Faza play-off - 1/4 ...
Dodane przez ksdani dnia Marzec 11 2021 20:09:57
Mecze transmitowane przez Polsat Sport + Ipla

1-8
19.03 Energa MKS Kalisz - Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (19:25, 10:25, 18:25) 0-2 awans Dev.- Staty
20.03 DPD IŁCapital Legionovia L. - E.LECLERC MOYA Radomka R. 1:3 (29:31, 23:25, 25:20, 17:25) MVP: Honorio - Staty
21.03 Grot Budowlani Łódź - GA Chemik Police 0:3 (21:25, 23:25, 22:25) MVP: Grajber - awans Chem. Staty
22.03 BKS BOSTIK Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (16:25, 25:22, 21:25, 21:25) MVP: Ninković - Staty
23.03 E.LECLERC MOYA Radomka R - DPD IŁCapital Legionovia L. 3:1 (25:23, 25:15, 22:25, 25:10) MVP: Bjelica - awans Radomka- Staty

9-10
19.03 PP Pałac Bydgoszcz - #VolleyWrocław 3:2 (25:22, 25:20, 26:28, 16:25, 15:13) MVP: Dascalu - Staty

Całość w rozwinięciu- wyniki-staty-mvp ...
Rozszerzona zawartość newsa
Mecze transmitowane przez Polsat Sport + Ipla

1-8
13.03 Developres SkyRes Rzeszów - Energa MKS Kalisz 3:1 (23:25, 27:25, 25:20, 25:23) MVP: Van Ryk - Staty
14.03 14.03 ŁKS Commercecon Łódź - BKS BOSTIK Bielsko-B. 3:1 (23:25, 25:14, 26:24, 27:25) MVP: Lazović - Staty

15.03 E.LECLERC MOYA Radomka R. - DPD IŁCapital Legionovia L. 1:3 (25:15, 19:25, 23:25, 22:25) MVP: Grabka - Staty
GA Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3:1 (25:22, 22:25, 25:20, 25:19) MVP: Kowalewska - Staty

19.03 Energa MKS Kalisz - Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (19:25, 10:25, 18:25) 2-0 awans Dev. - Staty
20.03 DPD IŁCapital Legionovia L. - E.LECLERC MOYA Radomka R. 1:3 (29:31, 23:25, 25:20, 17:25) MVP: Honorio - Staty
21.03 Grot Budowlani Łódź - GA Chemik Police 0:3 (21:25, 23:25, 22:25) MVP: Grajber - awans Chem. - Staty
22.03 BKS BOSTIK Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (16:25, 25:22, 21:25, 21:25) MVP: Ninković - Staty

23.03 E.LECLERC MOYA Radomka R - DPD IŁCapital Legionovia L. 3:1 (25:23, 25:15, 22:25, 25:10) MVP: Bjelica - awans Radomka - Staty

9-10
19.03 PP Pałac Bydgoszcz - #VolleyWrocław 3:2 (25:22, 25:20, 26:28, 16:25, 15:13) MVP: Dascalu - Staty

01.04 #VolleyWrocław - PP Pałac Bydgoszcz 17:30

11 Joker Świecie

12 Enea PTPS Piła - spadek