Staty

10 kolejka
13.12 MKS Ślepsk Malow Suwałki - BKS Visła Bydgoszcz 3:2 (17:25, 25:18, 25:18, 20:25, 15:8) MVP: Szerszeń - Staty
14.12 Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice 3:2 (20:25, 21:25, 25:20, 25:20, 15:10) MVP: Fornal - Staty
GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:21, 25:14, 23:25, 25:14) MVP: Semeniuk - Staty
Verva Warszawa - Trefl Gdańsk 3:0 (25:23, 25:23, 27:25) MVP:Nowakowski - Staty
15.12 Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:1 (25:20, 20:25, 25:19, 27:25) - Staty 14:45 PolsatSport
Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów 1:3 (19:25, 25:18, 31:33, 22:25) MVP: Huber - Staty
MKS Będzin - Cuprum Lubin 3:2 (23:25, 25:23, 23:25, 25:19, 15:13) MVP: Faryna - Staty

11 kolejka
20.12 Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3:1 (21:25, 25:20, 25:21, 25:17) MVP: Lemański - Staty
BKS Visła Bydgoszcz - MKS Będzin 2:3 (26:24, 19:25, 20:25, 25:21, 13:15) MVP: Faryna - Staty
21.12 GKS Katowice - Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:1 (25:20, 25:18, 23:25, 25:18) MVP: Jarosz - Staty
Cuprum Lubin - GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (19:25, 17:25, 21:25) MVP: Smith - Staty
Indykpol AZS Olsztyn - VERVA Warszawa 1:3 (21:25, 17:25, 25:21, 21:25) MVP: Udrys - Staty
22.12 Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1:3 (18:25, 14:25, 25:23, 19:25) MVP: Kampa - Staty
PGE Skra Bełchatów - MKS Ślepsk Malow Suwałki 3:1 (26:28, 29:27, 25:23, 25:20) - Staty

12 kolejka
12.11 Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn 0:3
20.11Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice 3:1
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 3:0
23.12 Verva ONICO Warszawa - Cuprum Lubin 3:0
27.12 MKS Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin 3:1
28.12 GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BKS Visła Bydgoszcz 3:0
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk 0:3 (19:25, 24:26, 24:26) - Staty

13 kolejka
06.11 MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 0:3
13.11 Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów 3:0
Cuprum Lubin - Cerrad Enea Czarni Radom 1:3
20.11 GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Verva Warszawa 2:3 (25:22, 22:25, 25:20, 18:25, 11:15) MVP: Kwolek
30.11 BKS Visła Bydgoszcz - Aluron Virtu CMC Zawiercie 1:3
18.12 Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów 0:3
04.01 MKS Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice 2:3

14 kolejka
19.11 Jastrzębski Węgiel - BKS Visła Bydgoszcz 3:2 (25:21, 25:27, 25:23, 24:26, 15:11)
20.11 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Cuprum Lubin 3:0 (25:17, 25:20, 25:19) MVP: Bociek
29.01 Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 1:3 (25:22, 20:25, 20:25, 19:25) MVP: Musiał - Staty
04.02 PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk 3:0 (27:25, 25:22, 25:21) MVP: Katić - Staty
05.02 Ślepsk Malow Suwałki - GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (31:33, 18:25, 19:25) MVP: Śliwka - Staty
MKS Będzin - Verva Warszawa 0:3 (20:25, 27:29, 15:25) MVP: Wrona - Staty

11.03 Cerrad Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn

15 kolejka
17.01 MKS Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (25:19, 25:21, 20:25, 25:21) MVP: Bołądź - Staty
Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie 1:3 (25:23, 23:25, 21:25, 21:25) MVP: Bociek - Staty
18.01 MKS Będzin - GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 (25:17, 25:23, 28:30, 25:19) - Staty
Verva ONICO Warszawa - BKS Visła Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:20, 25:23) MVP: Wojtaszek - Staty
19.01 Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk 3:2(25:22, 21:25, 22:25, 25:21, 15:12) MVP: Sander - Staty
GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów 0:3 (18:25, 17:25, 17:25) MVP: Łomacz - Staty
05.02 Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel 1:3 (28:26, 18:25, 17:25, 11:25) - Staty

