Siatkowka, komentarze, wyniki, wiadomosci
 
Komentuj!

Ostatnie Artykuły
TRANSFERY 2018/2019
LSK 17/18
Terminarz +L 2017/2018
Terminarz +L 16/17
Terminarz Ol 16/17
Newsy- kategorie
Reprezentacja Seniorek
Reprezentacja Seniorów
Reprezentacje Młodzież.
Siatkówka plażowa
Europejskie Puchary
Orlen Liga
Plus Liga
Ligi zagraniczne
Serie A Kobiet
Serie A
Superliga Brazylia
Informacje
Serie A - K 17/18
Serie A - M 17/18
SUPERLIGA - K 17/18
SUPERLIGA - M 17/18
SUPERLIGA Ros. 17/18
LIGUE A - K 17/18
LIGUE A - M 17/18
Bundesliga K 17/18
Bundesliga M 15/16
EthiasVolleyLeague (BE)
Term. LM 15/16
Wyniki-Tab. 16/17
Składy16/17
Term-Wyn. 17/18
Składy 16/17
Trening ZAKSY Prezentacja Olsztyna
Wystawa Herosów
MM Volleyball Camp Olsztyn
MM Volleyball Camp Warszawa
SWT 2012 Stare Jabłonki
Memoriał Agaty 1
Memoriał Agaty 2
Memoriał Agaty 3
Memoriał Agaty 4
Memoriał Agaty 5
Memoriał Agaty 6
Memoriał Agaty 7
Mem. Ambroziaka cz.1
Mem. Ambroziaka cz. 2
Mem. Ambroziaka cz.3
Gwardia Cup 2012 cz.1
Gwardia Cup 2012 cz.2
Gwardia Cup 2012 cz.3
Zaksa - Izmir 28.09.12
Impel - Tauron 17/11/12
Andrea w Krakowie
AGH Galeco - Chemik
Siódemka - Tauron 12/01/13
Impel - Muszyna 1
Impel - Muszyna 2
PP 2013
Impel - Piła 06.10.13

Klasyfikacja
Plus Liga 13/14
Plus Liga 14/15
Orlen Liga 12/13
OrlenLiga 13/14
OrlenLiga 14/15
IO Rio 2016
2011/2012
+L Term/Reg/Wyniki 14-15
+L Składy 2014/2015
OL Składy 2014/2015
OL Terminarz-Wyniki 14/15
OL Wyniki-Tabele 2012/2013
OLTerminarz 2012/2013
OL Składy 2012/2013
Puchar Polski K 2012/2013
1 liga K PlayOff-PlayOut
Składy 2013/2014
Terminarz-Wyniki 13/14
Puchar Polski 2012/2013

Serie A - K 14/15
Twórczość- cykle...
W blasku gwiazd
FART ma farta?
Skra- oblężona twierdza
AZS ze świętego miasta
Dokąd zalecą Ptoki
ZAKSA, zdetronizowany król powraca
Asseco Resovia czyli mistrzowie jednego sezonu
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 1
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 2
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 3
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 4
Słownik SN
Statystyki WOA
Arcydzieła
Kibicbook 2
Kibicbook 3
Kibicbook 4
Kibicbook 5
Luzne Gadki 1
Luzne Gadki 2
Luźne Gadki 3
Luźne Gadki 4
Luźne Gadki 5
Luźne Gadki 6
Luźne Gadki 8
Luźne Gadki 9
Luźne Gadki 10
Luźne Gadki 11
Luźne Gadki 12
Twórczość SN
Wywiady +...
Stefana/Maja
Ł.Kaczmarek
A.Gardini
M.Rosner
D.Radenković
W.Sobala
M.Wika
K.Kasprzak
P.Kantor
Ł.Kadziewicz
G. Kosatka
K. Ignaczak
T. Aleksandersen

Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 413
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Alfredglync
Kluby-Loga/ Linki
 photo logo_zpsmck1ux1g.png  photo Cupryn_zps56564cd0.png  photo eleclerc-radomka_zpsglkzoslr.jpg  photo Pila 1_zpssrnqksjw.png  photo GKS_zpsvosfbikk.png  photo jastrzebs_eepsnan_zps1c08c315.png  photo kps_stocznia_szczecin_zpsbrnlnteq.png  photo KS _zpsd7bhxkn9.jpg  photo Luczniczka Bydg._zpsgjifnlye.png  photo Banimex_zps32f2321b.png  photo Trefl P_zpsxojqhobd.jpg  photo Onico W_zpsnr4qfmx9.jpg  photo SkBank_zps289da8e3.png
Kadziewicz: Może zostanę w Polsce
Wywiady SN Podpisał Pan kontrakt z Szachtior Soligorsk na rok. Co dalej?

Dalej zabawa w dziennikarstwo, zobaczymy. Czekam na jakąś fajną ofertę, może zostanę w Polsce. Trudno mi na dzień dzisiejszy cokolwiek więcej na ten temat powiedzieć.

Złożył Panu ofertę jakiś polski klub?


Tak, ale chciałbym ją na razie zachować dla siebie i znając mnie na pewno wszystkich zaskoczę.

To może inaczej, dlaczego Kubie Bednarukowi nie udaje się namówić Pana na grę w AZS PW?

To nie jest tak, że nie udaje mu się mnie ściągnąć. Rozmawialiśmy na ten temat, na razie jest temat taki, że nawetr30; nie do połowy otwarty, ale niczego nie można wykluczyć.

Domyślałam się, że będzie Pan podczas meczu we Wrocławiu i obiecałam naszej użytkowniczce, która jest Pana wierną fanką, że zadam Panu jej pytanie: Dlaczego nie walczy Pan o swoje? Dlaczego nie próbuje pokazać, że nadal mógłby zdystansować obecnych naszych środkowych w reprezentacji?

Nie, nie, nie...

Przecież jest Pan w stanie! Dlaczego?

Ja ten temat reprezentacji zostawiam i chce się skoncentrować na graniu w klubie.

Przed Londynem obiecał Pan, że będzie próbował..

Tak, ale muszę się zmieniać, trzeba reagować na to, co dostaje się od losu. Reprezentacja - tak, pooglądać a w klubie jak najbardziej wykazać się profesjonalizmem i wiarą.


fot. plusliga.pl


Czy uważa Pan swojego byłego klubowego kolegę Muserskiego za najlepszego środkowego w dzisiejszej siatkówce?

Nie skromnie powiem, że mówiłem o nim w 2010 roku, że chłopak będzie najlepszy przez wiele, wiele lat. Cieszę się, że wyrósł, oprócz tego, że na dużego człowieka i fajnego kolegę, to na świetnego siatkarza.

Jaki właściwie procentowy wpływ na prowadzenie drużyny mistrza Rosji Biełogorie ma nominalny pierwszy trener Giennadij Szypulin, a jaki jego asystenci?

Oj na to pytanie nie mógłbym odpowiedzieć, bo Gienadij jest ikoną nie tylko biełgorodzkiej, ale i rosyjskiej siatkówki. Miał ogromny wkład w to mistrzostwo.

Które miasto, siedzibę klubu superligi podoba mu się najbardziej?

Szczerze, to każde. Lubię sport i nawet jak to się mówiło w 'Seksmisji' musimy iść na wschód, bo tam na pewno jest jakąś cywilizacja. Ja się tam dobrze czuje i polecam całą Rosję.

Skosztował Pan jakiś przysmaków typowych dla kuchni rosyjskiej?

O jasne! Jasne! Pewnie każdy mi podpowie, że wódka! :D Aż tak dużo tej rosyjskiej nie wypiłem! :D mają kuchnię podobną do naszej. Lubuję się w ich zupach!

Dziennikarstwo. Odkrył Pan swoje nowe powołanie?

Nie, to bardziej wygłupy i dobra zabawa.

Jakie wygłupy? Spisuje się Pan bardzo dobrze, kibicom się podoba, bardzo dobrze oceniają Pana pracę.

Sympatia kibiców na pstrym koniu jeździ. Trzeba do tego ,jak do wszystkiego w życiu, podchodzić, z przymrużeniem oka i ja to robię.

z Łukaszem Kadziewiczem rozmawiała Alicja P.
Alutka dnia lipiec 09 2013 19:12:20 · 23 Komentarzy · 6557 Czytań · Drukuj

Komentarze
bazin dnia lipiec 09 2013 22:25:53
Złożył Panu ofertę jakiś polski klub?

Tak, ale chciałbym ją na razie zachować dla siebie i znając mnie na pewno wszystkich zaskoczę.


JW? smiley

-Jaki właściwie procentowy wpływ na prowadzenie drużyny mistrza Rosji Biełogorie ma nominalny pierwszy trener Giennadij Szypulin, a jaki jego asystenci?

-Oj na to pytanie nie mógłbym odpowiedzieć, bo Gienadij jest ikoną nie tylko biełgorodzkiej, ale i rosyjskiej siatkówki. Miał


Mamy za swoje. Wypychamy naszych siatkarzy za granicę, a oni, kiedy wracają, to już inni ludzie -zamiast walić jak dawniej prawdę prosto z mostu, na obczyźnie nabierają dyplomatycznej ogłady. Teraz nasz Kadziu to taki gość, który dwukrotnie się zastanowi, zanim nic nie powie. smiley
bazin dnia lipiec 09 2013 22:26:52
Alutko - zapomniałem dodać - dzięki za wywiad. smiley
Maugrim dnia lipiec 09 2013 22:33:01
JW? smiley

Z tego co mi się wydaje przyjdzie zagraniczny, choć dopóki nie ma kontraktu to znając Zdzisia wszystko jeszcze może zmienić smiley
Skosztował Pan jakiś przysmaków typowych dla kuchni rosyjskiej?

O jasne! Jasne! Pewnie każdy mi podpowie, że wódka! smiley Aż tak dużo tej rosyjskiej nie wypiłem! smiley mają kuchnię podobną do naszej. Lubuję się w ich zupach!

Pamiętam jak w pewnym wywiadzie Roberto Santilli skarżył się na rosyjskie potrawy, choć lubił polski bigos i pierogi smiley
Maciek dnia lipiec 09 2013 22:43:38
Fajny wywiadzik, szkoda tylko że nie dłuższy, ale i tak wielkie dzięki smiley
dyletant dnia lipiec 09 2013 23:23:04
O jasne! Jasne! Pewnie każdy mi podpowie, że wódka! smiley

powiedział dwukropek de? smileysmiley
a w klubie jak najbardziej wykazać się profesjonalizmem

chyba w nocnym
bazin dnia lipiec 10 2013 00:05:08
Z tego co mi się wydaje przyjdzie zagraniczny, choć dopóki nie ma kontraktu to znając Zdzisia wszystko jeszcze może zmienić


Trzeci zagraniczny środkowy? smiley Ja rozumiałbym jeszcze, gdyby to był środkowy klasy powiedzmy Marcusa Bohme, który rzeczywiście wzmocniłby "6". Ale zagraniczny środkowy na ławkę?
Maugrim dnia lipiec 10 2013 00:07:27
Trzeci zagraniczny środkowy? smiley Ja rozumiałbym jeszcze, gdyby to był środkowy klasy powiedzmy Marcusa Bohme, który rzeczywiście wzmocniłby "6". Ale zagraniczny środkowy na ławkę?

Do JW z tego co się orientuje ma trafić z Noliko Simon Van de Voorde i to jest z tego co zauważyłem naprawdę dobry gracz. Dodatkowo Ja sądzę, że na ławce raczej będzie Bontje.
Aliassy dnia lipiec 10 2013 20:45:11
Aluutko!! spasiba za wywiad z Kadzinką ! coś nie mówiła, że polujesz na niego?
Brasil dnia lipiec 10 2013 21:03:22
Fajny wywiad. smiley

Oj, sporo bym dał, za środkowego z dobrym blokiem i regularną zagrywką z wyskoku, jaką dysponuje chyba wciąż Kadziewicz. Kadziu w Japonii gdyby nie Matej w życiowej, kosmicznej formie, statuetkę najlepiej serwującego by zdobył. Już nie mówiąc o środkowym z charakterem - jak mieliśmy ich swego czasu dwóch, tak teraz nie ma żadnego. Szelmowski uśmiech Możdżonka i pół-uśmiech speszonego Nowakowski pt. 'Hoho, udało mi się' - się nie liczą smiley To tak skoro poruszony został wątek Kadziewicza w reprezentacji.
dyletant dnia lipiec 10 2013 21:08:22
skończył się po Biełgorodzie, gdzie i tak był w cieniu wschodzącej gwiazdy czyli Musera.Mógł się potem wykazać czy to w Treflu czy w Olsztynie, ale widać wolał olewczy stosunek i kariere wędrowniczka (kto szanujący się idzie grać na Białoruś?)
Aliassy dnia lipiec 10 2013 21:58:17
Dylek ale ta Białoruś grała w superlidze.
dyletant dnia lipiec 10 2013 22:35:13
Wiem :/mimo wszystko, to nawet nie jest poziom Charkowa
Alutka dnia lipiec 10 2013 22:45:02
Aliassy nie mówiłam bo po 1. nie wiedziałam czy Kadziu będzie na meczu 2. jechałam na mecz prywatnie, nie dostałam akredytacji /na szczęście wzięłam legitymację/ a po 3. to raczej nie nastawiałam się na to, że się zgodzi.
Powiem Wam od siebie, że Kadziu jest świetnym człowiekiem, bardzo sympatyczny. Dla mnie ten wywiad był bardzo ważny bo niejako od Kadzia zaczęła się moja przygoda ze siatkówką. To, że tu jestem i robię dla Was wywiady jest poniekąd jego zasługą smiley a na Kadzia to ja 'polowałam' od dłuższego czasu tylko nikt mi nie chciał dać do niego jakiś namiarów. ja jestem happy smiley
Alutka dnia lipiec 10 2013 22:47:47
Dylek Kadziu miał lepszy sezon niż Kurek.
bazin dnia lipiec 10 2013 23:16:02
Dylek Kadziu miał lepszy sezon niż Kurek


To prawda. W wywiadzie po sezonie, trener Soligorska i jednocześnie reprezentacji Białorusi Wiktor Sidelnikow powiedział, że Kadziewicz, to w zasadzie jedyny zagraniczny siatkarz jego drużyny, który go nie zawiódł i ciągnął grę drużyny przez większość sezonu.

Niestety dla Kadzie, federacji białoruskiej bardzo zależy, aby w przyszłym sezonie podczas wystepów w Superlidze drużyna Soligorska była po prostu tożsama z reprezentacją Białorusi. W wariancie pierwszym miałaby występować pod szyldem klubowym - jeśli ten zamiary się urzeczywistnią, to na zasadzie przymusowego wypożyczenia inne bialoruskie kluby mają oddać Soligorskowi swoich najlepszych siatkarzy-reprezentantów kraju. Jest też druga możliwośc, że będzie to reprezentacja Białorusi występująca pod swoją nazwą - Białorusini zwrócili się do Rosjan o zgodę na takie rozwiązanie. Jasne, że wtedy zagranicznych zawodników w tej drużynie w ogóle by nie było. Trzecia możliwość - Rosjanie się na to nie zgodzą i zostanie po staremu.

Jest to całkiem możliwe, tym bardziej, że inne kluby, zwłaszcze konkurujący z Soligorskiej mistrz tego kraju Stroitel Mińsk otwarcie sabotują ten projekt i robią wszystko, żeby powstanie takiego klubu bazowego ( w wariancie 1) dla reprezentacji nie doszło do do skutku ich kosztem - dlatego jak rozumiem Kadziu ma podstawy aby liczyć na to, że w przyszłym roku w Soligorsku znajdzie się dla niego miejsce i na razie ciągle jeszcze czeka na rozwój sytuacji.
sonrisa dnia lipiec 11 2013 00:33:56
Alutko, smiley
Alutka dnia lipiec 11 2013 00:39:57
Sonrisa smiley a nie mówiłam smiley nasza Kadzina ma się dobrze smiley
Alutka dnia lipiec 11 2013 00:44:15
Nie wspomniał o Soligorsku więc jakoś nie wydaje mi się, że wchodzi w grę, podobnie AZS. Kadziu chyba szykuje coś special. Przynajmniej tyle wywnioskowałam, ale może się mylę.
Aliassy dnia lipiec 11 2013 07:41:34
Alutko wiesz... Kadzinka to moja pierwsza wielka siatkarska miłość smiley i nadal trzyma! smiley
Shiba dnia lipiec 11 2013 10:43:53
Ja również bardzo dziękuję za ten wywiad. Bardzo lubię Kadziewicza, mimo że czasami nie rozumiem jego wyborów. Kurcze fajnie byłoby jeszcze raz zobaczyć tych gości z Japonii na parkiecie. Marzenia...
maji dnia lipiec 11 2013 11:17:05
Przyłączam się do podziękowań i gratulacji za ciekawy wywiad, Alutko. Szkoda tylko, że Łukasz trochę mało gadatliwy był.
Alutka dnia lipiec 11 2013 14:21:56
maji warunki były niesprzyjające. Jeśli będziecie chcieli to porozmawiam z Łukaszem i może kiedyś zrobię dłuższy wywiad smiley
Shiba dnia lipiec 11 2013 22:14:42
Fajnie. Czekamy z niecierpliwością.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 57% [4 Głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 29% [2 Głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 14% [1 Głos]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]

. .
Administracja **** Strona Główna **** Redakcja SN
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
-
Szukaj
Forum
Skracanie linków
VIDEO
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ksdani
18/06/2018 13:22
Aleksandra Krzos przedłużyła umowę z Chemikiem Police na sezon 2018/19.

ksdani
18/06/2018 04:07
4 turniej LNM wlasnie sie zakonczyl.. czas spac.. chyba... no moze... czy nie?

ksdani
16/06/2018 12:44
a w nastepnym odpoczeli "tylko" 29:27 ... powalczyli sobie.. i to lubie smiley

ksdani