Siatkowka, komentarze, wyniki, wiadomosci
 
Komentuj!

Ostatnie Artykuły
TRANSFERY 2018/2019
LSK 17/18
Terminarz +L 2017/2018
Terminarz +L 16/17
Terminarz Ol 16/17
Newsy- kategorie
Reprezentacja Seniorek
Reprezentacja Seniorów
Reprezentacje Młodzież.
Siatkówka plażowa
Europejskie Puchary
Orlen Liga
Plus Liga
Ligi zagraniczne
Serie A Kobiet
Serie A
Superliga Brazylia
Informacje
Serie A - K 17/18
Serie A - M 17/18
SUPERLIGA - K 17/18
SUPERLIGA - M 17/18
SUPERLIGA Ros. 17/18
LIGUE A - K 17/18
LIGUE A - M 17/18
Bundesliga K 17/18
Bundesliga M 15/16
EthiasVolleyLeague (BE)
Term. LM 15/16
Wyniki-Tab. 16/17
Składy16/17
Term-Wyn. 17/18
Składy 16/17
Trening ZAKSY Prezentacja Olsztyna
Wystawa Herosów
MM Volleyball Camp Olsztyn
MM Volleyball Camp Warszawa
SWT 2012 Stare Jabłonki
Memoriał Agaty 1
Memoriał Agaty 2
Memoriał Agaty 3
Memoriał Agaty 4
Memoriał Agaty 5
Memoriał Agaty 6
Memoriał Agaty 7
Mem. Ambroziaka cz.1
Mem. Ambroziaka cz. 2
Mem. Ambroziaka cz.3
Gwardia Cup 2012 cz.1
Gwardia Cup 2012 cz.2
Gwardia Cup 2012 cz.3
Zaksa - Izmir 28.09.12
Impel - Tauron 17/11/12
Andrea w Krakowie
AGH Galeco - Chemik
Siódemka - Tauron 12/01/13
Impel - Muszyna 1
Impel - Muszyna 2
PP 2013
Impel - Piła 06.10.13

Klasyfikacja
Plus Liga 13/14
Plus Liga 14/15
Orlen Liga 12/13
OrlenLiga 13/14
OrlenLiga 14/15
IO Rio 2016
2011/2012
+L Term/Reg/Wyniki 14-15
+L Składy 2014/2015
OL Składy 2014/2015
OL Terminarz-Wyniki 14/15
OL Wyniki-Tabele 2012/2013
OLTerminarz 2012/2013
OL Składy 2012/2013
Puchar Polski K 2012/2013
1 liga K PlayOff-PlayOut
Składy 2013/2014
Terminarz-Wyniki 13/14
Puchar Polski 2012/2013

Serie A - K 14/15
Twórczość- cykle...
W blasku gwiazd
FART ma farta?
Skra- oblężona twierdza
AZS ze świętego miasta
Dokąd zalecą Ptoki
ZAKSA, zdetronizowany król powraca
Asseco Resovia czyli mistrzowie jednego sezonu
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 1
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 2
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 3
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 4
Słownik SN
Statystyki WOA
Arcydzieła
Kibicbook 2
Kibicbook 3
Kibicbook 4
Kibicbook 5
Luzne Gadki 1
Luzne Gadki 2
Luźne Gadki 3
Luźne Gadki 4
Luźne Gadki 5
Luźne Gadki 6
Luźne Gadki 8
Luźne Gadki 9
Luźne Gadki 10
Luźne Gadki 11
Luźne Gadki 12
Twórczość SN
Wywiady +...
Stefana/Maja
Ł.Kaczmarek
A.Gardini
M.Rosner
D.Radenković
W.Sobala
M.Wika
K.Kasprzak
P.Kantor
Ł.Kadziewicz
G. Kosatka
K. Ignaczak
T. Aleksandersen

Online
Gości Online: 2
Użytkownicy Online: ksdani

Zarejestrowanch Uzytkowników: 413
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Alfredglync
Kluby-Loga/ Linki
 photo logo_zpsmck1ux1g.png  photo Cupryn_zps56564cd0.png  photo eleclerc-radomka_zpsglkzoslr.jpg  photo Pila 1_zpssrnqksjw.png  photo GKS_zpsvosfbikk.png  photo volleyball Wr_ee_zpsexqax1xm.png  photo jastrzebs_eepsnan_zps1c08c315.png  photo kps_stocznia_szczecin_zpsbrnlnteq.png  photo KS _zpsd7bhxkn9.jpg  photo Luczniczka Bydg._zpsgjifnlye.png  photo Banimex_zps32f2321b.png  photo Trefl P_zpsxojqhobd.jpg  photo Onico W_zpsnr4qfmx9.jpg  photo SkBank_zps289da8e3.png
 Terminarz- Wyniki 2013/2014
1. kolejka -04/07.10.2013
04.09 BKS Aluprof Bielsko-Biała - Beef Master Budowlani Łódź 18.00 PolsatSport
05.10 Chemik Police - Atom Trefl Sopot 14.45 PolsatSport
05.10 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Pałac Bydgoszcz 17.00
06.10 Impel Wrocław - PTPS Piła 14.45 PolsatSport
07.10 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Siódemka Legionovia Legionowo 18.00 PolsatSport

2. kolejka -11/14.10.2013

11.10 Pałac Bydgoszcz - Aluprof Bielsko-Biała 18.00
12.10 Chemik Police - PTPS Piła
12.10 Beef Master Budowlani Łódź - Impel Wrocław
13.10 Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 14.45 PolsatSport
14.10 Siódemka Legionovia Legionowo - Muszynianka Fakro Muszyna 18.00 Polsat Sport


3. kolejka -19/21.10.2013

18.10 Aluprof Bielsko-Biała - Siódemka Legionovia Legionowo 18.00
19.10 Muszynianka Fakro Muszyna - Atom Trefl Sopot 17.00
19.10 Impel Wrocław - Pałac Bydgoszcz 17.00
20.10 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police 14.45 PolsatSport
21.10 PTPS Piła - Beef Master Budowlani Łódź 18.00 PolsatSport

4. kolejka -25/28.10.2013

25.10 Siódemka Legionovia Legionowo - Impel Wrocław 18.00 PolsatSport
26.10 Chemik Police - Beef Master Budowlani Łódź
26.10 Atom Trefl Sopot - Aluprof Bielsko-Biała
27.10 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Muszynianka Fakro Muszyna
28.10 Pałac Bydgoszcz - PTPS Piła 18.00 PolsatSport

5. kolejka -02/04.11.2013

02.11 Aluprof Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
02.11 PTPS Piła - Siódemka Legionovia Legionowo
02.11 Beef Master Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz
03.11 Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot 14.45
04.11 Muszynianka Fakro Muszyna - Chemik Police

6. kolejka -09/11.11.2013

09.11 Chemik Police - Pałac Bydgoszcz 18.00
09.11 Siódemka Legionovia Legionowo - Beef Master Budowlani Łódź 18.00
09.11 Atom Trefl Sopot - PTPS Piła 18.00
10.11 Muszynianka Fakro Muszyna - Aluprof Bielsko-Biała 14.45 PolsatSport
11.11 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław 18.00 PolsatSport

7. kolejka -16.11.2013

16.11 Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 18.00
16.11 PTPS Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 18.00
17.11 Beef Master Budowlani Łódź - Atom Trefl Sopot 14.45 PolsatSport
18.11 Pałac Bydgoszcz - Siódemka Legionovia Legionowo 18.00 PolsatSport
18.11 Impel Wrocław - Muszynianka Fakro Muszyna 20.30 PolsatSport

8. kolejka -23/25.11.2013

23.11 Atom Trefl Sopot - Pałac Bydgoszcz
23.11 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Beef Master Budowlani Łódź 17.00
23.11 Muszynianka Fakro Muszyna - PTPS Piła 17.00
24.11 Chemik Police - Siódemka Legionovia Legionowo 14.45 PolsatSport
25.11 Aluprof Bielsko-Biała - Impel Wrocław 18.00 PolsatSport

9. kolejka -30.11.2013

Impel Wrocław - Chemik Police
PTPS Piła - Aluprof Bielsko-Biała
Beef Master Budowlani Łódź - Muszynianka Fakro Muszyna
Pałac Bydgoszcz - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Siódemka Legionovia Legionowo - Atom Trefl Sopot

10. kolejka -06/09.12

06.12 PTPS Piła - Impel Wrocław
08.12 Trefl Sopot - PSPS Chemik Police 14.45 PolsatSport/HD
Siódemka Legionovia Legionowo - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 17.30
09.12 Master Budowlani Łódź - Aluprof Bielsko-Biała 18.00 PolsatSport

Pałac Bydgoszcz - Muszynianka Fakro Muszyna 17.00 - przelozony na 21.12.13

11. kolejka -14/16.12.2013

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot 14.45 PolsatSport/HD
Muszynianka Fakro Muszyna - Siódemka Legionovia Legionowo 17.00
PTPS Piła - PSPS Chemik Police 18.00
16.12 Impel Wrocław - Beef Master Budowlani Łódź 20.30 PolsatSport
16.12 Aluprof Bielsko-Biała - Pałac Bydgoszcz 18.00 PolsatSport


12. kolejka -21.12.2013

Chemik Police - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza przłożony na 22.01.2014
Atom Trefl Sopot - Muszynianka Fakro Muszyna
Siódemka Legionovia Legionowo - Aluprof Bielsko-Biała
Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław
Beef Master Budowlani Łódź - PTPS Piła

13. kolejka -07/08.01.2014

07.01.14
PGNiG Nafta Piła - KS Pałac Bydgoszcz
08.01.14
Beef Master Budowlani Łódź - KPS Chemik Police
Impel Wrocław - Siódemka SK Bank...
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Atom Trefl Sopot
Polski Cukier Muszynianka...- Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

14. kolejka -11/13.01.2014

11.01 Chemik Police - Muszynianka Fakro Muszyna 18.00
11.01 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Aluprof Bielsko-Biała 17.00
12.01 Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław 14.45 PolsatSport
13.01 Pałac Bydgoszcz - Beef Master Budowlani Łódź 18.00 PolsatSport
13.01 Siódemka Legionovia Legionowo - PTPS Piła 20.30 PolsatSport


15. kolejka -18/20.01.2014

Pałac Bydgoszcz - Chemik Police
Beef Master Budowlani Łódź - Siódemka Legionovia Legionowo
PTPS Piła - Atom Trefl Sopot
Impel Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Aluprof Bielsko-Biała - Muszynianka Fakro Muszyna

16. kolejka -25/27.01.2014

Chemik Police - Aluprof Bielsko-Biała
Muszynianka Fakro Muszyna - Impel Wrocław
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła
Atom Trefl Sopot - Beef Master Budowlani Łódź
Siódemka Legionovia Legionowo - Pałac Bydgoszcz

17. kolejka -01.02.2014

Siódemka Legionovia Legionowo - Chemik Police
Pałac Bydgoszcz - Atom Trefl Sopot
Beef Master Budowlani Łódź - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
PTPS Piła - Muszynianka Fakro Muszyna
Impel Wrocław - Aluprof Bielsko-Biała

18. kolejka -08.02.2014

Chemik Police - Impel Wrocław
Aluprof Bielsko-Biała - PTPS Piła
Muszynianka Fakro Muszyna - Beef Master Budowlani Łódź
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Pałac Bydgoszcz
Atom Trefl Sopot - Siódemka Legionovia Legionowo

Terminarz rundy play-off:

I runda play-off (15.03, 16.03, 22.03 i ew. 23.03, 26.03.2014)
Chemik Police (1) - Siódemka SK bank Legionovia (8)
Atom Trefl Sopot (2) - Beef Master Budowlani Łódź (7)
Impel Wrocław (3) - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS (6)
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza (4) - BKS Aluprof Bielsko-Biała (5)

II runda play-off (29.03, 30.03, 05.04 i ew. 06.04, 09.04.2014)
II runda play-off - o miejsca 5-8 (29.03, 05.04 i ew. 06.04.2014)
III runda play-off - finał (12.04, 13.04, 26.04 i ew. 27.04, 03.05.2014)
III runda play-off - o 3. miejsce (12.04, 13.04, 19.04 i ew. 20.04, 03.05.2014)
III runda play-off - o 5. miejsce (12.04, 26.04 i ew. 27.04.2014)
Mecze o miejsca 9-10 (15.03, 22.03, 23.03, 29.03 i ew. 30.03, 05.04, 06.04.2014)
Mecz barażowy (26.04, 27.04, 03.05.2014 i ew. 04.05, 07.05.2014)PolsatSport

miejsca 9-10
22.03.14
PGNiG Nafta Piła - KS Pałac Bydgoszcz
29.03.14
KS Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła
05.04.14
PGNiG Nafta Piła - KS Pałac Bydgoszcz
06.04.14
PGNiG Nafta Piła - KS Pałac Bydgoszcz
12.04.14
KS Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła
13.04.14
KS Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła
17.04.14
PGNiG Nafta Piła - KS Pałac Bydgoszcz
Dodane przez ksdani dnia sierpień 21 2013 20:21:38 · 32 Komentarzy · 7588 Czytań · Drukuj

Komentarze
ksdani dnia październik 11 2013 20:48:24
1 kolejka

04.10.13
BKS Aluprof Bielsko-Biała : Beef Master Budowlani Łódź 3:2 ( 25:18, 20:25, 23:25, 25:22, 17:15 ) MVP: Wojtowicz

05.10.13
KPS Chemik Police : Atom Trefl Sopot 3:0 ( 25:16, 25:21, 27:25 ) MVP: Werblińska -
Polski Cukier Muszynianka : KS Pałac Bydgoszcz 3:0 ( 25:20, 25:15, 25:15 ) MVP: Różycka -

06.10.13
Impel Wrocław : PGNiG Nafta Piła 3:0 ( 25:20, 25:11, 25:16 ) MVP: Mroczkowska

07.10.13
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza : Siódemka SK Bank 3:0 ( 25:11, 25:20, 25:16 ) MVP: Zaroślińska
ksdani dnia listopad 01 2013 09:39:10
2 kolejka

11.10.13
18.00 KS Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (14:25, 22:25, 25:23, 17:25 ) MVP: Beier

12.10.13
18.00 KPS Chemik Police - PGNiG Nafta Piła 3:0 ( 25:18, 25:18, 25:17 )-Ststystyki
18.00 Beef Master Budowlani Łódź - Impel Wrocław 0:3( 17:25, 10:25, 17:25 )

13.10.13
14.45 Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 ( 25:19, 25:20, 21:25, 25:17 ) MVP: Shelukhinai

14.10.13
18.00 Siódemka SK Bank... - Polski Cukier Muszynianka 2:3 ( 26:24, 19:25, 25:22, 19:25, 10:15 ) MPV: Jagieło

http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=4773
ksdani dnia listopad 01 2013 09:41:06
3 kolejka

18.10.13
18.00 BKS Aluprof Bielsko-Biała : Siódemka SK Bank 3:0 (25:23, 25:20, 25:20 ) MVP: Wilk -Statystyki

19.10.13
17.00 Polski Cukier Muszynianka : Atom Trefl Sopot 0:3 ( 20:25, 23:25, 16:25 ) MVP: Leys
17.00 Impel Wrocław : KS Pałac Bydgoszcz 3:0 ( 25:16, 25:19, 25:17 ) MVP: Brinker

20.10.13
14.45 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza : KPS Chemik Police 0:3 ( 20:25, 13:25, 16:25 ) MVP: Sawicka

21.10.13

PGNiG Nafta Piła : Beef Master Budowlani Łódź 1:3 ( 23:25, 25:20, 25:18, 22:25 ) MVP: Kwiatkowska

http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=4790
ksdani dnia listopad 01 2013 09:42:32
4 kolejka

25.10.13
18.00 Siódemka SK Bank : Impel Wrocław 3:1 ( 25:23, 25:16, 23:25, 26:24 ) MVP: Tomsia

26.10.13
18.00 Atom Trefl Sopot : BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 ( 25:20, 25:20, 28:26 )MVP: Leys
18.00 KPS Chemik Police : Beef Master Budowlani Łódź 3:0 ( 25:20, 25:21, 25:18 ) MVP: Mróz

27.10.13
18.00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza : Polski Cukier Muszynianka 2:3 ( 31:29, 21:25, 25:27, 25:16, 14:16 ) MVP: Różycka

28.10.13
18.00 KS Pałac Bydgoszcz : PGNiG Nafta Piła 3:0 ( 25:21, 25:22, 25:17 ) MVP: Savoczkina

http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=4809
ksdani dnia listopad 04 2013 21:27:46
5 kolejka

02.11.13
18.00 Beef Master Budowlani Łódź : KS Pałac Bydgoszcz 3:1 ( 25:20, 23:25, 25:18, 25:22 ) MVP: Pycia
18.00 PGNiG Nafta Piła : Siódemka SK Bank 3:2 ( 37:39, 25:19, 25:20, 17:25, 15:11 ) MVP: Kingsley

03.11.13
14.45 Impel Wrocław : Atom Trefl Sopot 3:0 (25:26, 28:26, 25:18 ) MVP: Mroczkowska
18.00 BKS Aluprof Bielsko-Biała : Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 ( 25:21, 23:25, 22:25, 24:26 ) MVP: Staniucha-Szczurek

04.11.13
18.00 Polski Cukier Muszynianka... : KPS Chemik Police 0:3 ( 18:25, 17:25, 17:25 ) MVP: Ognjenović

http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=4829
ksdani dnia listopad 04 2013 21:28:15
1 Chemik Police 5 - 15
2 Impel Wrocław 5 - 12
3 Atom Trefl Sopot 5 - 9
4 BKS Aluprof B-B 5 - 8
5 PC Muszynianka 5 - 7
6 Tauron MKS 5 - 7
7 Beef Master 5 - 7
8 Siódemka SK Bank 5 - 5
9 Pałac Bydgoszcz 5 - 3
10 PGNiG Nafta Piła 5 - 2
ksdani dnia listopad 13 2013 18:03:08
6 kolejka


9.11.13
KPS Chemik Police - KS Pałac Bydgoszcz 3:1 ( 25:20, 23:25, 25:22, 25:13 )MVP: Bjelica
Siódemka SK Bank Legionovia - Beef Master Budowlani Łódź 2:3 ( 25:17, 20:25, 22:25, 25:13, 7:15 ) MVP: Nuszel
Atom Trefl Sopot - PGNiG Nafta Piła 3:0 ( 25:21, 25:12, 25:18 )MVP: Podolec

10.11.13
Polski Cukier Muszyniank Fakro Bank BPS- BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 ( 22:25, 22:25, 26:24, 21:25 ) MVP; Trojan

11.11.13
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław 2:3 ( 25:15, 18:25, 25:22, 19:25, 14:16 )MVP: Kaczor

http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=4843
ksdani dnia listopad 13 2013 18:03:33
1 Chemik Police 6 18
2 Impel Wrocław 6 14
3 Atom Trefl Sopot 6 12
4 BKS Bielsko-Biała 6 11
5 Budowlani Łódź 6 9
6 MKS Dąbrowa Górnicza 6 8
7 Muszynianka Fakro Muszyna 6 7
8 Legionovia Legionowo 6 6
9 KS PAŁAC BYDGOSZCZ 6 3
10 PGNiG Nafta Piła 6 2
ksdani dnia listopad 19 2013 00:04:23
7 kolejka

16.11.13
18.00 BKS Aluprof Bielsko-Biała : KPS Chemik Police 0:3 ( 17:25, 15:25, 20:25 ) MVP: Gajgał-Anioł
18.00 PGNiG Nafta Piła : Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 ( 25:18, 23:25, 25:13, 12:25, 9:15 ) MVP: Dzikękiewicz

17.11.13
14.45 Beef Master Budowlani Łódź : Atom Trefl Sopot 0:3 ( 10:25, 21:25, 23:25 ) MVP: Bełcik

18.11.13
18.00 KS Pałac Bydgoszcz : Siódemka SK Bank 1:3 ( 15:25, 26:24, 23:25, 21:25 )MVP: Rybaczewska
20.30 Impel Wrocław : Polski Cukier Muszynianka 3:2 ( 25;20, 25:21, 13:25, 23:25, 15:9 ) MVP: Brinker

http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=4854
ksdani dnia listopad 19 2013 00:08:41
1 Chemik Police 7 7 0 21
2 Impel Wrocław 7 6 1 16
3 Atom Trefl 7 5 2 15
4 BKS Aluprof B-B 7 4 3 11
5 Tauron MKS 7 3 4 10
6 Legionovia 7 2 5 9
7 Beef Master 7 3 4 9
8 Muszynianka Fakro 7 3 4 8
9 Pałac Bydgoszcz 7 1 6 3
10 PGNiG Nafta Piła 7 1 6 3
ksdani dnia listopad 24 2013 02:46:42
8 kolejka

23.11.13
17.00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza : Beef Master Budowlani Łódź 1:3 ( 25:13, 26:28, 23:25, 20:25 )MVP: Love
17.00 Polski Cukier Muszynianka... : PGNiG Nafta Piła 3:1 ( 17:25, 25:23, 25:17, 25:16 )MVP; Jagieło

18.00 Atom Trefl Sopot : KS Pałac Bydgoszcz 3:0 ( 25:11, 25:17, 25:17 )MVP: Molnar

24.11.13
14.45 KPS Chemik Police : Siódemka SK Bank 3:1 ( 25:13, 21:25, 25:14, 25:13 )MVP: Werblińska

25.11.13
18.00 BKS Aluprof Bielsko-Biała : Impel Wrocław 1:3 ( 25:19, 13:25, 24:26, 23:25 )MVP: Konieczna

http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=4866
ksdani dnia grudzień 02 2013 03:52:21
9 kolejka

29.11.13
18.00 Beef Master Budowlani Łódź : Polski Cukier Muszynianka 3:2 ( 25:21, 25:17, 14:25, 18:25, 15:13 )MVP: Nuszel

20.30 Siódemka SK Bank... : Atom Trefl Sopot 1:3 ( 25:19, 15:25, 15:25, 17:25 ) MVP:Shelukhina

01.12.13
14.45 Impel Wrocław : KPS Chemik Police 2:3 ( 20:25, 25:23, 27:25, 21:25, 12:15 )MVP: Werblińska

17.00 KS Pałac Bydgoszcz : Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 ( 19:25, 20:25, 21:25 )MVP: Zaroślińska

18.00 PGNiG Nafta Piła : BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 ( 23;25, 17:25, 22:25 )MVP: Wilk

1 KPS Chemik Police 26 9 9 0
2 Atom Trefl Sopot 21 9 7 2
3 Impel Wrocław 20 9 7 2
4 BKS Aluprof B-B 14 9 5 4
5 Beef Master 14 9 5 4
6 Tauron MKS 13 9 4 5
7 PC Muszynianka 12 9 4 5
8 Siódemka SK Bank 9 9 2 7
9 KS Pałac Bydgoszcz 3 9 1 8
10 PGNiG Nafta Piła 3 9 1 8

http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=4879
ksdani dnia grudzień 10 2013 10:18:23
10 kolejka

06.12.13
18.00 PGNiG Nafta Piła : Impel Wrocław 3:2 ( 25:22, 25:21, 22:25, 23:25, 15:8 )

08.12.13
14.45 Atom Trefl Sopot : KPS Chemik Police 3:2 ( 21:25, 19:25, 25:19, 25:22, 15:11 )MVP: Podolec
17.30 Siódemka SK Bank... : Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 ( 23:25, 25:16, 28:30, 16:25 )MVP: Cemberci

09.12.13
18.00 Beef Master Budowlani Łódź : BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 ( 25:13, 25:21, 24:26, 21:25, 14:16 )MVP: Ciaszkiewicz

21.12.13
18.00 KS Pałac Bydgoszcz : Polski Cukier Muszynianka - przelożony

mecz 12 kolejki
KS Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław 0:3 ( 17:25, 17:25, 18:25 )MVP: Dirickx

http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=4891
ksdani dnia grudzień 22 2013 20:50:17
11 kolejka

14.12
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot 3:2 ( 26:24, 16:25, 22:25, 26:24, 16:14)MVP: Zaroślińska
Muszynianka Fakro Muszyna - Siódemka Legionovia Legionowo 3:2 ( 21:25, 25:15, 25:12, 24:26, 15:1 )MVP: Kurnikowska
PTPS Piła - PSPS Chemik Police 3:0 ( 29:27, 25:18, 25:23 )MVP: Wawrzyniak

16.12
Aluprof Bielsko-Biała - Pałac Bydgoszcz 3:0 ( 25:16, 25:19, 25:21 ) MVP:Horka

Impel Wrocław - Beef Master Budowlani Łódź 3:1 ( 25:18, 24:26, 25:18, 25:19 ) MVP: Pyziołek

http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=4903
ksdani dnia grudzień 22 2013 20:59:16
12 kolejka

08.12.13
KS Pałac Bydgoszcz ; Impel Wrocław 0:3 (17:25, 17:25,18:25)MVP: Dirickx

20.12.13
18.00 Beef Master Budowlani Łódź : PGNiG Nafta Piła 3:2 ( 23:25, 25:20, 25:23, 23:25, 15:13 )MVP: Nuszel
Siódemka SK Bank... : BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 ( 25:20, 25:23, 16:25, 26:24)MVP: Saad

21.12.13
18.00 KPS Chemik Police : Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - przełożony

18.00 KS Pałac Bydgoszcz : Polski Cukier Muszynianka 1:3( 17:25, 20:25, 25:20, 18:25 )MVP:Cvetanovic

30.01.14
Atom Trefl Sopot : Polski Cukier Muszynianka 1:3 ( 23:25, 25:22, 12:25, 18:25)MVP: Mazurek

http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=4914
ksdani dnia styczeń 09 2014 01:25:45
13 kolejka

07.01.14
PGNiG Nafta Piła - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 ( 25:23, 25:17, 26:24 ) MVP: Babicz

08.01.14.
Beef Master Budowlani Łódź - KPS Chemik Police 1:3 ( 21:25, 22:25, 25:18, 14:25 ) MVP: Kowalińska
Impel Wrocław - Siódemka SK Bank...3:0 ( 25:14, 25:15, 25:16 ) MVP: Kaczor
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Atom Trefl Sopot 0:3 ( 13:25, 15:25, 19:25 )MVP: Leys
Polski Cukier Muszynianka...- Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 ( 15:25, 20:25, 25:22, 19:25) MVP: Cemberci

http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=4940
ksdani dnia styczeń 10 2014 09:17:15
1 KPS Chemik Police 30 12
2 Impel Wrocław 30 13
3 Atom Trefl Sopot 27 12
4 Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza 21 12
5 BKS Aluprof Bielsko-Biała 19 13
6 Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS 17 12
7 Beef Master Budowlani Łódź 17 13
8 Siódemka SK Bank Legionovia Legionowo 13 13
9 PGNiG Nafta Piła 12 13
10 KS Pałac Bydgoszcz 3 13
ksdani dnia styczeń 14 2014 15:58:01
14 kolejka

11.01.14
17.00 Tauron Banimex Dąbrowa... : BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 ( 29:31, 25:19, 17:25, 7:25 )MVP: Lis
18.00 KPS Chemik Police : Polski Cukier Muszynianka...3:1 ( 20:25, 25:13, 25:15, 26:24 )MVP: Glinka-Mogentale

12.01.14
14.45 Atom Trefl Sopot : Impel Wrocław 3:0 ( 25:23, 25:23, 25:21 ) MVPsmileyodolec

13.01.14
18.00 KS Pałac Bydgoszcz : Beef Master Budowlani Łódź 0:3 ( 20:25, 23:25, 22:25 )MVP: Durajczyk
20.30 Siódemka SK Bank... : PGNiG Nafta Piła 1:3 ( 25:18, 23:25, 13:25, 20:25 ) MVP: Kajzer

http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=4950
ksdani dnia styczeń 31 2014 02:47:31
15 kolejka

18.01.14
18.00 PGNiG Nafta Piła : Atom Trefl Sopot 0:3 ( 10:25, 24:26, 20:25 )MVP: Podolec


19.01.14
14.45 BKS Aluprof Bielsko-Biała : Polski Cukier Muszynianka 3:2 ( 19:25, 25:18, 15:25, 25:14, 15:9 )MVP: Ciaszkiewicz
18.00 Beef Master Budowlani Łódź : Siódemka SK Bank... 3:2 (21:25, 12:25, 25:22, 25:20, 15:13 )MVP: Kwiatkowska
20.00 Impel Wrocław : Tauron Banimex Dąbrowa...3:1 (25:13, 23:25, 26:24, 25:15 )MVP: Brinker

20.01.14
20.30 KS Pałac Bydgoszcz : KPS Chemik Police 0:3 ( 19:25, 18:25, 20:25 )MVP: Werblińska

http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=4960
ksdani dnia styczeń 31 2014 02:50:21
16 kolejka

25.01.14
17.00 Tauron Banimex MKS Dąbrowa... : PGNiG Nafta Piła 3:0 ( 25:16, 25:16, 25:21 )MVP: Zaroślińska- Staty
18.00 KPS Chemik Police : BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1( 25:21, 25:17, 22:25, 25:12 )MVP: Ognjenovic- Staty

26.01.14
17.00 Atom Trefl Sopot : Beef Master Budowlani Łódź 3:0 ( 25:16, 25:23, 25:19 )MVP: Efimienko

27.01.14
18.00 Polski Cukier Muszynianka... : Impel Wrocław 1:3 ( 15:25, 25:23, 14:25, 19:25 )MVP: Brinker-Staty
19.00 Siódemka SK Bank... : KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:23, 29:27, 25:21)MVP: Wójcik

http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=4977
ksdani dnia styczeń 31 2014 02:58:12
1 Chemik Police 16 42
2 Atom Trefl Sopot 16 36
3 Impel Wrocław 16 36
4 Tauron MKS 16 24
5 BKS Aluprof 16 24
6 Beef Master 16 22
7 PC Muszynianka 16 21
8 Siódemka SK 16 17
9 PGNiG Nafta Piła 16 15
10 Pałac Bydgoszcz 16 3
ksdani dnia luty 03 2014 23:26:33
17 kolejka OL

01.02.14
18.00 Siódemka SK Bank... : KPS Chemik Police 0:3 ( 30:32, 18:25, 23:25 )MVP: Bednarek-Kasza
18.00 PGNiG Nafta Piła: Polski Cukier Muszynianka 1:3 ( 22:25, 25:14, 23:25, 14:25 )MVP: Różycka

02.02.14
14.45 Impel Wrocław : BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 ( 18:25, 22:25, 25:21, 26:24, 15:13 )MVP: Pyziołek

03.02.14
18.00 KS Pałac Bydgoszcz : Atom Trefl Sopot 1:3 ( 16:25, 14:25, 25:20, 13:25 )MVP: Łukasik
18.00 Beef Master Budowlani Łódź : Tauron Banimex MKS Dąbrowa 0:3 ( 25:27, 17:25, 14:25 )MVP: Zaroślińska


http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=4991
ksdani dnia luty 13 2014 13:14:26
18 kolejka

08.02.14
17.00 Polski Cukier Muszynianka : Beef Master Budowlani Łódź 3:2 ( 16:25, 25:16, 25:17, 22:25, 15:13 )MVP: Cvatanović
17.00 Tauron Banimex MKS Dąbrowa : KS Pałac Bydgoszcz 3:0 ( 25:23, 25:13, 25:20 )MVP: Camberci
17.00 Atom Trefl Sopot : Siódemka SK Bank 3:1 ( 25:22, 25:20, 22:25, 25:12 )MVP: Efimienko

09.02.14
14.45 KPS Chemik Police : Impel Wrocław 3:0 ( 25:23, 25:18, 25:22 )MVP: Bednarek-Kasza

10.02.14
18.00 BKS Aluprof Bielsko-Biała : PGNiG Nafta Piła 3:1 ( 25:16, 25:20, 23:25, 27:25 )MVP: Horka

http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=5008
ksdani dnia luty 13 2014 13:15:29
Końcowa tabela rundy zasadniczej

1 KPS Chemik Police 48 18
2 Atom Trefl Sopot 42 18
3 Impel Wrocław 38 18
4 Tauron Banimex 30 18
5 BKS Aluprof 28 18
6 Polski Cukier 26 18
7 Beef Master 23 18
8 Siódemka SK 17 18
9 PGNiG Nafta Piła 15 18
10 KS Pałac Bydgoszcz 3 18
ksdani dnia luty 28 2014 15:06:10
Orlen Liga sezon 2013/2014

PlayOff o miejsca 1-8




termin: 1
15.03.14
Atom Trefl Sopot - Beef Master Budowlani Łódź
KPS Chemik Police - Siódemka SK bank Legionovia 18.00
16.03.14
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...- BKS Aluprof Bielsko-Biała
17.03.14
Impel Wrocław - Polski Cukier Muszynianka... 19.00

termin: 2
16.03.14
Atom Trefl Sopot - Beef Master Budowlani Łódź
KPS Chemik Police - Siódemka SK bank Legionovia
17.03.14
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...- BKS Aluprof Bielsko-Biała 20.00 PolsatSport
18.03.14
Impel Wrocław - Polski Cukier Muszynianka... 18.00


termin: 3
19.03.14
Beef Master Budowlani Łódź - Atom Trefl Sopot 18.00
21.03.14
Polski Cukier Muszynianka...- Impel Wrocław
22.03.14
Siódemka SK bank Legionovia - KPS Chemik Police
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa...



termin: 4
20.03.14
Beef Master Budowlani Łódź - Atom Trefl Sopot 18.00
22.03.14
Polski Cukier Muszynianka...- Impel Wrocław
23.03.14
Siódemka SK bank Legionovia - KPS Chemik Police
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa...

termin: 5
26.03.14
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...- BKS Aluprof Bielsko-Biała
Impel Wrocław - Polski Cukier Muszynianka...
Atom Trefl Sopot - Beef Master Budowlani Łódź
KPS Chemik Police - Siódemka SK bank Legionovia

PlayOut czyli o mijesca 9-10

29.03.14
KS Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła
12.04.14
KS Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła
13.04.14
KS Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła
22.03.14
PGNiG Nafta Piła - KS Pałac Bydgoszcz
05.04.14
PGNiG Nafta Piła - KS Pałac Bydgoszcz
06.04.14
PGNiG Nafta Piła - KS Pałac Bydgoszcz
17.04.14
PGNiG Nafta Piła - KS Pałac Bydgoszcz
ksdani dnia marzec 24 2014 15:11:14
15.03.14
17.00 Atom Trefl Sopot - Beef Master Budowlani Łódź 3:0 ( 25:15, 25:16, 25:21 )- (1-0)
18.00 KPS Chemik Police - Siódemka SK bank Legionovia 3:0 (25:17, 25:18, 25:18)-- (1-0)
16.03.14
17.00 Tauron Banimex MKS Dąbrowa... - BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 ( 25:20, 21:25, 25:19, 25:21 ) (1-0)
Atom Trefl Sopot - Beef Master Budowlani Łódź 3:0 ( 25:17, 25:18, 25:21 )- (2-0)
18.00 KPS Chemik Police - Siódemka SK bank Legionovia 3:1 ( 25:28, 25:18, 25:15, 25:16 )- (2-0)
17.03.14
19.00 Impel Wrocław - Polski Cukier Muszynianka 3:0 ( 25:23, 25:22, 25:19 ) MVP: Mroczkowska- (10)
20.00 Tauron Banimex MKS Dąbrowa...- BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 ( 25:14, 25:15, 25:23 )MVP: Adams -(2-0)
18.03.14
18.00 Impel Wrocław - Polski Cukier Muszynianka 3:0 ( 28:26, 25:21, 25:23 )MVP: Kaczor

http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=5062
ksdani dnia marzec 24 2014 15:13:44
19.03.14
Beef Master Budowlani Łódź - Atom Trefl Sopot 0:3 ( 18:25, 18:25, 19:25 )MVP: Podolec- (0-3) Awnas Atom

22.03.14
Siódemka SK bank Legionovia - KPS Chemik Police 1:3 ( 25:19, 20:25, 16:25, 11:25 )MVP: Mróz- (0-3) Awans Chemik

( Play Out) PGNiG Nafta Piła - KS Pałac Bydgoszcz 3:1 ( 22:25, 28:26, 25:19, 25:23 )MVP: Wawrzyniak (1-0)

23.03.2.14
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron Banimex MKS Dąbrowa 2:3 ( 21:25, 25:17, 25:22, 15:25, 8:15 )MVP: Cemberci - (0-3) Awans MKS
Polski Cukier Muszynianka...- Impel Wrocław 0:3 ( 17:25, 22:25, 22:25 ) MVP: Brinker - (0-3) Awans Impel
ksdani dnia marzec 28 2014 18:47:35
runda II: Półfinał 1-4 (do 3 zwycięstw)

termin: 1
29.03.14
Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław 14.45 PolsatSport/HD
30.03.14
Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław 14.45 PolsatSport/HD
30.03.14
KPS Chemik Police - Tauron Banimex MKS Dąbrowa... 16.30
31.03.14
KPS Chemik Police - Tauron Banimex MKS Dąbrowa... 18.00 PolsatSport/HD

termin: 2
04.04.14
Tauron Banimex MKS Dąbrowa... - KPS Chemik Police 18.00 PolsatSport/HD
05.04.14
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...- KPS Chemik Police
07.04.14
Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot
08.04.14
Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot

termin: 3
09.04.14
KPS Chemik Police - Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
10.04.14
Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław

runda II: Półfinał 5-8 (do 2 zwycięstw)

termin: 1
29.03.14
Siódemka SK bank Legionovia - BKS Aluprof Bielsko-Biała 18.00
02.04.14
Beef Master Budowlani Łódź - Polski Cukier Muszynianka... 18.00

termin: 2
05.04.14
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Siódemka SK bank Legionovia
06.04.14
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Siódemka SK bank Legionovia
10.04.14
Polski Cukier Muszynianka...- Beef Master Budowlani Łódź
11.04.14
Polski Cukier Muszynianka...- Beef Master Budowlani Łódź
ksdani dnia kwiecień 08 2014 17:35:37
Półfinały

29.03.14
14.45 Atom Trefl Sopot : Impel Wrocław 0:3 ( 23:25, 26:28, 17:25 )MVP: Dirickx

30.03.14
14.45 Atom Trefl Sopot : Impel Wrocław 3:2 ( 25:20, 25:19, 21:25, 19:25, 16:14 )MVP: Bełcik-- Staty
16.30 KPS Chemik Police : Tauron Banimex MKS Dąbrowa 3:1 ( 20:25, 25:20, 25:22, 26:24)MVP: Bjelica

31.03.14
18.00 KPS Chemik Police : Tauron Banimex MKS Dąbrowa 3:1 ( 25:15, 25:14, 22:25, 25:22)MVP: Glinka-Mogentale

o m 5-8
Siódemka SK bank Legionovia Legionowo - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (18:25, 24:26, 23:25)

PlayOut
30.03.14
KS Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła 2:3 ( 25:19, 25:21, 20:25, 18:25, 9:15 )- (0-2)
ksdani dnia kwiecień 08 2014 17:38:21
Półfinały

4 kwietnia Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza - Chemik Police 2:3 (26:24, 18:25, 25:19, 22:25, 11:15 )MVP: Werblińska - (3-0) Awans Chemik

7 kwietnia Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot 3:0 ( 25:11, 25:13, 25:19 )MVP: MROCZKOWSKA - (2-1)
8 kwietnia Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot 20:30 PolsatSport

o miejsca 5-8
5 kwietnia BKS Aluprof Bielsko-Biała - Siódemka SK bank Legionovia 3:1 (25:15, 21:25, 25:17, 25:23)MVP: Ciaszkiewicz-Lach- (2-0) Awnas o m. 5/6

o miejsca 9-10
5 kwietnia PGNiG Nafta Piła - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:15, 25:20, 25:17)MVP: Wawrzyniak- (3-0)
6 kwietnia PGNiG Nafta Piła - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 ( 25:14, 25:19, 25:15 )MVP: Wawrzyniak - ( 4-0) PTPS zajmuje 9 miejsce

O wejscie do OL 1 liga finał
AZS WSBiP KSZO Ostrowiec - Karpaty Krosno 3:0 (25:16, 25:16, 25:15)MVP: Ścibisz (1-0)
AZS WSBiP KSZO Ostrowiec r11; Karpaty Krosno 3:1 (25:16, 25:14, 22:25, 25:22) (2-0)
ksdani dnia kwiecień 20 2014 23:27:02
o miejsca 5-8 ( do 2 zwycięstw)
10.04 Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS- Beef Master Budowlani Łódź 3:1 ( 25:14, 25:20, 20:25, 27:25)MVP: Maj - (2-0) PC Muszynianka o miejsca 5-6

runda III
Mecze o 1 miejsce (do 3 zwycięstw)

13.04.14
KPS Chemik Police - Impel Wrocław 3:0 ( 25:23, 28:26, 25:22 )MVP: Glinka
14.04.14
KPS Chemik Police - Impel Wrocław 3:1 ( 25:21, 25:21, 19:25, 25:17 )MVP: Kowalińska

runda III

14.04.14
Atom Trefl Sopot - Tauron Banimex MKS Dąbrowa..3:1 ( 25:13, 27:25, 20:25, 25:16 )MVP: Kaczorowska
15.04.14
Atom Trefl Sopot - Tauron Banimex MKS Dąbrowa...3:0 (25:15, 25:18, 25:16)MVP: Bełcik - Link - (2-0)

runda III
Mecze o 5 miejsce (do 2 zwycięstw)
16.04.14
Polski Cukier Muszynianka -BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:16, 17:25, 25:15, 25:17 )MVP: Różycka- Staty
26.04,14
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka..
27.04.14
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka..
ksdani dnia maj 02 2014 09:10:31
o 1 miejsce ( do 3 zwycięstw )
24.04 Impel Wrocław - KPS Chemik Police 0:3 ( 16:25, 19:25, 23:25 )MVP: Werblińska - (0-3)

Mistrzynie Polski 2013/2014 CHEMIK POLICE



o 3 miejsce ( do 3 zwycięstw )
24.04 Tauron Banimex MKS - Atom Trefl 1:3 ( 25:19, 25:27, 22:25, 15:25 )MVP: Leys - (0-3)

Brązowy medal Atom Trefl Sopot



o 5 miejsce ( do 2 zwycięstw )
26.04 BKS Aluprof - Polski Cukier Muszynianka 3:0 ( 25:14, 25:19, 25:20 )MVP: Beier - (1-1)
27.04 BKS Aluprof - Polski Cukier Muszynianka 3:2 ( 21:25, 22:25, 27:25, 15:9 )MVP: Horka - (2-1)


5 miejsce BKS Aluprof



Baraż o OL
25.04 Nafta Piła - PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno 3:1 (18:25, 25:12, 25:14, 25:14)MVP: Wawrzyniak
26.04 Nafta Piła - PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno 3:0 ( 25:21, 25:19, 25:17 ) (2-0)
29.04 PWSZ KARPATY MOSiR KHS KROSNO - PGNiG NAFTA PIŁA 2:3 ( 26:24, 27:25, 9:25, 22:25, 10:15 ) (0-3)

PGNiG NAFTA PIŁA pozostaje w OL


http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=5120

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

. .
Administracja **** Strona Główna **** Redakcja SN
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
-
Szukaj
Forum
Skracanie linków
VIDEO
Jakub Urbanowicz
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ksdani
19/08/2018 18:09
wygrany turniej minikadete w Czechach- wyniki w kom. newsa o "doroslej" reprze smiley

ksdani
19/08/2018 02:29
3:1 dla USA ostatni set do 13!

ksdani
19/08/2018 02:24
11:21... ale pilki wchodza amerykankom.. wow smiley

ksdani
19/08/2018 02:21
aa sry 16.08 wynik to 3:2 dla amerykanek

ksdani
19/08/2018 02:21
23:25, 25:16, 24:26 .. i 9:15 w ogladam wlasnie dzisiejszym

ksdani
19/08/2018 01:50
jak ktos chce popatrzec sobie na mecz dziewczyn Brazylia vs USA z 16.08 to: https://tiny.pl/gvcbm

ksdani
18/08/2018 20:25
zaczela sie transmisja z meczu z Kamerunem na Polsat Sport + Ipla

ksdani
18/08/2018 17:33
Minikadetki:Turniej "4 Nations" - Polska-Wegry 3:1 (26:24, 25:12, 22:25, 25:23)

ksdani
17/08/2018 20:27
Nowym trenerem przygotowania fizycznego mistrzów Polski został Eduardo Romero. Argentyńczyk współpracuje także z reprezentacją Polski kobiet, a wcześniej związany był z Impelem Wrocław.

ksdani
17/08/2018 13:53
Aleksandra Trojan zawodniczką Enei PTPS Piła - to maja juz 3 srodki smiley

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie