Siatkowka, komentarze, wyniki, wiadomosci
 
Komentuj!
Ostatnie Artykuły
+L sezon 2019/2020
LSK 2019/2020
LSK 18/19
TRANSFERY 2020/2021
LSK 17/18
Newsy- kategorie
Reprezentacja Seniorek
Reprezentacja Seniorów
Reprezentacje Młodzież.
Siatkówka plażowa
Europejskie Puchary
Orlen Liga
Plus Liga
Ligi zagraniczne
Serie A Kobiet
Serie A
Superliga Brazylia
Informacje
Serie A - K 17/18
Serie A - M 17/18
SUPERLIGA - K 17/18
SUPERLIGA - M 17/18
SUPERLIGA Ros. 17/18
LIGUE A - K 17/18
LIGUE A - M 17/18
Bundesliga K 17/18
Bundesliga M 15/16
EthiasVolleyLeague (BE)
Term. LM 15/16
Wyniki-Tab. 16/17
Składy16/17
Term-Wyn. 17/18
Składy 16/17
Trening ZAKSY Prezentacja Olsztyna
Wystawa Herosów
MM Volleyball Camp Olsztyn
MM Volleyball Camp Warszawa
SWT 2012 Stare Jabłonki
Memoriał Agaty 1
Memoriał Agaty 2
Memoriał Agaty 3
Memoriał Agaty 4
Memoriał Agaty 5
Memoriał Agaty 6
Memoriał Agaty 7
Mem. Ambroziaka cz.1
Mem. Ambroziaka cz. 2
Mem. Ambroziaka cz.3
Gwardia Cup 2012 cz.1
Gwardia Cup 2012 cz.2
Gwardia Cup 2012 cz.3
Zaksa - Izmir 28.09.12
Impel - Tauron 17/11/12
Andrea w Krakowie
AGH Galeco - Chemik
Siódemka - Tauron 12/01/13
Impel - Muszyna 1
Impel - Muszyna 2
PP 2013
Impel - Piła 06.10.13

Klasyfikacja
Plus Liga 13/14
Plus Liga 14/15
Orlen Liga 12/13
OrlenLiga 13/14
OrlenLiga 14/15
IO Rio 2016
2011/2012
+L Term/Reg/Wyniki 14-15
+L Składy 2014/2015
OL Składy 2014/2015
OL Terminarz-Wyniki 14/15
OL Wyniki-Tabele 2012/2013
OLTerminarz 2012/2013
OL Składy 2012/2013
Puchar Polski K 2012/2013
1 liga K PlayOff-PlayOut
Składy 2013/2014
Terminarz-Wyniki 13/14
Puchar Polski 2012/2013

Serie A - K 14/15
Twórczość- cykle...
W blasku gwiazd
FART ma farta?
Skra- oblężona twierdza
AZS ze świętego miasta
Dokąd zalecą Ptoki
ZAKSA, zdetronizowany król powraca
Asseco Resovia czyli mistrzowie jednego sezonu
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 1
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 2
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 3
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 4
Słownik SN
Statystyki WOA
Arcydzieła
Kibicbook 2
Kibicbook 3
Kibicbook 4
Kibicbook 5
Luzne Gadki 1
Luzne Gadki 2
Luźne Gadki 3
Luźne Gadki 4
Luźne Gadki 5
Luźne Gadki 6
Luźne Gadki 8
Luźne Gadki 9
Luźne Gadki 10
Luźne Gadki 11
Luźne Gadki 12
Twórczość SN
Wywiady +...
Stefana/Maja
Ł.Kaczmarek
A.Gardini
M.Rosner
D.Radenković
W.Sobala
M.Wika
K.Kasprzak
P.Kantor
Ł.Kadziewicz
G. Kosatka
K. Ignaczak
T. Aleksandersen

Online
Gości Online: 5
Użytkownicy Online: ksdani

Zarejestrowanch Uzytkowników: 413
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: gerwazy
 Terminarz +L 2018/2019
Staty: Link

1 kolejka
12.10. Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 0:3 (23:25, 19:25, 20:25)
12.10. ONICO Warszawa - Cuprum Lubin 3:0 (25:22, 25:21, 25:19)
13.10. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3:2 (25:23, 23:25, 25:19, 21:25, 15:13)
13.10., MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (29:27, 18:25, 22:25, 23:25)
14.10. Stocznia Szczecin -Trefl Gdańsk 14:45 PolsatSport -awaria oswietlenia
14.10. GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:23, 25:17, 23:25, 25:23)
15.10. Chemik Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów 3:2 (21:25, 25:23, 25:19, 27:29, 18:16)

2 kolejka
17.10 Asseco Resovia Rzeszów-ONICO Warszawa 1:3 (18:25, 23:25, 25:23, 21:25)
Stocznia Szczecin-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (26:28, 16:25, 21:25)
PGE Skra Bełchatów-MKS Będzin 3:1 (25:21, 25:27, 25:18, 25:20)
Aluron Virtu Warta Zawiercie-Jastrzębski Węgiel 2:3 (20:25, 25:21, 25:13, 22:25, 13:15)
Indykpol AZS Olsztyn-Cerrad Czarni Radom 0:3 (22:25, 22:25, 17:25)
Trefl Gdańsk-GKS Katowice 3:2 (25:21, 19:25, 15:25, 25:22, 16:14)
Cuprum Lubin-Chemik Bydgoszcz 1:3 (19:25, 23:25, 25:16, 22:25)

3 kolejka
19.10 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Chemik Bydgoszcz 3:0 (25:15, 25:14, 25:18)
20.10 PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk 3:2 (20:25, 25:23, 25:19, 16:25, 15:11)
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin 3:0 (26:24, 25:23, 25:15)
21.10 Jastrzębski Węgiel - Stocznia Szczecin 0:3 (22:25, 24:26, 25:27)
Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom 0:3 (18:25, 19:25, 25:27)
ONICO Warszawa - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:1 (25:17, 25:21, 20:25, 25:23)
22.10 Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 0:3 (22:25, 19:15, 34:36)


4 kolejka
26.10 GKS Katowice - Cuprum Lubin 0:3 (21:25, 22:25. 24:26)
Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa 3:0 (25:21, 25:22, 25:22)
27.10 PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (24:26, 17:25, 22:25)
Chemik Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:3 (20:25, 18:25, 13:25)
28.10 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 3:0 (25:21, 26:24, 25:23)
Stocznia Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:19, 25:23, 25:19)
29.10 MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 2:3 (21:25, 25:21, 25:19, 13:25, 10:15)

5 kolejka
02.11 Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-K. 1:3 (22:25, 28:30, 25:23, 16:25)
03.11 Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3:1 (25:22, 17:25, 27:25, 25:21)
Asseco Resovia - MKS Będzin 0:3 (33:35, 14:25, 22:25)
Cuprum Lubin - Stocznia Szczecin 0:3 (21:25, 10:25, 23:25)
04.11 Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom 0:3 (13:25, 23:25, 19:25)
Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1(23:25, 25:17, 26:24, 25:21)

ONICO Warszawa - GKS Katowice 03.12 ?

6 kolejka
31.10 Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (19:25, 22:25, 25:20, 31:29, 15:6)
07.11 Aluron Virtu Warta Zawiercie - GKS Katowice 3:1 (25:27, 25:22, 25:18, 25:23)
Chemik Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom 1:3 (19:25, 25:19, 23:25, 18:25)
MKS Będzin - Cuprum Lubin 1:3 (23:25, 14:25, 25:23, 21:25)
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (32:30, 21:25, 26:24, 25:21)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:18, 25:22, 25:20)
08.11 Stocznia Szczecin - ONICO Warszawa 3:1 (25:20, 16:25, 25:17, 25:21)

7 kolejka
10.11 Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:0 (25:22, 25:16, 25:18)
Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów 0:3 (16:25, 17:25, 22:25)
Indykpol AZS Olsztyn - Chemik Bydgoszcz 3:0 (30:28, 25:17, 26:24)
11.11 Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 (13:25, 26:28, 25:20, 25:23, 18:20)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Stocznia Szczecin 3:0 (26:24, 25:23, 26:24)
12.11 MKS Będzin - ONICO Warszawa 1:3 (25:22, 17:25, 17:25, 20:25)
Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice 3:0 (25:18, 25:16, 25:22)

8 kolejka
16.11 Trefl Gdańsk-Asseco Resovia 1:3 (16:25, 25:22, 20:25, 22:25)
ZAKSA Kędzierzyn K.-Cuprum Lubin 3:0 (25:16, 25:22, 25:14)
17.11 PGE Skra Bełchatów-ONICO Warszawa 3:0 (25:21, 25:21, 25:20)
Chemik Bydgoszcz-GKS Katowice 3:1 (19:25, 25:21, 25:21, 25:15)
18.11 Indykpol AZS Olsztyn-Jastrzębski Węgiel 1:3 (22:25, 25:27,25:18, 14:25)
Stocznia Szczecin-Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:16, 25:23, 22:25, 25:23)
19.11 MKS Będzin-Aluron Warta Zawiercie 2:3 (25:20, 21:25, 21:25, 25:20, 12:15)

Statystyki: Link

9 kolejka
23.11 Cerrad Czarni Radom-MKS Będzin 3:0 (25:12, 25:16, 25:17)
Asseco Resovia-Indykpol AZS Olsztyn 2:3 (23:25, 23:25, 25:18, 25:16, 11:15)
24.11 GKS Katowice-Stocznia Szczecin 3:1 (25:23, 28:26, 17:25, 25:12)
Aluron Virtu Warta Zawiercie-PGE Skra Bełchatów 3:1 (25:20, 25:20, 25:27, 25:21)
25.11 Cuprum Lubin-Trefl Gdańsk 0:3 (19:25, 21:25, 29:25)
26.11 Jastrzębski Węgiel-Chemik Bydgoszcz 0:3 (23:25, 16:25, 22:25)
27.11 ONICO Warszawa-ZAKSA Kędzierzyn K. 1:3 (17:25, 19:25, 25:18, 13:25)

10 kolejka
07.12 Trefl Gdańsk - ONICO Warszawa 1:3 (25:20, 18:25, 15:25, 14:25)
08.12 Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (25:23, 27:29, 25:18, 25:21)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:1 (25:19, 20:25, 25:17, 28:26)
09.12 PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 3:1 (16:25, 25:23, 25:21, 25:19)
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 2:3 (25:11, 10:25, 25:22:18:25, 11:15)
10.12 MKS Będzin - GKS Katowice 2:3 (22:25, 25:23, 20:25, 25:23, 24:26)

Chemik Bydgoszcz - Stocznia Szczecin

11 kolejka
12.12 Cerrad Czarni Radom-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (21:25, 18:25, 20:25)
Asseco Resovia Rzeszów-Chemik Bydgoszcz 3:2 (27:25, 22:25, 26:24, 26:28, 16:14)
Cuprum Lubin-Jastrzębski Węgiel 2:3 (25:23, 19:25, 20:25, 25:21, 9:15)
Aluron Virtu Warta Zawiercie-Trefl Gdańsk 3:2 (25:23, 25:19, 27:29, 20:25, 15:10)
GKS Katowice-PGE Skra Bełchatów 3:0 (25:23, 25:17, 25:19)
ONICO Warszawa-Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:18, 25:21, 21:25, 25:11)

Stocznia Szczecin-MKS Będzin

awansem 14 kol. : 21.11 Cuprum Lubin – ONICO Warszawa 1:3 (19:25, 27:25, 23:25, 16:25)

12 kolejka
15.12 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle- GKS Katowice 3:1 (23:25, 25:19, 25:18, 25:20)
Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu Warta Zawiercie 2:3 (23:25, 18:25, 25:23, 25:17, 9:15)
16.12 Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom 0:3 (23:25, 20:25, 18:25)
Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa 2:3 (22:25, 17:25, 25:19, 25:20, 11:15)
Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 3:0 (25:21, 25:22, 25:15)
17.12 Chemik Bydgoszcz-MKS Będzin 3:0 (25:18, 25:21, 25:20)

13 kolejka
20.12 Cerrad Czarni Radom-Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (22:25, 22:25, 28:26, 16:25)
21.12 Aluron Virtu Warta Zawiercie-Cuprum Lubin 3:1 (25:22, 25:20, 15:25, 25:24)
Chemik Bydgoszcz-ONICO Warszawa 1:3 (25:22, 18:25, 19:26, 19:25)

22.12 Skra Bełchatów-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (25:27, 25:23, 20:25, 22:25)
Jastrzębski Węgiel-GKS Katowice 3:0 (25:18, 25:20, 25:20)
MKS Będzin-Trefl Gdańsk 0:3 (23:25, 23:25, 19:25)

14 kolejka
28.12 PGE Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:21, 25:15)
Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice 1:3 (19:25, 18:25, 25:21, 15:25)
29.12 Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:16, 25:16, 25:20)
Cuprum Lubin - ONICO Warszawa 1:3 (19:25, 27:25, 23:25, 16:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3:0 (25:16, 25:18, 25:22)

02.02 Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie


15 kolejka
11.01 MKS Będzin-PGE Skra Bełchatów 0:3 (22:25, 14:25, 20:25)
GKS Katowice-Trefl Gdańsk 3:1 (25:20, 27:29, 25:19, 25:18)
12.01 ONICO Warszawa-Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:18, 25:21, 25:14)
13.01 Cerrad Czarni Radom-Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (16:25, 25:20, 25:14, 18:25, 15:7)
Chemik Bydgoszcz-Cuprum Lubin 2:3 (25:19, 25:22, 17:25, 23:25, 10:15)
14.01 Jastrzębski Węgiel-Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:1 (25:21, 25:15, 22:25, 25:14)

16.01 awansem GKS Katowice-Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0 (25:20, 25:19, 27:25)

16 kolejka
18.01 Cerrad Czarni Radom-Cuprum Lubin 3:1 (25:20, 25:20, 15:25, 25:17)
19.01 Aluron Virtu Warta Zawiercie-ONICO Warszawa 3:1 (22:25, 25:19, 25:23, 25:23)
Chemik Bydgoszcz-ZAKSA Kędzierzyn K. 0:3 (14:25, 20:25, 20:25)
20.01 GKS Katowice-Asseco Resovia 3:0 (25:21, 25:23, 25:18)
21.01 MKS Będzin-Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (14:25, 36:38, 19:25)
Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2:3 (25:27, 25:27, 25:18, 25:22, 11:15)

17 kolejka
30.01 Aluron Virtu Warta Zawiercie-Chemik Bydgoszcz 3:1(25:27, 27:25, 26:24, 25:21)
01.02 Cuprum Lubin-GKS Katowice 3:1 (23:25, 25:18, 25:19, 25:19)
02.02 Indykpol AZS Olsztyn-PGE Skra Bełchatów 3:1 (20:25, 36:34, 25:21, 25:15)
ONICO Warszawa-Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:21, 25:19, 25:16)
03.02 Jastrzębski Węgiel-MKS Będzin 3:0 (25:17, 25:20, 25:21)

05.03 Trefl Gdańsk-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

18 kolejka
03.02 Chemik Bydgoszcz - Trefl Gdańsk 0:3 (17:25, 24:26, 21:25) rozegr. awansem
05.02 MKS Będzin-Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (25:22, 15:25, 15:25, 23:25)
06.02 GKS Katowice-ONICO Warszawa 1:3 (22:25, 26:24, 18:25, 15:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle-Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:18, 33:35, 25:20, 25:22)
PGE Skra Bełchatów-Jastrzębski Węgiel 1:3 (25:27, 25:20, 23:25, 27:29)
07.02 Cerrad Czarni Radom-Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:1 (25:21, 19:25, 26:24, 30:28)

19 kolejka
16.01 awansem GKS Katowice-Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0 (25:20, 25:19, 27:25)
09.02 Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (20:25, 19:25, 20:25)
Cuprum Lubin - MKS Będzin 3:0 (25:20, 25:22, 25:23)
10.02 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 3:1 (23:25, 25:17, 25:23, 25:22)
Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 2:3 (25:20, 16:25, 18:25, 25:19, 11:15)
11.02 Cerrad Czarni Radom - Chemik Bydgoszcz 3:1 (23:25, 25:23, 25:14, 25:21)

20 kolejka
14.02 ONICO Warszawa - MKS Będzin 3:0 (25:22, 25:20, 25:22)
15.02 Chemik Bydgoszcz - Indykpol Olsztyn (25:19, 20:25, 25:23, 25:20)
16.02 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (17:25, 21:25, 21:25)
GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:15, 25:17, 31:29)
17.02 Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1:3 (20:25, 25:19, 22:25, 26:28)
PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 3:1 (25:20, 21:25, 25:21, 25:19)

21 kolejka
Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1 (25:21, 25:16, 19:25, 29:27)
Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzy-Koźle 0:3 (18:25, 22:25, 22:25)
Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn 2:3 (31:33, 25:21, 27:25, 22:25, 13:15)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - MKS Będzin 3:1 (25:22, 25:20, 22:25, 27:25)
GKS Katowice - Chemik Bydgoszcz 3:1 (22:25, 25:18, 25:20, 25:13)
ONICO Warszawa - PGE Skra Bełchatów 2:3 (21:25, 17:25, 30:28, 25:16, 16:18)

22 kolejka
23.02 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa 1:3 (17:25, 25:23, 21:25, 23:25)
Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3:0 (25:20, 25:17, 25:21)
24.02 PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:2 (15:25, 23:25, 25:23, 25:16, 15:13)
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:22, 25:22, 25:18)
25.02 Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 0:3 (19:25, 20:25, 23:25)
MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 1:3 (25:23, 12:25, 28:30, 19:25)

23 kolejka
01.03 GKS Katowice GKS Katowice - MKS Będzin MKS Będzin 3:2 (25:20, 18:25, 25:15, 19:25, 15:6)
02.03 Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów 2:3 (25:20, 25:21, 20:25, 21:25, 10:15)
ONICO Warszawa - Trefl Gdański 3:0 (25:19, 25:17, 25:18)
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:21, 25:21, 25:17)
03.03 Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (25:22, 19:25, 21:25, 16:25)
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (25:19, 22:25, 20:25, 21:25)

24 kolejka
07.03 Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin 3:0 (25:18, 25:20, 25:17)
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 3:1 (25:20, 23:25, 25:23, 25:15)
08.03 Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1:3 (17:25, 25:21, 26:28, 23:25)
Indykpol AZS Olsztyn - ONICO Warszawa 1:3 (19:25, 21:25, 25:20, 18:25)
10.03 ZAKSA Kędzierzy-Koźle - Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:21, 23:25, 25:23, 25:23)
11.03 Chemik Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (20:25, 25:22, 16:25, 15:25)

25 kolejka
15.03 Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:22, 25:22, 28:26)
MKS Będzin - Chemik Bydgoszcz 1:3 (22:25, 25:23, 18:25, 20:25)
16.03 GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (26:24, 18:25, 18:25, 22:25)
Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk 3:0 (25:23, 25:21, 25:22)
17.03 Aluron Virtu Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:15, 25:21, 25:22)
ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel 3:0 (27:25, 25:15, 25:21)

26 kolejka
19.03 GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 1:3 (21:25, 18:25, 28:26, 18:25)
Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:22, 18:25, 25:21, 25:20)
20.03 ONICO Warszawa - Chemik Bydgoszcz 3:0 (25:13, 25:22, 25:20)
23.03 Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:3 (18:25, 22:25, 19:25)
Trefl Gdańsk - MKS Będzin 2:3 (25:18, 25:21, 23:25, 32:34, 11:15)
24.03 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 3:2 (25:23, 38:36, 19:25, 25:23)

Staty: Link
=================
Play-offy
27.03 Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3:2 (25:22, 25:20, 27:29, 21:25, 15:11)
30.03 PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 0:3 (20:25, 15:25, 21:25)- awans Jastrzębia

27.03 Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom 3:2 (27:29, 25:22, 21:25, 25:17, 15:13)
31.03 Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:1 (26:28, 25:20, 34:32, 25:21)
07.04 Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:21, 25:19, 25:17) awans Aluron

o 7m.
01.04 Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 3:0 (25:22, 25:18, 25:19)
6.04 GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (21:25, 17:25, 22:25) Sovia 7 m.

o 9 m.
30.03 Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 0:3 (18:25, 20:25, 26:28)
05.04 Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:22, 25:23, 25:23) Trefl 9 m.

o 11 m.
31.03 Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin 2:3 (13:25, 25:22, 25:23, 21:25, 11:15)
05.04 Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz 3:1 (25:20, 26:28, 25:23, 25:14) Cuprum 11 m.

Staty: Link

Półfinałi + o 5 miejsce

13.04 ZAKSA Kędzierzy-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1:3 (25:20, 22:25, 22:25, 22:25)
17.04 Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 (25:16, 25:23, 19:25, 18:25, 12:15)
24.04 ZAKSA Kędzierzy-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:1 (25:22, 21:25, 25:17, 25:22) awans ZAKSY

16.04 ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel 1:3 (25:20, 22:25, 23:25, 25:27)
19.04 Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa 0:3 (19:25, 23:25, 21:25)
24.04 ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel 3:2 (25:20, 25:23, 22:25, 21:25, 15:12) awans ONICO

o 5 miejsce
13.04 Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów 3:2 (25:21, 23:25, 21:25, 26:24, 16:14)
16.04 PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 3:2 (23:25, 25:22, 25:17, 27:29, 15:13)
25.04 Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów 3:0 (25:19, 26:24, 25:18) miejsce 5 Cerrad Czarni Radom

Staty: Link

o miejsca 1-4

o 1 miejsce 27.04 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa 3:2 (25:23, 25:21, 20:25, 27:29, 17:15)
01.05 ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (22:25, 24:26, 22:25)
04.05 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa 3:1 (25:22, 19:25, 32:30, 25:19)

o 3 miejsce 27.04 Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:2 (23:25, 25:17, 25:18, 26:28, 15:10)
01.05 Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel 2:3 (19:25, 25:21, 25:21, 22:25, 21:23)
04.05 Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0 (25:21, 25:22, 25:17) miejsce 3 PTOKI

Statystyki: Link


Miejsce 1: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Miejsce 2: ONICO Warszawa
Miejsce 3: Jastrzębski Węgiel
Dodane przez ksdani dnia wrzesień 26 2017 09:57:45 · 4 Komentarzy · 3750 Czytań · Drukuj

Komentarze
ksdani dnia listopad 10 2017 15:33:43
Nowa data meczu z Cuprum Lubin

Informujemy, że mecz 14. kolejki fazy zasadniczej PlusLigi zaplanowany na sobotę 23 grudnia zostaje przełożony na środę 20 grudnia. Mecz odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej - RCS Lubin.


ONICO Warszawa
Biuro Prasowe
ksdani dnia listopad 10 2017 15:33:53
Nowa data meczu z Cuprum Lubin

Informujemy, że mecz 14. kolejki fazy zasadniczej PlusLigi zaplanowany na sobotę 23 grudnia zostaje przełożony na środę 20 grudnia. Mecz odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej - RCS Lubin.


ONICO Warszawa
Biuro Prasowe
ksdani dnia grudzień 01 2017 17:31:59
Dafi-Skrą planowany na 9.12 w kieleckiej Hali Legionów rozegrany zostanie w Bełchatowie. W rundzie rewanżowej 30.03.odbędzie się w Kielcach
ksdani dnia styczeń 24 2018 08:31:24
ONICO Warszawa
Biuro Prasowe
Ważne zmiany w terminarzu

Znamy już dokładne daty najbliższych ligowych spotkań ONICO Warszawa. 20 lutego w stolicy pojawią się Mistrzowie Polski i aktualni liderzy PlusLigi, siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Po meczach w Pucharze Polski i ligowej rywalizacji z MKS-em Będzin (3 lutego, 20:00, Torwar), kolejnym rywalem podopiecznych trenera Antigi będzie Espadon Szczecin. Wyjazdowe spotkanie 20. kolejki przełożone zostało z 10 na 7 lutego (środa). Początek meczu na Pomorzu Zachodnim zaplanowano na godzinę 19:00.

Następne dwa mecze stołeczni zawodnicy rozegrają przed własną publicznością, w warszawskiej hali COS Torwar. Najpierw 16 lutego, w 21. kolejce, zmierzą się z Dafi Społem Kielce, a cztery dni później ich rywalem będą mistrzowie Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Spotkanie z aktualnymi liderami rozegrane zostanie awansem w ramach 23. kolejki PlusLigi, we wtorek 20 lutego. Godziny obu spotkań zostaną podane w nadchodzącym tygodniu.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

. .
Administracja **** Strona Główna **** Redakcja SN
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
-
Szukaj
Forum
Skracanie linków
VIDEO
Przed Polska - Szwajcaria

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ksdani

Mariusz Wlazły kapitanem Trefla Gdańsk!

ksdani

Dodano: Plany sparingowe #VolleyWrocław przed sezonem TAURON Ligi

ksdani

jutro kolejne sparingi smiley

ksdani

i Gieksa po finalach: GKS Katowice z brązowym medalem PreZero Grand Prix .. calosc w newsie smiley

ksdani

Poniedzialek.. Budki:3. miejsce na PreZero Grand Prix PLS należy do nas! .. ocw w newsie PZ GP

ksdani

0:7 .............

ksdani

Verva - Skra 1 set 19:18 .. 19:22 .. 23:25

ksdani

Indyki ile setowych wam potrzeba?

ksdani

3 meczowe dla Ptokow .. ups juz 2 ... czas .. i jedna... serw w siatke ... koniec

ksdani

mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa .. pochwalilem i mamy tb w tym setowa to fatalna wystawa W.. ...

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie