Siatkowka, komentarze, wyniki, wiadomosci
 
Komentuj!
Ostatnie Artykuły
LSK 18/19
TRANSFERY 2018/2019
LSK 17/18
Terminarz +L 2018/2019
Terminarz +L 16/17
Newsy- kategorie
Reprezentacja Seniorek
Reprezentacja Seniorów
Reprezentacje Młodzież.
Siatkówka plażowa
Europejskie Puchary
Orlen Liga
Plus Liga
Ligi zagraniczne
Serie A Kobiet
Serie A
Superliga Brazylia
Informacje
Serie A - K 17/18
Serie A - M 17/18
SUPERLIGA - K 17/18
SUPERLIGA - M 17/18
SUPERLIGA Ros. 17/18
LIGUE A - K 17/18
LIGUE A - M 17/18
Bundesliga K 17/18
Bundesliga M 15/16
EthiasVolleyLeague (BE)
Term. LM 15/16
Wyniki-Tab. 16/17
Składy16/17
Term-Wyn. 17/18
Składy 16/17
Trening ZAKSY Prezentacja Olsztyna
Wystawa Herosów
MM Volleyball Camp Olsztyn
MM Volleyball Camp Warszawa
SWT 2012 Stare Jabłonki
Memoriał Agaty 1
Memoriał Agaty 2
Memoriał Agaty 3
Memoriał Agaty 4
Memoriał Agaty 5
Memoriał Agaty 6
Memoriał Agaty 7
Mem. Ambroziaka cz.1
Mem. Ambroziaka cz. 2
Mem. Ambroziaka cz.3
Gwardia Cup 2012 cz.1
Gwardia Cup 2012 cz.2
Gwardia Cup 2012 cz.3
Zaksa - Izmir 28.09.12
Impel - Tauron 17/11/12
Andrea w Krakowie
AGH Galeco - Chemik
Siódemka - Tauron 12/01/13
Impel - Muszyna 1
Impel - Muszyna 2
PP 2013
Impel - Piła 06.10.13

Klasyfikacja
Plus Liga 13/14
Plus Liga 14/15
Orlen Liga 12/13
OrlenLiga 13/14
OrlenLiga 14/15
IO Rio 2016
2011/2012
+L Term/Reg/Wyniki 14-15
+L Składy 2014/2015
OL Składy 2014/2015
OL Terminarz-Wyniki 14/15
OL Wyniki-Tabele 2012/2013
OLTerminarz 2012/2013
OL Składy 2012/2013
Puchar Polski K 2012/2013
1 liga K PlayOff-PlayOut
Składy 2013/2014
Terminarz-Wyniki 13/14
Puchar Polski 2012/2013

Serie A - K 14/15
Twórczość- cykle...
W blasku gwiazd
FART ma farta?
Skra- oblężona twierdza
AZS ze świętego miasta
Dokąd zalecą Ptoki
ZAKSA, zdetronizowany król powraca
Asseco Resovia czyli mistrzowie jednego sezonu
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 1
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 2
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 3
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 4
Słownik SN
Statystyki WOA
Arcydzieła
Kibicbook 2
Kibicbook 3
Kibicbook 4
Kibicbook 5
Luzne Gadki 1
Luzne Gadki 2
Luźne Gadki 3
Luźne Gadki 4
Luźne Gadki 5
Luźne Gadki 6
Luźne Gadki 8
Luźne Gadki 9
Luźne Gadki 10
Luźne Gadki 11
Luźne Gadki 12
Twórczość SN
Wywiady +...
Stefana/Maja
Ł.Kaczmarek
A.Gardini
M.Rosner
D.Radenković
W.Sobala
M.Wika
K.Kasprzak
P.Kantor
Ł.Kadziewicz
G. Kosatka
K. Ignaczak
T. Aleksandersen

Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 413
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Alfredglync
Kluby-Loga/ Linki
 photo eleclerc-radomka_zpsglkzoslr.jpg  photo 938a7292-8f42-4bc3-9e82-703b59985fae_zpsqqtfni6i.png  photo Onico W_zpsnr4qfmx9.jpg  photo SkBank_zps289da8e3.png
 Składy 2014/2015
ORLEN LIGA:



Beef Master Budowlani Łódź


Skład 2014/2015

Rozegranie: Emilia Kajzer, Magdalena Śliwa
Przyjęcie: Martyna Grajber, Natalia Skrzypkowska (Nuszel), Dorota Ściurka, Ewelina Sieczka (ew. atak)
Środek: Sylwia Pycia, Aleksandra Sikorska, Gabriela Polańska, Joanna Pacak
Atak: Sanja Popovoć,
Libero: Dorota Medyńska( kontuzja - wyłączona minimum na pół roku), Zuzanna Berkowska, Valerie Courtois



BKS BIelsko-Biała

Nowy Trener: Leszek Rus

Skład 2014/2015

2 Helena Horka 15.06.1981, 190 cm, atakująca
3 Mariola Wojtowicz 04.01.1980, 164 cm, libero
6 Małgorzata Lis 14.04.1981, 185 cm. Srodkowa
9 Natalia Bamber-Laskowska 24.02.1982, 186 cm, atakująca
10 Sylwia Pelc 30.11.1990, 189 cm, środkowa
11 Lucie Muhlsteinova 15.10.1984, 181 cm, rozgrywająca
12 Aleksandra Trojan 06.06.1991, 196 cm, środkowa
13 Natalia Strózik 23.08.1995, 184 cm, przymująca
14 Heike Beier 09.12.1983, 184 cm, przyjmująca
15 Kornelia Moskwa 30.10.1996, 186 cm, środkowa
16 Dorota Wilk 28.04.1988, 178 cm, rozgrywająca
17 Elżbieta Klein 17.06.1990, 183 cm, przyjmująca
18 Koleta Łyszkiewicz 22.01,1993, 193 cm, przyjmująca
Karolina Piśla 05.08.1996, 184/185, przyjmująca

Leszek Rus - Trener, Marcin Owczarski- II Trener, Jakub Gniado -Trener przygotowania fizycznego
Adam Malik - Menedżer drużyny, Statystyk, Elżbieta Handzlik - Fizjoterapeutka



Chemik Police

Przyjmująca: Aleksandra Jagieło, Sanja Malagurski
Atakująca: Ana Bjelica na kolejne dwa lata
Libero: Mariola Zenik
Środkowa: Stefana Velijković
Skład zespołu
Rozgrywające: Maja Ognjenović, Agnieszka Rabka
Przyjmujące: Aleksandra Jagieło, Sanja Malagurski, Anna Werblińska, Małgorzata Glinka-Mogentale
Środkowe: Agnieszka Bednarek-Kasza, Katarzyna Gajgał-Anioł, Katarzyna Mróz, Stefana Veljković
Atakujące: Ana Bjelica, Izabela Kowalińska
Libero: Aleksandra Krzos, Mariola Zenik





Developres SkyRes Rzeszów


KS Developres Rzeszów - sezon 2014/15:

1 Aleksandra Kazała
2 Magdalena Olszówka
3 Dominika Nowakowska
5 Magdalena Hawryła
6 Katarzyna Warzocha
7 Ewa Śliwińska
8 Adrianna Budzoń (Szady)
9 Paula Szeremeta
10 Karolina Filipowicz
11 Paulina Głaz
12 Magda Jagodzińska
13 Paulina Filipowicz
14 Kinga Stronias
16 Emilia Mucha
18 Lucyna Borek


Do szerokiego składu pierwszego zespołu dołączone zostały także dwie reprezentantki Polski juniorek, Aleksandra Kazała i Kinga Stronias.
Odeszły:Izabela Cieśnik, Barbara Adamska,Anna Myjak i Gabriela Mazur
Koniec kariery: Paulina Peret



Impel Wrocław

"Przedłużacz": Katarzyna Mroczkowska
Libero: Agata Sawicka
Odchodzą: Patrycja Polak, Dorota Medyńska
Skład zespołu
Rozgrywające: Denise Hanke, Magdalena Gryka
Atakujące: Joanna Kaczor, Anita Kwiatkowska
Środkowe: Agnieszka Kąkolewska, Monika Ptak (Martałek), Berit Kauffeldt
Przyjmujące: Katarzyna Mroczowska, Mira Topić, Anna Grejman, Hana Cutura
Libero: Agata Sawicka.



KS Pałac Bydgoszcz


1. Patrycja Polak
3. Zuzanna Pieczka
4. Marta Biedziak
5. Natalia Misiuna
6. Julia Twardowska
7. Kinga Dybek
8. Małgorzata Skorupa
9. Aleksandra Jurkojć
10. Anna Korabiec
11. Zuzanna Czyżnielewska
12. Małgorzata Śmieszek
13. Paulina Bałdyga
15. Weronika Fojucik
16. Patrycja Tomczyk
17. Pola Nowakowska

Sztab szkoleniowy
Agata Kopczyk - I trener => Dawid Pawlik => Adam Grabowski
Dawid Pawlik - II trener ( awans na I i powrot na II)
Radosław Wodziński - statystyk
Andrzej Kupczyk - trener przygotowania fizycznego
Ewa Kowalkowska - menedżer zespołu
Anatoli Szawejko - masażysta, fizjoterapeuta
Andrzej Gałaj, Jacek Kruczyński - lekarze

Odeszły:: Katarzyna Połeć, Tamara Kaliszuk, Agata Pura, Paulina Głaz



KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

1 Brojek Katarzyna atakująca
3 Ganszczyk Kamila środkowa
4 Grzelak Klaudia przyjmująca
5 Vasileva Ralitsa atakująca
6 Bawoł Barbara przyjmująca
7 Stefańska Alicja przyjmująca
8 Wójcik Marta rozgrywająca
10 Kuligowska Joanna przyjmująca
11 Duda Aneta przyjmująca
13 Ścibisz Małgorzata libero
14 Tobiasz Ewelina rozgrywająca
16 Godfrey Sophie środkowa
17 Nowakowska Dominika libero

Pierwszy trener: Parkitny Dariusz
Drugi trener: Dytkowski Rafa

Odchodza: Małgorzata Ślęzak, Dorota Dydak, Kinga Hatala, Natalia Piekarczyk
Zostaja: Katarzyna Brojek, Barbara Bawoł, Kamila Ganszczyk, Małgorzata Ścibisz, Ewelina Tobiasz
Przyszły: Joanna Kuligowska, Klaudia Grzelak , Marta Wójcik, Ralitsa Vasileva , Alicja Stefańska




PGE Atom Trefl Sopot

Rozgrywające
Izabela Bełcik Numer: 4
Anna Kaczmar Numer: 10

Przyjmujące
Charlotte Leys Numer: 3
Deja McClendon Numer: 2
Klaudia Kaczorowska Numer: 16
Jana Matiasovska Numer: 5
Magdalena Damaske Numer: 9

Atakujące
Anna Miros (z d. Podolec) Numer: 6
Katarzyna Zaroślińska Numer: 18

Środkowe
Zuzanna Efimienko Numer: 8
Justyna Łukasik Numer: 11
Maja Tokarska Numer: 1
Brittnee Cooper Numer: 15

Libero
Agata Durajczyk Numer: 13
Milena Rosner Numer: 7

Sztab szkoleniowy
Lorenzo Micelli I trener
Vasja Samec Lipicer Asystent trenera
Piotr Graban Asystent trenera
Fabio Gabban Statystyk
Luca Donati Trener przygotowania fizycznego
Dr Aleksander Bielecki Fizjoterapeuta
Monika Gorszyniecka Kierownik drużyny | Team manager
Michał Młotkowski Fizjoterapeuta



PGNiG Nafta Piła


Rozgrywające: Klaudia Konieczna, Katarzyna Nadziałek
Przyjmujące: Natalia Krawulska, Veronika Skorupka, Justyna Raczyńska, Marzena Wilczyńska
Atakujące: Magdalena Wawrzyniak, Joanna Sobczak
Środkowe: Anna Stencel, Marija Milovic, Karolina Jarmoc
Libero: Olga Pauliukouskaya

I trener: Dominik Kwapisiewicz
Asystent trenera: Łukasz Przybylak
Fizjoterapeuci: Jarosław Tkaczewski, Natalia Wardzińska
Specjalista ds. Przygotowania Fizycznego: Sandra Kaduk - Wilk Sport Team
Statystyk: Maciej Ślusarczyk
Lekarz: Krzysztof Zając



Polski Cukier Muszynianka

Odeszly: Aleksandra Jagieło, Emilia Mucha,
Przyszły: Kinga Hatala (atak), Katie Carter (atak), Ilona Gierak (przyjęcie), Danica Radenković (rozegranie), Karolina Ciaszkiewicz-Lach (przyjęcie),
Skład zespołu
Rozegranie:Danica Radenkovic, Gabriela Jasińska,
Przyjęcie: Ilona Gierak, Karolina Ciaszkiewicz-Lach, Karolina Różycka, Natalia Kurnikowska
Środek: Ivana Plchotova, Justyna Sosnowska, Sylwia Wojcieska
Atak:Katie Carter, Kinga Hatala
Libero: Paulina Maj



Siódemka SK Bank Legionovia


Przyjmujące: Daria Paszek, Aleksandra Wójcik, Monika Bociek, Iga Chojnacka,
Rozegranie: Marta Bechis, Natalia Gajewska
Atakujące: Magdalena Piątek, Malwina Smarzek.
Środkowe: Katarzyna Połeć, Karolina Szymańska, Klaudia Alagierska, Jaime Thibeault,
Libero: Katarzyna Wysocka, Krystyna Pietraszkiewicz

Trener: Maciej Kosmol => Robert Strzałkowski => Ettore Guidetti




Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza


Skład drużyny Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza na sezon 2014/2015:

Rozgrywające: Ozge Kirdar Cemberci, Natalia Piekarczyk
Atakujące: Tamara Kaliszuk, Katarzyna Konieczna
Środkowe: Eleonora Dziękiewicz, Aleksandra Liniarska, Dominika Sobolska, Bożena Wylężek
Przyjmujące: Gina Mancuso, Joanna Staniucha-Szczurek, Katarzyna Urban, Jekaterina Zakrewskaja
Libero: Krystyna Strasz

Sztab szkoleniowy:
I trener: Juan Manuel Serramalera
II trener: Tomasz Wasilkowski
Fizjoterapeuta: Jacek Stychno
Trener ds. przygotowania motorycznego: Łukasz Filipecki
Statystyk: Iwo Wagner


Dodane przez ksdani dnia czerwiec 06 2014 13:13:47 · 0 Komentarzy · 8567 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

. .
Administracja **** Strona Główna **** Redakcja SN
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
-
Szukaj
Forum
Skracanie linków
VIDEO
Radomka ..........
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ksdani
17/11/2018 23:00
spojrzalem na wynik.. i po emocjach... ale obejrze ..wlasnie idzie powtorka

ksdani
17/11/2018 22:41
ONOCO: relacja z/po meczu ze Skra w newsie kol.

ksdani
17/11/2018 21:31
ale thx za inf moze ktos skorzystal

ksdani
17/11/2018 21:31
ehh.. nie szukalem zeby sobie spokojnie popatrzec "wieczorkiem".. i nawet wyniku nie sprawdzam smiley ..

nemo
17/11/2018 20:36
mecz Police-Rzeszów leci live na polsatsport.pl

ksdani
17/11/2018 15:59
#Volleyki odniosli piersze zwyciestwo i to bez TB... szok..czlowiek sie przyzwyczail a tu.... ehh dziewczyny zmienne sa.. smiley

ksdani
17/11/2018 01:57
cd. wypowiedzi/zapowiedzi LSK i +L: Beniaminek na drodze wrocławianek- Brizard i Vernon-Evans przed meczem z PGE Skrą: w newsach kol.

ksdani
16/11/2018 19:34
3 set... 13:10.... 14:17 ...

ksdani
16/11/2018 18:31
14:13... 14:20... Trefl sie rozsypal.. 2 liga

ksdani
16/11/2018 16:59
Skra vs ONICO- zapowiedzi ze strony Belchatowa i Wawy w newsie kolejki smiley

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie