PreZero Grand Prix Mężczyzn 2
Dodane przez ksdani dnia Lipiec 31 2020 10:53:09
02.08 Grupa C (Warszawa)

PGE Skra Bełchatów - KRISPOL Września 2:1 (20:25, 25:19, 15:10) MVP: Huber
Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki 2:1 (25:21, 20:25, 15:10) MVP: Czerwiński
KRISPOL Września - Ślepsk Malow Suwałki 2:1 (25:15, 26:28, 15:6) MVP: Kalinowski
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 2:0 (25:23, 29:27) MVP: Kłos
Indykpol AZS Olsztyn - KRISPOL Września 2:1 (25:22, 19:25, 16:14) MVP: Gruszczyński
Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów 2:1 (19:25, 25:21, 15:8) MVP: Czunkiewicz

Awans: Skra, Indykpol

01.08 Grupa B (Warszawa)
VERVA Warszawa OP - BKS Visła Bydgoszcz 2:0 (25:20, 25:18) MVP: Superlak
LUK Politechniki Lublin - KGHM Cuprum Lubin 1:2 (25:23, 19:25, 12:15) MVP: Lorenc
BKS Visła Bydgoszcz - KGHM Cuprum Lubin 0:2 (16:25, 20:25) MVP: Magnuszewski
VERVA Warszawa OP - LUK Politechniki Lublin 1:2 (25:21, 24:26, 10:15) MVP: Malec
LUK Politechniki Lublin - BKS Visła Bydgoszcz 2:0 (25:19, 25:23) MVP: Pająk
KGHM Cuprum Lubin - VERVA Warszawa OP 1:2 (21:25, 25:23, 20:22) MVP: Grobelny

Awans: Cuprum i Verva

Transmisje na sportowych kanałach Polsatu + Ipla

Strona turnieju: Link

Rozszerzona zawartość newsa
01.08 Grupa B (Warszawa)

VERVA Warszawa OP - BKS Visła Bydgoszcz 2:0 (25:20, 25:18) MVP: Superlak
LUK Politechniki Lublin - KGHM Cuprum Lubin 1:2 (25:23, 19:25, 12:15) MVP: Lorenc
BKS Visła Bydgoszcz - KGHM Cuprum Lubin 0:2 (16:25, 20:25) MVP: Magnuszewski
VERVA Warszawa OP - LUK Politechniki Lublin 1:2 (25:21, 24:26, 10:15) MVP: Malec
LUK Politechniki Lublin - BKS Visła Bydgoszcz 2:0 (25:19, 25:23) MVP: Pająk
KGHM Cuprum Lubin - VERVA Warszawa OP 1:2 (21:25, 25:23, 20:22) MVP: Grobelny

Awans: Cuprum i Verva

02.08 Grupa C (Warszawa)
PGE Skra Bełchatów - KRISPOL Września 2:1 (20:25, 25:19, 15:10) MVP: Huber
Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki 2:1 (25:21, 20:25, 15:10) MVP: Czerwiński
KRISPOL Września - Ślepsk Malow Suwałki 2:1 (25:15, 26:28, 15:6) MVP: Kalinowski
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 2:0 (25:23, 29:27) MVP: Kłos
Indykpol AZS Olsztyn - KRISPOL Września 2:1 (25:22, 19:25, 16:14) MVP: Gruszczyński
Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów 2:1 (19:25, 25:21, 15:8) MVP: Czunkiewicz

Awans: Skra, Indykpol

Transmisje na sportowych kanałach Polsatu + Ipla

Strona turnieju: Link