16 kolejka
21.01 MKS Ślepsk Malow Suwałki - Verva Warszawa 0:3 (22:25, 21:25, 23:25) MVP: Grobelny - Staty
22.01 Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (16:25, 25:19, 23:25, 21:25) MVP: Bartman - Staty
BKS Visła Bydgoszcz - Cerrad Enea Czarni Radom 3:2 (25:20, 21:25, 25:23, 22:25, 15:9) MVP: Stern - Staty
Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów 0:3 (22:25, 20:25, 19:25) MVP: Łomacz - Staty
MKS Będzin - Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:0 (25:20, 27:25, 31:29) MVP: Faryna - Staty
Trefl Gdańsk - GKS Katowice 2:3 (24:26, 21:25, 25:22, 25:19, 19:21) MVP: Firlej - Staty
GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 2:3 (22:25, 25:22, 28:26, 18:25, 10:15) MVP: Fornal - Staty

17 kolejka
25.01 Aluron Virtu CMC Zawiercie - GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (20:25, 20:25, 20:25) Baróti - Staty
PGE Skra Bełchatów - BKS Visła Bydgoszcz 3:0 (25:23, 25:16, 25:23) MVP: Huber - Link
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (22:25, 28:26, 25:17, 23:25, 15:11) MVP: Szymura - Staty
26.01 Verva Warszawa - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:21, 26:24, 25:22) MVP: Nowakowski - Staty
Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 0:3 (20:25, 20:25, 14:25) MVP: Rodrigues - Staty
27.01 MKS Będzin - Cerrad Enea Czarni Radom 3:1 (26:24, 25:15, 19:25, 25:21) MVP: Faryna - Staty

Trefl Gdańsk - MKS Ślepsk Malow Suwałki 04.03

18 kolejka
31.01 Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 0:3 (19:25, 18:25, 20:25) MVP: Janusz - Staty
MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów 0:3 (17:25, 20:25, 18:25) MVP: Wlazły - Staty
01.02 GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 (25:19, 25:21, 25:21) MVP: Baróti - Staty
MKS Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel 1:3 (16:25, 25:20, 17:25, 18:25) MVP: Konarski - Staty
Cuprum Lubin - GKS Katowice 3:1 (25:23, 25:22, 16:25, 25:19) MVP: Rodrigues
- Staty
02.02 Verva Warszawa - Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:0 (25:20, 25:21, 25:19) MVP: Tillie - Staty
03.02 BKS Visła Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów 3:2 (26:24, 18:25, 22:25, 25:19, 15:12) MVP: Filip - Staty

19 kolejka
14.02 Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3:0 (26:24, 25:17, 25:16) MVP: Mordyl - Staty
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Ślepsk Malow Suwałki 1:3 (32:34, 23:25, 25:23, 17:25) MVP: Sapiński - Staty
15.02 Cerrad Enea Czarni Radom - Verva Warszawa 3:1 (25:19, 22:25, 25:21, 25:23) MVP: Butryn - Staty
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin 2:3 (23:25, 25:18, 25:20, 20:25, 11:15) MVP: Pająk - Staty
16.02 PGE Skra Bełchatów - GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2 (25:21, 25:17, 25:27, 21:25, 15:10) MVP: Kochanowski- Staty
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Jastrzębski Węgiel 3:2 (21:25, 19:25, 28:26, 25:22, 15:11) MVP: Waliński - Staty
17.02 GKS Katowice - BKS Visła Bydgoszcz 3:1 (33:35, 25:16, 25:15, 25:18) MVP: Szymura - Staty

20 kolejka
21.02 MKS Będzin - GKS Katowice 3:0 (25:17, 25:18, 25:23) MVP: Faryna - Staty
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (19:25, 23:25, 23:25) - Staty
22.02 Verva Warszawa - PGE Skra Bełchatów 3:1 (25:22, 31:29, 18:25, 25:14) MVP: Udrys - Staty
GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:20, 25:22, 25:19) MVP: Semeniuk - Staty
Jastrzębski Węgiel - Cerrad Enea Czarni Radom 0:3(23:25, 26:28, 19:25) MVP: Włodarczyk - Staty
23.02 MKS Ślepsk Malow Suwałki - Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:1 (17:25, 25:22, 25:19, 25:22) - Staty
BKS Visła Bydgoszcz - Trefl Gdańsk 1:3 (25:21, 19:25, 15:25, 15:25) MVP: Janusz - Staty

21 kolejka
12.01 Cuprum Lubin - MKS Ślepsk Malow Suwałki 3:1 (25:21, 18:25, 25:22, 25:19) MVP: Domagała - Staty
25.02 PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 0:3 (22:25, 23:25, 19:25) MVP: Konarski - Staty
26.02 GKS Katowice - GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (22:25, 20:25, 20:25) MVP: Wiśniewski- Staty
Trefl Gdańsk - MKS Będzin (25:19, 21:25, 25:16, 25:16) MVP: Filipiak - Staty
Asseco Resovia Rzeszów - Verva Warszawa 1:3 (23:25, 25:21, 20:25, 18:25) MVP: Nowakowski - Staty
27.02 Indykpol AZS Olsztyn - BKS Visła Bydgoszcz 3:0 (25:13, 25:14, 25:17) MVP: Poręba - Staty
15.03 Cerrad Enea Czarni Radom - Aluron Virtu CMC Zawiercie

22 kolejka
28.02 MKS Ślepsk Malow Suwałki - Cerrad Enea Czarni Radom 1:3 (23:25, 42:44, 25:22, 21:25) MVP: Butryn - Staty
29.02 GA ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 3:2 (25:18, 25:15, 22:25, 22:25, 15:12) MVP: Toniutti - Staty
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:18, 25:20, 25:22) MVP: Kampa - Staty
Verva Warszawa - GKS Katowice 3:2 (19:25, 17:25, 25:21, 25:23, 15:13) MVP: Nowakowski - Staty
01.03 Aluron Virtu CMC Zawiercie - PGE Skra Bełchatów 3:1 (25:21, 20:25, 25:20, 25:14) MVP: Waliński - Staty
BKS Visła Bydgoszcz - Cuprum Lubin 2:3 (29:27, 23:25, 25:20, 20:25, 12:15) MVP: Sacharewicz- Staty
03.03 MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn 2:3 (17:25, 25:21, 25:20, 21:25, 11:15) MVP: Mousavi - Staty

23 kolejka
07.03 BKS Visła Bydgoszcz - MKS Ślepsk Malow Suwałki
Cuprum Lubin - MKS Będzin
Indykpol AZS Olsztyn - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Trefl Gdańsk - ONICO Warszawa
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Enea Czarni Radom

24 kolejka
14.03 MKS Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów
Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów
Aluron Virtu CMC Zawiercie - GKS Katowice
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk
ONICO Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin
MKS Będzin - BKS Visła Bydgoszcz

25 kolejka
18.03 MKS Będzin - MKS Ślepsk Malow Suwałki
BKS Visła Bydgoszcz - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cuprum Lubin - ONICO Warszawa
Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel
Trefl Gdańsk - Aluron Virtu CMC Zawiercie 11.03
GKS Katowice - Cerrad Enea Czarni Radom
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów

26 kolejka
21.03 GKS Katowice - MKS Ślepsk Malow Suwałki
Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn
Cerrad Enea Czarni Radom - Cuprum Lubin
Aluron Virtu CMC Zawiercie - BKS Visła Bydgoszcz
Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin
ONICO Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Dodane przez ksdani dnia październik 17 2019 10:04:06 · 0 Komentarzy · 2944 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

. .
Administracja **** Strona Główna **** Redakcja SN
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
-
Szukaj
Forum
Skracanie linków
VIDEO
Przed Polska - Szwajcaria

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ksdani

jutro kolejne sparingi smiley

ksdani

i Gieksa po finalach: GKS Katowice z brązowym medalem PreZero Grand Prix .. calosc w newsie smiley

ksdani

Poniedzialek.. Budki:3. miejsce na PreZero Grand Prix PLS należy do nas! .. ocw w newsie PZ GP

ksdani

0:7 .............

ksdani

Verva - Skra 1 set 19:18 .. 19:22 .. 23:25

ksdani

Indyki ile setowych wam potrzeba?

ksdani

3 meczowe dla Ptokow .. ups juz 2 ... czas .. i jedna... serw w siatke ... koniec

ksdani

mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa .. pochwalilem i mamy tb w tym setowa to fatalna wystawa W.. ...

ksdani

ehh kometatorzy - Woicki wygral 1 seta .. lepsze rozegranie...

ksdani

Po finale: #VolleyWrocław wicemistrzem PreZero Grand Prix .. calosc w newsie GP

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie