Siatkowka, komentarze, wyniki, wiadomosci
 
Komentuj!
Ostatnie Artykuły
LSK 18/19
TRANSFERY 2018/2019
LSK 17/18
Terminarz +L 2018/2019
Terminarz +L 16/17
Newsy- kategorie
Reprezentacja Seniorek
Reprezentacja Seniorów
Reprezentacje Młodzież.
Siatkówka plażowa
Europejskie Puchary
Orlen Liga
Plus Liga
Ligi zagraniczne
Serie A Kobiet
Serie A
Superliga Brazylia
Informacje
Serie A - K 17/18
Serie A - M 17/18
SUPERLIGA - K 17/18
SUPERLIGA - M 17/18
SUPERLIGA Ros. 17/18
LIGUE A - K 17/18
LIGUE A - M 17/18
Bundesliga K 17/18
Bundesliga M 15/16
EthiasVolleyLeague (BE)
Term. LM 15/16
Wyniki-Tab. 16/17
Składy16/17
Term-Wyn. 17/18
Składy 16/17
Trening ZAKSY Prezentacja Olsztyna
Wystawa Herosów
MM Volleyball Camp Olsztyn
MM Volleyball Camp Warszawa
SWT 2012 Stare Jabłonki
Memoriał Agaty 1
Memoriał Agaty 2
Memoriał Agaty 3
Memoriał Agaty 4
Memoriał Agaty 5
Memoriał Agaty 6
Memoriał Agaty 7
Mem. Ambroziaka cz.1
Mem. Ambroziaka cz. 2
Mem. Ambroziaka cz.3
Gwardia Cup 2012 cz.1
Gwardia Cup 2012 cz.2
Gwardia Cup 2012 cz.3
Zaksa - Izmir 28.09.12
Impel - Tauron 17/11/12
Andrea w Krakowie
AGH Galeco - Chemik
Siódemka - Tauron 12/01/13
Impel - Muszyna 1
Impel - Muszyna 2
PP 2013
Impel - Piła 06.10.13

Klasyfikacja
Plus Liga 13/14
Plus Liga 14/15
Orlen Liga 12/13
OrlenLiga 13/14
OrlenLiga 14/15
IO Rio 2016
2011/2012
+L Term/Reg/Wyniki 14-15
+L Składy 2014/2015
OL Składy 2014/2015
OL Terminarz-Wyniki 14/15
OL Wyniki-Tabele 2012/2013
OLTerminarz 2012/2013
OL Składy 2012/2013
Puchar Polski K 2012/2013
1 liga K PlayOff-PlayOut
Składy 2013/2014
Terminarz-Wyniki 13/14
Puchar Polski 2012/2013

Serie A - K 14/15
Twórczość- cykle...
W blasku gwiazd
FART ma farta?
Skra- oblężona twierdza
AZS ze świętego miasta
Dokąd zalecą Ptoki
ZAKSA, zdetronizowany król powraca
Asseco Resovia czyli mistrzowie jednego sezonu
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 1
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 2
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 3
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 4
Słownik SN
Statystyki WOA
Arcydzieła
Kibicbook 2
Kibicbook 3
Kibicbook 4
Kibicbook 5
Luzne Gadki 1
Luzne Gadki 2
Luźne Gadki 3
Luźne Gadki 4
Luźne Gadki 5
Luźne Gadki 6
Luźne Gadki 8
Luźne Gadki 9
Luźne Gadki 10
Luźne Gadki 11
Luźne Gadki 12
Twórczość SN
Wywiady +...
Stefana/Maja
Ł.Kaczmarek
A.Gardini
M.Rosner
D.Radenković
W.Sobala
M.Wika
K.Kasprzak
P.Kantor
Ł.Kadziewicz
G. Kosatka
K. Ignaczak
T. Aleksandersen

Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 413
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Alfredglync
Kluby-Loga/ Linki
 photo eleclerc-radomka_zpsglkzoslr.jpg  photo 938a7292-8f42-4bc3-9e82-703b59985fae_zpsqqtfni6i.png  photo Onico W_zpsnr4qfmx9.jpg  photo SkBank_zps289da8e3.png
 Terminarz +L 2018/2019
1 kolejka
12.10. Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 0:3 (23:25, 19:25, 20:25)
12.10. ONICO Warszawa - Cuprum Lubin 3:0 (25:22, 25:21, 25:19)
13.10. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3:2 (25:23, 23:25, 25:19, 21:25, 15:13)
13.10., MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (29:27, 18:25, 22:25, 23:25)
14.10. Stocznia Szczecin -Trefl Gdańsk 14:45 PolsatSport -awaria oswietlenia
14.10. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:23, 25:17, 23:25, 25:23)
15.10. Chemik Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów 3:2 (21:25, 25:23, 25:19, 27:29, 18:16)

2 kolejka
17.10 Asseco Resovia Rzeszów-ONICO Warszawa 1:3 (18:25, 23:25, 25:23, 21:25)
Stocznia Szczecin-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (26:28, 16:25, 21:25)
PGE Skra Bełchatów-MKS Będzin 3:1 (25:21, 25:27, 25:18, 25:20)
Aluron Virtu Warta Zawiercie-Jastrzębski Węgiel 2:3 (20:25, 25:21, 25:13, 22:25, 13:15)
Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom 0:3 (22:25, 22:25, 17:25)
Trefl Gdańsk-GKS Katowice 3:2 (25:21, 19:25, 15:25, 25:22, 16:14)
Cuprum Lubin-Chemik Bydgoszcz 1:3 (19:25, 23:25, 25:16, 22:25)

3 kolejka
19.10 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Chemik Bydgoszcz 3:0 (25:15, 25:14, 25:18)
20.10 PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk 3:2 (20:25, 25:23, 25:19, 16:25, 15:11)
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin 3:0 (26:24, 25:23, 25:15)
21.10 Jastrzębski Węgiel - Stocznia Szczecin 0:3 (22:25, 24:26, 25:27)
Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom 0:3 (18:25, 19:25, 25:27)
ONICO Warszawa - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:1 (25:17, 25:21, 20:25, 25:23)
22.10 Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 0:3 (22:25, 19:15, 34:36)


4 kolejka
26.10 GKS Katowice - Cuprum Lubin 0:3 (21:25, 22:25. 24:26)
Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa 3:0 (25:21, 25:22, 25:22)
27.10 PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (24:26, 17:25, 22:25)
Chemik Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:3 (20:25, 18:25, 13:25)
28.10 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 3:0 (25:21, 26:24, 25:23)
Stocznia Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:19, 25:23, 25:19)
29.10 MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 2:3 (21:25, 25:21, 25:19, 13:25, 10:15)

5 kolejka
02.11 Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-K. 1:3 (22:25, 28:30, 25:23, 16:25)
03.11 Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3:1 (25:22, 17:25, 27:25, 25:21)
Asseco Resovia - MKS Będzin 0:3 (33:35, 14:25, 22:25)
Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin 0:3 (21:25, 10:25, 23:25)
04.11 Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom 0:3 (13:25, 23:25, 19:25)
Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1(23:25, 25:17, 26:24, 25:21)

ONICO Warszawa - GKS Katowice 03.12 ?

6 kolejka
31.10 Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (19:25, 22:25, 25:20, 31:29, 15:6)
07.11 Aluron Virtu Warta Zawiercie - GKS Katowice 3:1 (25:27, 25:22, 25:18, 25:23)
Chemik Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom 1:3 (19:25, 25:19, 23:25, 18:25)
MKS Będzin - Cuprum Lubin 1:3 (23:25, 14:25, 25:23, 21:25)
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (32:30, 21:25, 26:24, 25:21)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:18, 25:22, 25:20)
08.11 Stocznia Szczecin - ONICO Warszawa 3:1 (25:20, 16:25, 25:17, 25:21)

7 kolejka
10.11 Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:0 (25:22, 25:16, 25:18)
Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów 0:3 (16:25, 17:25, 22:25)
Indykpol AZS Olsztyn - Chemik Bydgoszcz 3:0 (30:28, 25:17, 26:24)
11.11 Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 (13:25, 26:28, 25:20, 25:23, 18:20)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Stocznia Szczecin 3:0 (26:24, 25:23, 26:24)
12.11 MKS Będzin - ONICO Warszawa 1:3 (25:22, 17:25, 17:25, 20:25)
Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice 3:0 (25:18, 25:16, 25:22)

8 kolejka
16.11 Trefl Gdańsk-Asseco Resovia
ZAKSA Kędzierzyn K.-Cuprum Lubin
17.11 PGE Skra Bełchatów-ONICO Warszawa
Łuczniczka Bydgoszcz-GKS Katowice
18.11 Indykpol AZS Olsztyn-Jastrzębski Węgiel
Stocznia Szczecin-Cerrad Czarni Radom
19.11 MKS Będzin-Warta Zawiercie
Dodane przez ksdani dnia wrzesień 26 2017 14:57:45 · 4 Komentarzy · 1584 Czytań · Drukuj

Komentarze
ksdani dnia listopad 10 2017 20:33:43
Nowa data meczu z Cuprum Lubin

Informujemy, że mecz 14. kolejki fazy zasadniczej PlusLigi zaplanowany na sobotę 23 grudnia zostaje przełożony na środę 20 grudnia. Mecz odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej - RCS Lubin.


ONICO Warszawa
Biuro Prasowe
ksdani dnia listopad 10 2017 20:33:53
Nowa data meczu z Cuprum Lubin

Informujemy, że mecz 14. kolejki fazy zasadniczej PlusLigi zaplanowany na sobotę 23 grudnia zostaje przełożony na środę 20 grudnia. Mecz odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej - RCS Lubin.


ONICO Warszawa
Biuro Prasowe
ksdani dnia grudzień 01 2017 22:31:59
Dafi-Skrą planowany na 9.12 w kieleckiej Hali Legionów rozegrany zostanie w Bełchatowie. W rundzie rewanżowej 30.03.odbędzie się w Kielcach
ksdani dnia styczeń 24 2018 13:31:24
ONICO Warszawa
Biuro Prasowe
Ważne zmiany w terminarzu

Znamy już dokładne daty najbliższych ligowych spotkań ONICO Warszawa. 20 lutego w stolicy pojawią się Mistrzowie Polski i aktualni liderzy PlusLigi, siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Po meczach w Pucharze Polski i ligowej rywalizacji z MKS-em Będzin (3 lutego, 20:00, Torwar), kolejnym rywalem podopiecznych trenera Antigi będzie Espadon Szczecin. Wyjazdowe spotkanie 20. kolejki przełożone zostało z 10 na 7 lutego (środa). Początek meczu na Pomorzu Zachodnim zaplanowano na godzinę 19:00.

Następne dwa mecze stołeczni zawodnicy rozegrają przed własną publicznością, w warszawskiej hali COS Torwar. Najpierw 16 lutego, w 21. kolejce, zmierzą się z Dafi Społem Kielce, a cztery dni później ich rywalem będą mistrzowie Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Spotkanie z aktualnymi liderami rozegrane zostanie awansem w ramach 23. kolejki PlusLigi, we wtorek 20 lutego. Godziny obu spotkań zostaną podane w nadchodzącym tygodniu.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

. .
Administracja **** Strona Główna **** Redakcja SN
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
-
Szukaj
Forum
Skracanie linków
VIDEO
Radomka ..........
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ksdani
17/11/2018 23:00
spojrzalem na wynik.. i po emocjach... ale obejrze ..wlasnie idzie powtorka

ksdani
17/11/2018 22:41
ONOCO: relacja z/po meczu ze Skra w newsie kol.

ksdani
17/11/2018 21:31
ale thx za inf moze ktos skorzystal

ksdani
17/11/2018 21:31
ehh.. nie szukalem zeby sobie spokojnie popatrzec "wieczorkiem".. i nawet wyniku nie sprawdzam smiley ..

nemo
17/11/2018 20:36
mecz Police-Rzeszów leci live na polsatsport.pl

ksdani
17/11/2018 15:59
#Volleyki odniosli piersze zwyciestwo i to bez TB... szok..czlowiek sie przyzwyczail a tu.... ehh dziewczyny zmienne sa.. smiley

ksdani
17/11/2018 01:57
cd. wypowiedzi/zapowiedzi LSK i +L: Beniaminek na drodze wrocławianek- Brizard i Vernon-Evans przed meczem z PGE Skrą: w newsach kol.

ksdani
16/11/2018 19:34
3 set... 13:10.... 14:17 ...

ksdani
16/11/2018 18:31
14:13... 14:20... Trefl sie rozsypal.. 2 liga

ksdani
16/11/2018 16:59
Skra vs ONICO- zapowiedzi ze strony Belchatowa i Wawy w newsie kolejki smiley

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie