Siatkowka, komentarze, wyniki, wiadomosci
 
Komentuj!
Ostatnie Artykuły
TRANSFERY 2018/2019
LSK 17/18
Terminarz +L 2017/2018
Terminarz +L 16/17
Terminarz Ol 16/17
Newsy- kategorie
Reprezentacja Seniorek
Reprezentacja Seniorów
Reprezentacje Młodzież.
Siatkówka plażowa
Europejskie Puchary
Orlen Liga
Plus Liga
Ligi zagraniczne
Serie A Kobiet
Serie A
Superliga Brazylia
Informacje
Serie A - K 17/18
Serie A - M 17/18
SUPERLIGA - K 17/18
SUPERLIGA - M 17/18
SUPERLIGA Ros. 17/18
LIGUE A - K 17/18
LIGUE A - M 17/18
Bundesliga K 17/18
Bundesliga M 15/16
EthiasVolleyLeague (BE)
Term. LM 15/16
Wyniki-Tab. 16/17
Składy16/17
Term-Wyn. 17/18
Składy 16/17
Trening ZAKSY Prezentacja Olsztyna
Wystawa Herosów
MM Volleyball Camp Olsztyn
MM Volleyball Camp Warszawa
SWT 2012 Stare Jabłonki
Memoriał Agaty 1
Memoriał Agaty 2
Memoriał Agaty 3
Memoriał Agaty 4
Memoriał Agaty 5
Memoriał Agaty 6
Memoriał Agaty 7
Mem. Ambroziaka cz.1
Mem. Ambroziaka cz. 2
Mem. Ambroziaka cz.3
Gwardia Cup 2012 cz.1
Gwardia Cup 2012 cz.2
Gwardia Cup 2012 cz.3
Zaksa - Izmir 28.09.12
Impel - Tauron 17/11/12
Andrea w Krakowie
AGH Galeco - Chemik
Siódemka - Tauron 12/01/13
Impel - Muszyna 1
Impel - Muszyna 2
PP 2013
Impel - Piła 06.10.13

Klasyfikacja
Plus Liga 13/14
Plus Liga 14/15
Orlen Liga 12/13
OrlenLiga 13/14
OrlenLiga 14/15
IO Rio 2016
2011/2012
+L Term/Reg/Wyniki 14-15
+L Składy 2014/2015
OL Składy 2014/2015
OL Terminarz-Wyniki 14/15
OL Wyniki-Tabele 2012/2013
OLTerminarz 2012/2013
OL Składy 2012/2013
Puchar Polski K 2012/2013
1 liga K PlayOff-PlayOut
Składy 2013/2014
Terminarz-Wyniki 13/14
Puchar Polski 2012/2013

Serie A - K 14/15
Twórczość- cykle...
W blasku gwiazd
FART ma farta?
Skra- oblężona twierdza
AZS ze świętego miasta
Dokąd zalecą Ptoki
ZAKSA, zdetronizowany król powraca
Asseco Resovia czyli mistrzowie jednego sezonu
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 1
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 2
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 3
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 4
Słownik SN
Statystyki WOA
Arcydzieła
Kibicbook 2
Kibicbook 3
Kibicbook 4
Kibicbook 5
Luzne Gadki 1
Luzne Gadki 2
Luźne Gadki 3
Luźne Gadki 4
Luźne Gadki 5
Luźne Gadki 6
Luźne Gadki 8
Luźne Gadki 9
Luźne Gadki 10
Luźne Gadki 11
Luźne Gadki 12
Twórczość SN
Wywiady +...
Stefana/Maja
Ł.Kaczmarek
A.Gardini
M.Rosner
D.Radenković
W.Sobala
M.Wika
K.Kasprzak
P.Kantor
Ł.Kadziewicz
G. Kosatka
K. Ignaczak
T. Aleksandersen

Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 413
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Alfredglync
 Terminarz 2014- 2015
Terminarz Orlen Ligi sezon zasadniczy

1. kolejka

3.10. KS Developres Rzeszów - KPS Chemik Police 1:3 (16:25, 24:26, 25:23, 10:25) MVP: Bednarek-Kasza - Staty
5.10. AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - ATOM Tref Sopot 0:3 (26:28, 22:25, 17:25) MVP: Damaske
5.10. Impel Wrocław - KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (22:25, 25:11, 25:20, 25:17)MVP: Hanke - Staty
6.10. Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła 3:0 (25:13, 25:16, 25:18)MVP: Mancuso - Staty

BKS Aluprof Bielsko-Biała - SK Bank Legionovia Legionowo przełozóny na 4.11.2014
Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Budowlani Łódź przelożony na 5.11.2014


2. kolejka,

10.10.2014
KS Developres Rzeszów - Budowlani Łódź 2:3 (21:25, 18:25, 25:22, 25:20, 9:15) MVP: Sieczka - Staty
11.10.2014
AZS KSZO Ostrowiec Św.- Tauron Banimex MKS Dąbrowa G. 1:3 (25:19, 22:25, 21:25, 18:25)MVP: Konieczna - Staty
KS Pałac Bydgoszcz - ATOM Trefl Sopot 0:3 (18:25, 22:25, 21:25)MVP: Miros - Staty
12.10.2014
SK Bank Legionovia Legionowo - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 1:3 (25:9, 18:25, 22:25, 23:25) MVP: Radenković- Staty
13.10.2014
PTPS Piła - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (25:16, 25:20, 17:25, 11:25) - Staty

KPS Chemik Police - Impel Wrocław - przełożony na 5.11.2014


1 PGE Atom Trefl Sopot 2 6 6:0
2 Tauron Banimex MKS 2 6 6:1
3 BKS Aluprof Bielsko-Biała 1 3 3:1
4 Impel Wrocław 1 3 3:1
5 Polski Cukier Muszynianka 1 3 3:1
6 Chemik Police 1 3 3:1
7 Budowlani Łódź 1 2 3:2
8 Developres SkyRes Rzeszów 2 1 3:6
9 SK bank Legionovia Legionowo 1 0 1:3
10 KSZO Ostrowiec SA 2 0 1:6
11 Pałac Bydgoszcz 2 0 1:6
12 PGNiG Nafta Piła 2 0 1:6


3. kolejka,

16.10.2014
Budowlani Łódź - SK Bank Legionovia Legionowo 2:3 (25:21, 27:25, 21:25, 16:25, 6:15) MVP: Thibeault - Staty
17.10.2014
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:14, 25:17) MVP: Konieczna - Staty
18.10.2014
Impel Wrocław - KS Developres Rzeszów 3:1 (25:19, 22:25, 19:25, 26:24) MVP: Ptak - Staty
Polski Cukier Muszynianka Muszyna - PTPS Piła 3:1 (21:25, 25:9, 25:16, 25:19) MVP: Wojcieska - Staty
BKS Aluprof Bielsko-Biała - AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:15, 25:14, 25:20) MVP: Wojtowicz - Staty
20.10.2014
ATOM Trefl Sopot - KPS Chemik Police 2:3 (25:20, 25:17, 20:25, 25:27, 11:15) MVP: Ognjenović - Staty

1 TAURON BANIMEX MKS DĄBROWA GÓRNICZA 9 3 9 : 1
2 PGE Atom Trefl Sopot 7 3 8:3
3 BKS Aluprof Bielsko-Biała 6 2 6 : 1
4 Impel Wrocław 6 2 6 : 2
5 Polski Cukier Muszynianka 6 2 6 : 2
6 Chemik Police 5 2 6:3
7 Budowlani Łódź 3 2 5:5
8 SK bank Legionovia Legionowo 2 2 4 : 5
9 Developres SkyRes Rzeszów 1 3 4 : 9
10 PGNiG Nafta Piła 0 3 2 : 9
11 KSZO Ostrowiec 0 3 3 1 : 9
12 KS PAŁAC Bydgoszcz 0 3 1:9

4. kolejka

23.10.2014
KS Developres Rzeszów - SK Bank Legionovia Legionowo 3:0 (25:23, 25:21, 25:22) MVP: Jagodzińska - Staty
24.10.2014
Impel Wrocław - ATOM Trefl Sopot 2:3 (23:25, 31:29, 20:25, 25:23, 11:15) MVP: Durajczyk - Staty
25.10.2014
PTPS Piła - Budowlani Łódź 2:3 (19:25, 25:21, 19:25, 25:21, 10:15) MVP: Popović - Staty
AZS KSZO Ostrowiec Św.- Polski Cukier Muszynianka 0:3 (24:26, 17:25, 17:25) MVP: MAJ - Staty
KS Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof 0:3 (22:25, 20:25, 21:25)MVP: Trojan - Staty
27.10.2014
KPS Chemik Police - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:19, 25:16, 25:22) MVP: Bjelica - Staty

5. kolejka, 29/31.10.2014

29.10 Polski Cukier Muszynianka - KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:20, 28:30, 25:11, 25:21) MVP: Wojcieska - Staty
29.10 PGE ATOM Tref Sopot - KS Developres Rzeszów 3:0 (25:23, 25:18, 25:20) MVP: Cooper - Staty
29.10 AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Budowlani Łódź 2:3 (29:27, 27:29, 16:25, 26:24, 10:15) MVP: Skrzypkowska - Staty
29.10 SK Bank Legionovia Legionowo - PTPS Piła 3:1 (25:17, 27:25, 20:25, 25:18) MVP: Piątek - Staty
30.10 BKS Aluprof Bielsko-Biała - KPS Chemik Police 0:3 (17:25, 18:25, 23:25) MVP: Bednarek-Kasza - Staty
31.10 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław 1:3 (21:25, 25:20, 18:25, 25:15) MVP: Topić - Staty

1 PC Muszynianka 4 12 12:3
2 PGE Atom Trefl 5 12 14:5
3 Chemik Police 4 11 12:3
4 Impel Wrocław 4 10 11:6
5 BKS Aluprof 4 9 9:4
6 Tauron Banimex 5 9 10:7
7 Budowlani Łódź 4 7 11:9
8 SK bank Legionovia 4 5 7:9
9 Developres SkyRes 5 4 7:12
10 PGNiG Nafta Piła 5 1 5:15
11 KSZO Ostrowiec SA 5 1 3:15
12 Pałac Bydgoszcz 5 0 2:15


PRZEŁOŻONE
04.11 BKS Aluprof Bielsko-Biała - SK Bank Legionovia Legionowo 3:1 (25:21, 28:26, 19:25, 25:9.) MVP: Trojan - Staty
05.11 Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Budowlani Łódź 3:1 (25:18, 25:23, 17:25, 25:22) MVP: Plchotova - Staty
05.11 KPS Chemik Police - Impel Wrocław 3:0 (25:17, 25:17, 25:23)MVP: Glinka-Mogentale - Staty



6. kolejka, 8.11.2014

08.11 KS Developres Rzeszów - PTPS Piła 0:3 (21:25, 21:25, 19:25) MVP: Niedziałek - Staty
08.11 KS Pałac Bydgoszcz - Budowlani Łódź 2:3 (25:21, 9:25, 25:22, 12:25, 6:15) MVP: Popović - Staty
08.11 KPS Chemik Police - Polski Cukier Muszynianka 3:0 (25:19, 25:17, 25:23) - Staty
08.11 Impel Wrocław - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (14:25, 25:19, 22:25, 25:18, 23:21) - Staty
09.11 ATOM Trefl Sopot - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:16, 27:25, 22:25, 25:17) MVP: Efimienko - Staty
10.11 AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - SK Bank Legionovia Legionowo 3:1 (25:20, 25:14, 18:25, 25:19) MVP: Wójcik

1 KPS Chemik Police....6 17 18:3
2 PGE Atom Trefl.........6 15 17:6
3 PC Muszynianka.......6 15 15:7
4 BKS Aluprof..............6 13 14:8
5 Impel Wrocław......... 6 12 14:11
6 Tauron Banimex ...... 6 9 11:10
7 Budowlani Łódź....... 6 9 15:14
8 SK bank Legionovia...6 5 9:15
9 PGNiG Nafta Piła........6 4 8:15
10 Developres ..............6 4 7:15
11 KSZO Ostrowiec Św.. 6 4 6:16
12 KS Pałac Bydgoszcz.. 6 1 4:18



7. kolejka, 15.11.2014

14.11 SK Bank Legionovia Legionowo - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:11, 25:20, 25:23) MVP: Paszek - Staty
15.11 Tauron Banimex MKS - KS Developres Rzeszów 3:0 (25:21, 25:16, 25:21) MVP: Zakreuskaya - Staty
15.11 BKS Aluprof Bielsko-Biała - ATOM Trefl Sopot 2:3 (16:25, 25:21, 25:19, 24:26, 6:15) MVP: Zaroślińska - Staty
15.11 PTPS Piła - AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:3 (21:25, 17:25, 25:18, 17:25) MVP: Wójcik - Staty
15.11 Budowlani Łódź - KPS Chemik Police 2:3 (21:25, 23:25, 25:22, 25:19, 9:15) MVP: Ognjenović - Staty
17.11 Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Impel Wrocław 3:1 (18:25, 25:18, 26:24, 25:21) MVP: Carter - Staty


1 • KPS Chemik Police 7 7 0 19
2 • Polski Cukier Muszynianka 8 7 1 18
3 • PGE Atom Trefl Sopot 7 5 2 17
4 • BKS Aluprof Bielsko-Biała 7 4 3 14
5 ↑ Tauron Banimex Dąbrowa G. 7 4 3 12
6 ↓ Impel Wrocław 7 5 2 12
7 • Budowlani Łódź 8 5 3 10
8 • SK bank Legionovia 8 4 4 8
9 • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 8 2 6 7
10 • PGNiG Nafta Piła 8 1 7 4
11 • Developres SkyRes Rzeszów 7 1 6 4
12 • KS Pałac Bydgoszcz 8 0 8 1



8. kolejka,

20.11 Impel Wrocław - Budowlani Łodź 3:1 (25:15, 20:25, 25:13, 25:18)MVP: Kaczor - Staty
20.11 KS Pałac Bydgoszcz - PTPS Piła 1:3 (25:23, 22:25, 21:25, 20:25)MVP: Milović - Staty
22.11 KPS Chemik Police - SK Bank Legionovia Legionowo 3:0 (25:21, 25:7, 25:18)MVP: Veljković - Staty
22.11 ATOM Trefl Sopot - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 0:3 (22:25, 13:25, 16:25)MVP: Radenković - Staty
23.11 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (25:19, 13:25, 17:25, 25:15, 15:9) MVP: Zakreuskaya - Staty
24.11 KS Developres Rzeszów - AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (20:25, 25:20, 25:13, 25:22)MVP: Szeremeta - Staty

9. kolejka, 29.11.2014

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Tauron Banimex MKS 3:0 (25:23, 25:21, 25:16) MVP: Różycka - Staty
SK Bank Legionovia Legionowo - Impel Wrocław 1:3 (18:25, 21:25, 25:22, 23:25) MVP: Sawicka - Staty
PTPS Piła - KPS Chemik Police 0:3 (17:25, 17:25, 8:25) MVP: Malagurski - Staty
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:18, 25:13, 26:24) MVP: M.Wójcik - Staty
30.11 BKS Aluprof Bielsko-Biała - KS Developres Rzeszów 3:0 (25:22, 25:17, 25:21)MVP: Wojtowicz - Staty
01.12 Budowlani Łódź - ATOM Trefl Sopot 0:3 (20:25, 21:25, 24:26)MVP: Zaroślińska - Staty

1 Chemik Police 25 9
2 PC Muszynianka 24 9
3 PGE Atom Trefl 20 9
4 BKS Aluprof 18 9
5 Impel Wrocław 18 9
6 TAURON BANIMEX 14 9
7 Budowlani Łódź 10 9
8 KSZO Ostrowiec 10 9
9 SK bank Legionovia 8 9
10 PGNiG Nafta Piła 7 9
11 Developres SkyRes 7 9
12 KS PAŁAC 1 9



10. kolejka

05.12 KS Developres Rzeszów - KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (25:19, 24:26, 25:19, 20:25, 15:9)MVP: Hawryła- Staty
05.12 KPS Chemik Police - AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:13, 25:15, 25:17)MVP: Bednarek-Kasza - Staty
05:12 Impel Wrocław - PTPS Piła 3:0 (25:16, 25:23, 25:9)MVP: Cutura - Staty
06.12 ATOM Trefl Sopot - SK Bank Legionovia Legionowo 3:1 (27:25, 25:20, 23:25, 25:15) MVP: Zaroślińska - Staty
06.12 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - Budowlani Łódź 3:1 (18:25, 25:20, 27:25, 25:16) MVP: Dziękiewicz - Staty
07.12 BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:2 (25:21, 23:25, 20:25, 25:18, 15:5)MVP: Bamber-Laskowska - Staty


1 Chemik Police 28 10
2 PC Muszynianka 25 10
3 PGE Atom Trefl 23 10
4 Impel Wrocław 21 10
5 BKS Aluprof 20 10
6 TAURON BANIMEX 17 10
7 Budowlani Łódź 10 10
8 KSZO Ostrowiec 10 10
9 Developres SkyRes 9 10
10 SK bank Legionovia 8 10
11 PGNiG Nafta Piła 7 10
12 KS PAŁAC 2 10


11. kolejka, 13.12.2014

13.12 Polski Cukier Muszynianka Muszyna - KS Developres Rzeszów 3:0 (25:21, 25:19, 25:18)MVP: Maj-Erwardt - Staty
13.12 SK Bank Legionovia Legionowo - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (22:25, 24:26, 25:21, 25:23, 12:15)MVP: Konieczna - Staty
14.12 Budowlani Łódź - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 (25:21, 18:25, 25:12, 27:29, 13:15)MVP: Bamber-Laskowska -Staty
14.12 KS Pałac Bydgoszcz - KPS Chemik Police 0:3 (12:25, 11:25, 20:25)MVP: Kowalińska - Staty
14.12 PTPS Piła - ATOM Trefl Sopot 0:3 (17:25, 18:25, 13:25)MVP: Durajczyk - Staty
15:12 AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Impel Wrocław 0:3 (23:25, 22:25, 24:26)MVP: Kaczor - Staty

Kolejność po pierwszej rundzie

1 Chemik Police 31 11
2 PC Muszynianka 28 11
3 PGE Atom Trefl 26 11
4 Impel Wrocław 24 11
5 BKS Aluprof 22 11
6 TAURON BANIMEX 19 11
7 Budowlani Łódź 11 11
8 KSZO Ostrowiec 10 11
9 SK bank Legionovia 9 11
10 Developres SkyRes 9 11
11 PGNiG Nafta Piła 7 11
12 KS PAŁAC 2 11


12. kolejka, 20.12.2014

19.12 SK Bank Legionovia Legionowo - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 (16:25, 22:25, 25:18, 25:13, 14:16)MVP: Horka - Staty
19.12 KS Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław 0:3 (22:25, 21:25, 23:25)MVP: Kaczor - Staty
20.12 PTPS Piła - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (18:25, 16:25, 21:25)MVP: Konieczna - Staty
20.12 KPS Chemik Police - KS Developres Rzeszów 3:0 (25:15, 25:15, 25:19)MVP: Rabka - Staty
21.12 Budowlani Łódź - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2:3 (25:15, 25:22, 22:25, 21:25, 13:15)MVP: Kurnikowska - Staty
22.12 ATOM Trefl Sopot - AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (25:14, 26:24, 23:25, 25:17)MVP: Cooper - Staty

1 Chemik Police 12 34
2 PC Muszynianka 12 30
3 PGE Atom Trefl 12 29
4 Impel Wrocław 12 27
5 BKS Aluprof B-B 12 24
6 Tauron Banimex MKS 12 22
7 Budowlani Łódź 12 12
8 SK Bank Legionovia 12 10
9 KSZO Ostrowiec Św. 12 10
10 Developres SkyRes 12 9
11 PGNiG Nafta Piła 12 7
12 Pałac Bydgoszcz 12 2



13. kolejka

29.12 Polski Cukier Muszynianka Muszyna - SK Bank Legionovia Legionowo 3:0 (25:21, 25:19, 25:15)MVP: Różycka - Staty
29.12 BKS Aluprof Bielsko-Biała - PTPS Piła 3:1 (25:23, 25:18, 21:25, 25:14)MVP: Beier - Staty
30.12 Impel Wrocław - KPS Chemik Police 0:3 (23:25, 21:25, 19:25)MVP: Werblińska - Staty
04.02 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:22, 25:23, 25:22)MVP: Konieczna -Staty



14. kolejka, 3.01.2015

03.01 KS Pałac Bydgoszcz - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (10:25, 25:18, 12:25, 16:25)MVP: Konieczna - Staty
03.01 SK Bank Legionovia Legionowo - Budowlani Łódź 3:0 (28:26, 28:26, 25:19)MVP: Wójcik - Staty
04.01 KPS Chemik Police - ATOM Trefl Sopot 3:0 (25:21, 25:23, 25:21)MVP: Bednarek-Kasza - Staty
04.01 AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (21:25, 15:25, 25:22, 11:25)MVP: Beier - Staty
05.01 PTPS Piła - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 0:3 (9:25, 22:25, 16:25)MVP: Różycka - Staty
05.01 KS Developres Rzeszów - Impel Wrocław 0:3 (20:25, 26:28, 17:25)MVP: Ptak - Staty

Chemik Police 40
Polski Cukier Muszynianka 36
PGE Atom Trefl Sopot 32
Impel Wrocław 30
BKS Aluprof Bielsko-Biała 30
TAURON BANIMEX MKS DĄBROWA GÓRNICZA 25
Budowlani Łódź 15
SK bank Legionovia Legionowo 13
KSZO Ostrowiec 10
Developres SkyRes Rzeszów 9
PGNiG Nafta Piła 7
KS PAŁAC Bydgoszcz 2

15. kolejka, 10.01.2015

10.01 ATOM Trefl Sopot - Impel Wrocław 3:0 (25:14, 25:19, 25:15)MVP: Bełcik - Staty
10.01 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - KPS Chemik Police 3:2 (25:19, 21:25, 25:20, 19:25, 15:12)MVP: Sobolska - Staty
10.01 Polski Cukier Muszynianka Muszyna - AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (25:23, 22:25, 25:16, 25:19)MVP: Carter - Staty
12.01 Budowlani Łódź - PTPS Piła 3:1 (21:25, 25:17, 25:19, 25:14)MVP: Śliwa - Staty
12.01 BKS Aluprof Bielsko-Biała - KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:15, 24:26, 25:19, 25:21)MVP: Horka - Staty
13.01 SK Bank Legionovia Legionowo - KS Developres Rzeszów 3:0 (25:20, 25:22, 25:20)MVP: Smarzek - Staty

1 KPS Chemik Police 15 41
2 PC Muszynianka 15 39
3 PGE Atom Trefl Sopot 15 35
4 BKS Aluprof Bielsko-Biała 15 33
5 Impel Wrocław 15 30
6 Tauron Banimex MKS 14 27
7 Budowlani Łódź SSA 15 18
8 SK bank Legionovia 15 16
9 KSZO Ostrowiec Św. 14 10
10 Developres Rzeszów 15 9
11 PGNiG Nafta Piła 15 7
12 KS Pałac Bydgoszcz 15 2



16. kolejka

16.01 Budowlani Łódź - AZS KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:15, 25:21, 25:14)MVP: Popović - Staty

17.01
KPS Chemik Police - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (25:22, 25:22, 18:25, 19:25, 15:9)MVP: Werblińska - Staty
KS Developres Rzeszów - ATOM Trefl Sopot 1:3 (16:25, 15:25, 25:23, 16:25) MVP: Durajczyk - Staty
Impel Wrocław - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (23:25, 25:16, 25:16, 25:18)MVP: Gryka - Staty
KS Pałac Bydgoszcz - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 1:3 (11:25, 15:25, 25:19, 15:25) MVP: Wojcieska - Staty
PTPS Piła - SK Bank Legionovia Legionowo 0:3 (21:25, 16:25, 16:25)MVP: Bechis - Staty

1 KPS Chemik Police 16 43
2 PC Muszynianka 16 42
3 PGE Atom Trefl Sopot 16 38
4 BKS Aluprof Bielsko-Biała 16 34
5 Impel Wrocław 16 33
6 Tauron Banimex MKS 15 27
7 Budowlani Łódź SSA 16 21
8 SK bank Legionovia 16 19
9 KSZO Ostrowiec Św. 15 10
10 Developres Rzeszów 16 9
11 PGNiG Nafta Piła 16 7
12 KS Pałac Bydgoszcz 16 2



17. kolejka, 24.01.2015

24.01 PTPS Piła - KS Developres Rzeszów 0:3 (19:25, 18:25, 22:25)MVP: Budzoń - Staty
24.01 SK Bank Legionovia - AZS KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (22:25, 16:25, 11:25)MVP: Brojek - Staty
24.01 Budowlani Łódź - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:23, 25:21) - Staty
25.01 Polski Cukier Muszynianka Muszyna - KPS Chemik Police 0:3 (17:25, 21:25, 14:25)MVP: Bjelica - Staty
26.01 BKS Aluprof Bielsko-Biała - Impel Wrocław 0:3 (14:25, 19:25, 21:25)MVP: Hagglund - Staty
26.01 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - ATOM Trefl Sopot 0:3 (19:25, 18:25, 17:25)MVP: Durajczyk- Staty


1 Chemik Police 17 46
2 PC Muszynianka 17 42
3 PGE Atom Trefl Sopot 17 41
4 Impel Wrocław 17 36
5 BKS Aluprof 17 34
6 Tauron Banimex MKS 16 27
7 Budowlani Łódź 17 24
8 SK bank Legionovia 17 19
9 KSZO Ostrowiec SA 16 13
10 Developres SkyRes 17 12
11 PGNiG Nafta Piła 17 7
12 Pałac Bydgoszcz 17 2


18. kolejka

30.01 ATOM Trefl Sopot - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:14, 25:12)MVP: Leys- Staty
31.01 AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - PTPS Piła 3:0 (29:27, 25:16, 27:25)MVP: Godfrey - Staty
31.01 KS Pałac Bydgoszcz - SK Bank Legionovia Legionowo 3:2 (19:25, 25:19, 18:25, 26:24, 15:12)MVP: Biedziak - Staty
01.02 KPS Chemik Police - Budowlani Łódź 3:2 (25:14, 23:25, 25:21, 18:25, 15:8)MVP: Kowalińska - Staty
01.02 Impel Wrocław - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:1 (11:25, 26:24, 25:18, 26:24)MVP: Mroczkowska - Staty - Zapowiedź w rozwinięciu
01.02 KS Developres Rzeszów - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (21:25, 25:17, 18:25, 19:25)MVP: Sobolska - Staty


19. kolejka

AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KS Developres Rzeszów
PTPS Piła - KS Pałac Bydgoszcz
SK Bank Legionovia Legionowo - KPS Chemik Police
Budowlani Łódź - Impel Wrocław
Polski Cukier Muszynianka Muszyna - ATOM Trefl Sopot
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza

1 Chemik Police 19 51
2 PGE Atom Trefl Sopot 19 47
3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 19 42
4 Impel Wrocław 19 40
5 BKS Aluprof Bielsko-Biała 19 37
6 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 19 33
7 Budowlani Łódź 19 27
8 SK bank Legionovia Legionowo 19 20
9 KSZO Ostrowiec SA 19 19
10 Developres SkyRes Rzeszów 19 12
11 PGNiG Nafta Piła 19 10
12 Pałac Bydgoszcz 19 4



20. kolejka, 14.02.2015

11.02 Impel Wrocław - SK Bank Legionovia Legionowo 3:2 (25:20, 21:25, 25:13, 21:25, 19:17)MVP: Kaczor - Staty
14.02 Tauron Banimex MKS - PC Muszynianka Muszyna 2:3 (21:25, 25:19, 18:25, 12:15)MVP: Plchotova - Zapowiedź w rozwinięciu - Staty
14.02 KPS Chemik Police - PTPS Piła 3:0 (25:17, 25:13, 25:18)MVP: Mróz - Staty
14.02 KS Pałac Bydgoszcz - AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (20:25, 13:25, 20:25)MVP: Brojek - Staty
15.02 KS Developres Rzeszów - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (22:25, 25:14, 21:25, 23:25)MVP: Trojan - Staty
16.02 ATOM Tref Sopot - Budowlani Łódź (25:18, 25:21, 26:24)MVP: Kaczorowska - Staty - Zapowiedź meczu oraz wywiad z B. Cooper w rozwinięciu


21. kolejka, 21-23.02.2015
21.02 AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KPS Chemik Police 0:3 (18:25, 18:25, 15:25)MVP: Zenik - Staty
21.02 KS Pałac Bydgoszcz - KS Developres Rzeszów 0:3 (15:25, 22:25, 19:25)MVP: Szeremeta - Staty
21.02 PGNiG Nafta Piła - Impel Wrocław 1:3 (15:25, 25:22, 19:25, 17:25)MVP: Cutura - Staty
21.02 SK Bank Legionovia Legionowo - ATOM Trefl Sopot 2:3 (25:18, 25:18, 11:25, 15:25, 12:15)MVP: Zaroślińska- Staty
22.02 Polski Cukier Muszynianka Muszyna - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:22, 25:11, 13:25, 25:19)MVP: Wojcieska - Staty - Zapowiedź w rozwinięciu
23.02 Budowlani Łódź - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (15:25, 23:25, 26:24, 25:23, 15:12)MVP: Pycia- Link

1. Chemik Police 57 21
2. PGE Atom Trefl 52 21
3. PC Muszynianka 47 21
4. Impel Wrocław 45 21
5. BKS Aluprof B-B 40 21
6. Tauron Banimex MKS 35 21
7. Budowlani Łódź 29 21
8. SK bank Legionovia 22 21
9. KSZO Ostrowiec 22 21
10. Developres SkyRes 15 21
11. PGNiG Nafta Piła 10 21
12. KS Pałac Bydgoszcz 4 21



22. kolejka, 28.02.2015

28.02 Tauron Banimex MKS - SK bank Legionovia 3:1 (28:26, 29:27, 31:33, 25:23)MVP: Konieczna - Staty
28.02 PGE Atom Trefl Sopot - PGNiG Nafta Piła 3:0 (25:13, 25:14, 25:17)MVP: Miros - Staty
28.02 BKS Aluprof Bielsko-Biała - Budowlani Łódź 1:3 (23:25, 25:19, 21:25, 23:25)MVP: Śliwa - Zapowiedź w rozwinięciu -Staty
28.02 KPS Chemik Police - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:14, 25:18, 25:15)MVP: Gajgał-Anioł - Staty
02.03 Developres SkyRes - Polski Cukier Muszynianka 1:3 (25:23, 14:25, 16:25, 13:25)MVP: Sosnowska -Zapowiedź w rozwinięciu - Staty
02.03 Impel Wrocław - KSZO Ostrowiec 3:0 (25:13, 25:22, 26:24)MVP: Cutura - Staty

1. Chemik Police 60 22
2. PGE Atom Trefl 55 22
3. PC Muszynianka 50 22
4. Impel Wrocław 48 22
5. BKS Aluprof B-B 40 2
6. Tauron Banimex MKS 38 22
7. Budowlani Łódź 32 22
8. SK bank Legionovia 22 22
9. KSZO Ostrowiec 22 22
10. Developres SkyRes 15 22
11. PGNiG Nafta Piła 10 22
12. KS Pałac Bydgoszcz 4 22



Końcowa klasyfikacja sezonu 2014/ 2015


1 KPS Chemik Police
2 PGE Atom Trefl Sopot
3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna
4 Impel Wrocław
5 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza
6 SK bank Legionovia Legionowo
7 Budowlani Łódź SSA
8 BKS Aluprof Bielsko-Biała
9 KSZO Ostrowiec Św.
10 PGNiG Nafta Piła
11 Developres Rzeszów
12 KS Pałac Bydgoszcz
Dodane przez ksdani dnia czerwiec 05 2014 23:42:06 · 16 Komentarzy · 6405 Czytań · Drukuj

Komentarze
ksdani dnia czerwiec 16 2014 10:08:05
Terminarz Pucharu Polski kobiet na sezon 2014/2015:



14.01.2015 - 1/8 finału (I termin)

28.01.2015 - 1/8 finału (II termin)

18.02.2015 - Ćwierćfnał (I termin)

25.02.2015 - Ćwierćfnał (II termin)

07-08.03.2015 - Turniej finałowy (półfinały i finał)
ksdani dnia luty 19 2015 22:12:33
http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=5500
ksdani dnia marzec 03 2015 00:28:48
Pierwsze mecze 18.03.2015

1-8 (do dwóch zwycięstw)

Sk Bank Legionovia Legionowo - Chemik Police

Budowlani Łódź - PGE Atom Trefl Sopot

Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Muszynianka Muszyna

Aluprof Bielsko-Biała - Impel Wrocław


9-12 (mecz i rewanż)
Pałac Bydgoszcz - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

PGNiG Nafta Piła - Developres SkyRes Rzeszów
ksdani dnia marzec 07 2015 19:18:43
1/4 finału
mecz nr 33
Chemik Police - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:18, 25:17, 25:15)
mecz nr 35
PGE Atom Trefl Sopot - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:13, 25:18, 25:18)MVP: Leys
mecz nr 34
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Impel Wrocław 0:3 (18:25, 20:25, 18:25)

mecz nr 36
Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Budowlani Łódź 2:3 (25:22, 25:23, 23:25, 21:25, 8:15)
ksdani dnia marzec 16 2015 01:35:48
runda : O rozstawienie do rywalizacji o miejsca 5 - 12

18.03.15 KS PAŁAC Bydgoszcz - KSZO OSTROWIEC
22.03.15 KSZO OSTROWIEC - KS PAŁAC Bydgoszcz
18.03.15 PGNiG Nafta Piła - Developres SkyRes Rzeszów
22.03.15 Developres SkyRes Rzeszów - PGNiG Nafta Piła

runda I: Drużyny z miejsc 1-8 FZ 1-8 (do 2 zwycięstw)

18.03.15 SK bank Legionovia Legionowo - Chemik Police
23.03.15 Chemik Police - SK bank Legionovia Legionowo
24.03.15 Chemik Police - SK bank Legionovia Legionowo

18.03.15 Budowlani Łódź - PGE Atom Trefl Sopot
01.04.15 PGE Atom Trefl Sopot - Budowlani Łódź
02.04.15 PGE Atom Trefl Sopot - Budowlani Łódź

18.03.15 TAURON BANIMEX MKS... - Polski Cukier Muszynianka
21.03.15 Polski Cukier Muszynianka - TAURON BANIMEX MKS...
22.03.15 Polski Cukier Muszynianka - TAURON BANIMEX MKS...

21.03.15 BKS Aluprof Bielsko-Biała - Impel Wrocław
26.03.15 Impel Wrocław - BKS Aluprof Bielsko-Biała
27.03.15 Impel Wrocław - BKS Aluprof Bielsko-Biała
ksdani dnia kwiecień 17 2015 18:30:59
Runda I: Drużyny z miejsc 1-8 (do 2 zwycięstw)
18.03.15 SK bank Legionovia Legionowo - Chemik Police 0:3 (15:25, 20:25, 19:25)MVP: Zenik
18.03.15 Budowlani Łódź - PGE Atom Trefl Sopot 1:3 (17:25, 25:22, 20:25, 25:27)MVP: Zaroślińska
18.03.15 TAURON BANIMEX MKS. - Polski Cukier Muszynianka 3:0 (25:23, 25:16, 25:19)MVP: Konieczna - Po meczu w kom.

O rozstawienie do rywalizacji o miejsca 5 - 12
18.03.15 KS PAŁAC Bydgoszcz - KSZO OSTROWIEC 3:0 (25:22, 29:27, 25:17)MVP: Skorupa
18.03.15 PGNiG Nafta Piła - Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (25:18, 24:26, 19:25, 25:21, 15:9)MVP: Krawulska

wyniki -staty- kom.: http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=5570
ksdani dnia kwiecień 17 2015 18:34:15
1-8
21.03 BKS Aluprof Bielsko-Biała - Impel Wrocław 3:0 (25:22, 25:17, 25:17)MVP: Trojan
21.03 Polski Cukier Muszynianka - TAURON BANIMEX MKS 3:2 (28:26, 25:15, 21:25, 21:25, 15:6)MVP: Maj-Erwardt - Po meczu: kom.
22.03 Polski Cukier Muszynianka - TAURON BANIMEX MKS 3:0 (25:19, 25:23, 26:24)MVP: Kurnikowska- (2-1)
23.03 Chemik Police - SK bank Legionovia Legionowo 3:0 (25:14, 25:19, 25:18)MVP: Bjelica - (2-0)

runda : O rozstawienie do rywalizacji o miejsca 5 - 12
22.03 Developres SkyRes - PGNiG Nafta 3:1 (27:25, 25:21, 24:26, 28:26)MVP: Szeremeta
22.03 KSZO OSTROWIEC - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:1 (25:15, 25:22, 21:25, 25:23)MVP: Misiuna - (1-1) - zloty set 10:15 awans Pałacanek

http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=5573

BRAWA dla KSZO za ambicje, walkę..
ksdani dnia kwiecień 17 2015 18:36:34
1-8
26.03 Impel Wrocław - BkS Aluprof 3:0 (25:15, 25:19, 25:17)MVP: Topić - (1-1)
27.03 Impel Wrocław - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:12, 25:19, 25:19)MVP: Sawicka (1-1)
01.04 PGE Atom Trefl Sopot -
Budowlani Łódź 3:1 (25:16, 25:15, 17:25, 25:14)MVP: Tokarska- (2-0)

5-12
28.03 KS PAŁAC Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (12:25, 26:28, 19:25)MVP: Mucha
01.04 Developres SkyRes Rzeszów - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:1 (21:25, 25:22, 25:22, 31:29)MVP: Hawryła

28.03 PGNiG Nafta Piła - KSZO Ostrowiec 3:2 (23:25, 25:16, 22:25, 25:22, 15:13) MVP: Pauliukouskaya -
01.04 KSZO OSTROWIEC - PGNiG Nafta Piła 3:1 (21:25, 25:18, 25:9, 25:14)MVP: Ganszczyk

http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=5580
ksdani dnia kwiecień 17 2015 18:38:43
o m. 1-4 do 3 zwycięstw
12.04 Chemik Police - Impel Wrocław 2:3 (25:13, 23:25, 13:25, 25:13, 10:15)MVP: Cutura
13.04 Chemik Police - Impel Wrocław 3:0 (25:21, 25:13, 25:18)MVP: Glinka-Mogentale

o m. 5-12 dwumecz ewentualnie złoty set
11.04 Developres SkyRes Rzeszów - SK bank Legionovia Legionowo 1:3 (25:20, 18:25, 23:25, 23:25)MVP: Paszek
13.04 KS PAŁAC Bydgoszcz - Budowlani Łódź 0:3 (16:25, 14:25, 13:25)MVP: Sliwa

http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=5614
ksdani dnia maj 04 2015 13:11:28
o m. 1-4 (do 3 zwycięstw)
16.04 PGE Atom Trefl Sopot - Polski Cukier Muszynianka 0:3 (20:25, 22:25, 15:25)
17.04 PGE Atom Trefl Sopot - Polski Cukier Muszynianka 3:0 (25:16, 25:17, 25:19)MVP: Bełcik
16.04 Impel Wrocław - Chemik Police 1:3 (14:25, 25:20, 18:25, 25:27)MVP: Werblińska - (1-2)
17.04 Impel Wrocław - Chemik Police 1:3 (18:25, 25:21, 19:25, 25:27)MVP: Werblińska - (1-3)

o m. 5-12 (dwumecz - złoty set)
15.04 PGNiG Nafta Piła - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (25:19, 12:25, 22:25, 22:25)MVP: Beier
19.04 BKS Aluprof Bielsko-Biała - PGNiG Nafta Piła 3:0 (25:22, 25:22, 25:20)MVP: Wojtowicz
15.04 KSZO OSTROWIEC - TAURON BANIMEX MKS. 0:3 (18:25, 21:25, 11:25)MVP: Dziękiewicz
18.04 TAURON BANIMEX MKS - KSZO OSTROWIEC 3:0 (25:14, 25:12, 25:20MVP: Sobolskay

news+ staty: http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=5619
ksdani dnia maj 04 2015 13:13:51
o m. 1-4 (do 3 zwycięstw)
22.04 Polski Cukier Muszynianka - PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (23:25, 18:25, 21:25)MVP: Zaroślińska - (1-2)
23.04 Polski Cukier Muszynianka - PGE Atom Trefl Sopot 1:3 (14:25, 29:27, 16:25, 17:25)MVP: Zaroślińska

o m. 5-12 (dwumecz - złoty set)
21.04 SK Bank Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów 2:3 (25:20, 25:23, 15:25, 23:25, 12:15)MVP: Śliwińska - Awans SK Bank
22.04 Budowlani Łódź - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:0 (25:17, 25:12, 25:21)MVP: Sikorska - (2-0) Awans Budowlani

http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=5629
ksdani dnia maj 04 2015 13:15:30
o miejsca 5-8 (dwumecz, złoty set)
26.04 SK bank Legionovia Legionowo - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 (23:25, 21:25, 26:24, 25:21, 10:15)MVP: Beier
26.04 Budowlani Łódź - TAURON BANIMEX MKS 2:3(25:23, 25:20, 22:25, 26:28, 12:15)MVP: Kaliszku

o miejsca 9-12 (dwumecz, ew. złoty set)
25.04 PGNiG Nafta Piła - Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (25:22, 16:25, 22:25, 25:22, 15:10)MVP: Wawrzyniak
26.04 KSZO OSTROWIEC - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:1 (21:25, 25:19, 26:24, 25:22)MVP: Wójcik

http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=5636
ksdani dnia maj 04 2015 13:17:30
o 1 miejsce
01.05 Chemik Police - PGE Atom Trefl Sopot 1:3 (25:22, 21:25, 21:25, 17:25)MVP: Zaroślińska
02.05 Chemik Police - PGE Atom Trefl Sopot 3:1 (18:25, 25:12, 25:22, 25:19)MVP: Bjelica - (1-1)

0 3 miejsce
02.05 Polski Cukier Muszynianka - Impel Wrocław 3:0 (25:20, 25:18, 25:20)MVP: Różycka
03.05 Polski Cukier Muszynianka - Impel Wrocław 3:2 (25:16, 25:22, 24:26, 15:25, 15:10)MVP: Maj - (2-0)

o miejsce 5-8
30.04 TAURON BANIMEX MKS - Budowlani Łódź 3:0 (25:19, 32:30, 25:23)MVP: Zakreuskaya - (2-0)
02.05 BKS Aluprof Bielsko-Biała - SK bank Legionovia Legionowo 2:3 (25:19, 14:25, 25:19, 23:25, 11:15)MVP: Wójcik - (1-1) zloty set 10:15


o miejsce 9-12
30.04 KS PAŁAC Bydgoszcz -> KSZO OSTROWIEC 3:1 (20:25, 26:24, 25:19, 25:16) (1-1) złoty set 13:15 awans KSZO
03.05 Developres SkyRes Rzeszów - PGNiG Nafta Piła 3:2 (25:19, 19:25, 23:25, 25:16, 15:10)MVP: Wawrzyniak - (1-1) - Złoty set 6:15 dla Nafty Piła

http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=5641
ksdani dnia maj 13 2015 10:55:05
o 5 miejsce ( dwumecz, złoty set)

06.05 SKB Legionovia Legionowo - TAURON BANIMEX MKS 1:3 (18:25, 25:17, 19:25, 23:25)MVP: Piekarczyk

o 7 miejsce (dwumecz, złoty set)

06.05 Budowlani Łódź - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (27:25, 25:21, 25:21)

http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=5645
ksdani dnia maj 13 2015 10:58:30
o 1 miejsce
09.05 PGE Atom Trefl Sopot - Chemik Police 0:3 (16:25, 20:25, 19:25)MVP: Bednarek-Kasza -(1-2)
10.05 PGE Atom Trefl Sopot - Chemik Police 2:3 (19:25, 20:25, 26:24, 25:13, 11:15)MVP: Veljkovic - (1-3)

o 3 miejsce
09.05 Impel Wrocław - Polski Cukier Muszynianka 2:3 (18:25, 25:16, 26:28, 25:20, 14:16) - (0-3)

o 5 miejsce
09.05 TAURON BANIMEX MKS - SKB Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 28:26, 28:26)MVP: Sobolska - (2-0)

o 7 miejsce
09.05 BKS Aluprof Bielsko-Biała - Budowlani Łódź 1:3 (25:22, 26:28, 19:25, 22:25) - (0-2) - Staty

o 9 miejsce
09.05 PGNiG Nafta Piła - KSZO Ostrowiec 1:3 (25:19, 17:25, 19:25, 26:28)MVP: Kuligowska (0-1)

o miejsce 11
09.05 KS PAŁAC Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:20, 18:25, 22:25, 24:26)MVP: Mucha (0-1)

http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=5649
ksdani dnia maj 13 2015 20:35:46
o 9 miejsce
13.05 KSZO Ostrowiec - PGNiG Nafta Piła 3:2 (25:19, 22:25, 25:11, 18:25, 16:14)MVP: Gańszczyk - (2-0)

o miejsce 11
13.05 Developres SkyRes Rzeszów - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:0 (27:25, 25:18, 26:24)MVP: K. Filipowicz - (2-0)

Końcowa klasyfikacja sezonu 2014/ 2015

1 KPS Chemik Police
2 PGE Atom Trefl Sopot
3 Polski Cukier Muszynianka Muszyna
4 Impel Wrocław
5 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza
6 SK bank Legionovia Legionowo
7 Budowlani Łódź SSA
8 BKS Aluprof Bielsko-Biała
9 KSZO Ostrowiec Św.
10 PGNiG Nafta Piła
11 Developres Rzeszów
12 KS Pałac Bydgoszcz

http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=5654

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

. .
Administracja **** Strona Główna **** Redakcja SN
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
-
Szukaj
Forum
Skracanie linków
VIDEO
Olek Śliwka
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ksdani
21/10/2018 16:34
24:21 ...25:27.. i Ptoki przegrywaja 0-3..

ksdani
20/10/2018 17:44
Indyki vs Bedzin -zaczelo sie.. transmisja w ipla bezplatna czyli kazdy moze sobie popatrzec smiley

ksdani
20/10/2018 17:33
w Policach występowały Ognjenović, Stefana Veljković, Ana Bjelica i -ocw "aktualna" - Bianka Busa smiley

ksdani
20/10/2018 14:21
4 set.. 8-2, 9-7, 17-11 dla Serbek.. wahania gry spore ..

ksdani
20/10/2018 13:29
w 2 secie 19-12 dla Serbek ..a juz 20-12

ksdani
20/10/2018 12:57
16-12.. na drugim PO dla Wloszek.. ten mecz da sie ogladac smiley

ksdani
20/10/2018 12:53
zapoweidz Onico vs Aluron w newsie 3k. +L

ksdani
19/10/2018 17:38
Patryk Czarnowski, środkowy PGE Skry Bełchatów, tuż przed sezonem Polskiej Ligi Siatkówki doznał kontuzji kolana. Uraz wykluczy go z gry w drużynie mistrzów Polski w pierwszej części sezonu.

ksdani
18/10/2018 19:44
Programy Mem. Agaty i turnieju w Dreznie w Ogolniaku

ksdani
18/10/2018 13:27
po meczu Trefl Gdańsk - GKS Katowice ... w mewsie kolejki.. smiley

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie