Siatkowka, komentarze, wyniki, wiadomosci
 
Komentuj!
Ostatnie Artykuły
LSK 18/19
TRANSFERY 2018/2019
LSK 17/18
Terminarz +L 2018/2019
Terminarz +L 16/17
Newsy- kategorie
Reprezentacja Seniorek
Reprezentacja Seniorów
Reprezentacje Młodzież.
Siatkówka plażowa
Europejskie Puchary
Orlen Liga
Plus Liga
Ligi zagraniczne
Serie A Kobiet
Serie A
Superliga Brazylia
Informacje
Serie A - K 17/18
Serie A - M 17/18
SUPERLIGA - K 17/18
SUPERLIGA - M 17/18
SUPERLIGA Ros. 17/18
LIGUE A - K 17/18
LIGUE A - M 17/18
Bundesliga K 17/18
Bundesliga M 15/16
EthiasVolleyLeague (BE)
Term. LM 15/16
Wyniki-Tab. 16/17
Składy16/17
Term-Wyn. 17/18
Składy 16/17
Trening ZAKSY Prezentacja Olsztyna
Wystawa Herosów
MM Volleyball Camp Olsztyn
MM Volleyball Camp Warszawa
SWT 2012 Stare Jabłonki
Memoriał Agaty 1
Memoriał Agaty 2
Memoriał Agaty 3
Memoriał Agaty 4
Memoriał Agaty 5
Memoriał Agaty 6
Memoriał Agaty 7
Mem. Ambroziaka cz.1
Mem. Ambroziaka cz. 2
Mem. Ambroziaka cz.3
Gwardia Cup 2012 cz.1
Gwardia Cup 2012 cz.2
Gwardia Cup 2012 cz.3
Zaksa - Izmir 28.09.12
Impel - Tauron 17/11/12
Andrea w Krakowie
AGH Galeco - Chemik
Siódemka - Tauron 12/01/13
Impel - Muszyna 1
Impel - Muszyna 2
PP 2013
Impel - Piła 06.10.13

Klasyfikacja
Plus Liga 13/14
Plus Liga 14/15
Orlen Liga 12/13
OrlenLiga 13/14
OrlenLiga 14/15
IO Rio 2016
2011/2012
+L Term/Reg/Wyniki 14-15
+L Składy 2014/2015
OL Składy 2014/2015
OL Terminarz-Wyniki 14/15
OL Wyniki-Tabele 2012/2013
OLTerminarz 2012/2013
OL Składy 2012/2013
Puchar Polski K 2012/2013
1 liga K PlayOff-PlayOut
Składy 2013/2014
Terminarz-Wyniki 13/14
Puchar Polski 2012/2013

Serie A - K 14/15
Twórczość- cykle...
W blasku gwiazd
FART ma farta?
Skra- oblężona twierdza
AZS ze świętego miasta
Dokąd zalecą Ptoki
ZAKSA, zdetronizowany król powraca
Asseco Resovia czyli mistrzowie jednego sezonu
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 1
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 2
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 3
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 4
Słownik SN
Statystyki WOA
Arcydzieła
Kibicbook 2
Kibicbook 3
Kibicbook 4
Kibicbook 5
Luzne Gadki 1
Luzne Gadki 2
Luźne Gadki 3
Luźne Gadki 4
Luźne Gadki 5
Luźne Gadki 6
Luźne Gadki 8
Luźne Gadki 9
Luźne Gadki 10
Luźne Gadki 11
Luźne Gadki 12
Twórczość SN
Wywiady +...
Stefana/Maja
Ł.Kaczmarek
A.Gardini
M.Rosner
D.Radenković
W.Sobala
M.Wika
K.Kasprzak
P.Kantor
Ł.Kadziewicz
G. Kosatka
K. Ignaczak
T. Aleksandersen

Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 413
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Alfredglync
Kluby-Loga/ Linki
 photo eleclerc-radomka_zpsglkzoslr.jpg  photo 938a7292-8f42-4bc3-9e82-703b59985fae_zpsqqtfni6i.png  photo Onico W_zpsnr4qfmx9.jpg  photo SkBank_zps289da8e3.png
1 liga Kobiet: Play-Off, Play-Out
I liga siatkówki kobiet I runda play-off :
Jedynka Aleksandrów Łódzki (1) – KS Murowana Goślina (8) ( sobota, niedziela 17.00 )
PSPS Chemik Police (2) – TKS-T Budowlani Budlex Toruń (7) (sobota 18.00, niedziela 17.00)
Eliteski AZS UEK Kraków (3) – AGH Galeco Wisła Kraków (6) ( sobota 18.00, niedziela 14.00 )
AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (4) – Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów (5) (sobota 20.00, niedziela 16.00 )

1 09.03.2013 Jedynka Aleksandrów Łódzki - KS Murowana Goślina 3:0 (25:12; 25:17: 25:18)
2 10.03.2013 Jedynka Aleksandrów Łódzki - KS Murowana Goślina 3:0 (25:17; 25:15; 25:16)
3 16.03.2013 KS Murowana Goślina - Jedynka Aleksandrów Łódzki 0:3 ( 15:25, 20:25, 17:25 )


1 09.03.2013 PSPS CHEMIK Police - TKS-T Budowlani Budlex Toruń 3:1 (25:14, 22:25, 25:19, 25:16)
2 10.03.2013 PSPS CHEMIK Police - TKS-T Budowlani Budlex Toruń 3:2 (25:14, 25:21, 25:27, 21:25, 15:11)
3 16.03.2013 TKS-T Budowlani Budlex Toruń - PSPS CHEMIK Police 0:3 ( 20:25, 14:25, 22:25 ) (PO 0-3)


1 09.03.2013 AZS UE Kraków - AGH Galeco Wisła Kraków 3:1 (24:26; 25:23; 25:20; 25:22)
2 10.03.2013 AZS UE Kraków - AGH Galeco Wisła Kraków 3:0 (25:19; 27:25; 25:15)
3 16.03.2013 AGH Galeco Wisła Kraków - AZS UE Kraków 0:3 ( 20:25, 19:25, 21:25 ) (PO 0-3)

1 09.03.2013 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. - Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów 3:0 (26:24, 25:15, 25:22)
2 10.03.2013 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. - Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów 3:1 (25:14, 22:25, 25:18, 25:9)
3 16.03.2013 Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 1:3 ( 23:25, 17:25, 25:20, 17:25 ) (PO 0-3)


Play out
1. 09.03.2013 Wieżyca 2011 Stężyca - Stal Mielec S.A. 3:0
2. 16.03.2013 Stal Mielec S.A. - MUKS Sparta Warszawa 0:3
****Stal wycofala sie
3. 27.03.2013SPARTA Warszawa - Wieżyca 2011 Stężyca 1:3 (17:25, 22:25, 25:22, 18:25)
4. 06.04.2013 Stal Mielec S.A. - Wieżyca 2011 Stężyca
5. 13.04.2013 MUKS Sparta Warszawa - Stal Mielec S.A.
6. 20.04.2014 MUKS Sparta Warszawa - Wieżyca 2011 Stężyca
- KS Murowana Goślina 3:0 (25:12; 25:17: 25:18)
2 10.03.2013
ksdani dnia marzec 07 2013 20:04:08 · 10 Komentarzy · 9081 Czytań · Drukuj

Komentarze
ksdani dnia marzec 09 2013 22:36:12
AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. - Silesia Volley Mysłowice/Chorzów 3:0 (26:24, 25:15, 25:22)

AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Brojek, Kosiorowska, Buławczyk, Ślęzak, Dydak, Soja (L) oraz Stefańska, Stażyk-Bonach

Silesia Volley: Andrysiak, Najmrocka, Polak, Susek, Sachmacińska, Wysocka, Nickowska (L) oraz Bojdak, Soja, Borawska, Lipka, Ząbek

Przebieg meczu:
I set: 7:8, 16:15, 24:22, 26:24
II set: 7:8, 8:11, 13:11, 16:13, 19:14, 24:14, 25:15
III set:2:6, 6:8, 7:11, 12:14, 14:14, 14:16, 19:18, 24:21, 25:22

MVP meczu: Gabriela Buławczyk
ksdani dnia marzec 09 2013 22:41:00
PSPS Chemik Police - Budowlani Budlex Toruń 3:1 (25:14, 22:25, 25:19, 25:16)

PSPS Chemik Police: Hudima, Soter, Rabka, Kowalińska, Mróz, Raczyńska, Krzos oraz Zielińska, Muhlsteinova, Karpicz, Mirek
ksdani dnia marzec 11 2013 01:20:25
PSPS Chemik Police - Budowlani Budlex Toruń 3:2 (25:14, 25:21, 25:27, 21:25, 15:11)

PSPS Chemik Police: Hudima, Soter, Rabka, Kowalińska, Mróz, Raczyńska, Krzos oraz Śliwa, Zielińska, Muhlsteinova, Karpicz, Mirek
ksdani dnia marzec 11 2013 01:39:17
AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. - Silesia Volley Mysłowice/Chorzów 3:1 (25:14, 22:25, 25:18, 25:9) MVP: Stefańska

AZS KSZO Ostrowiec Św.: Brojek, Buławczyk, Piekarczyk, Starzyk-Bonach, Kosiorowska, Soja (libero) oraz Stefańska.

Silesia Volley Mysłowice/Chorzów: Najmrocka, Sachmacińska, Wysocka, Susek, Andrysiak, Polak, Nickowska (libero) oraz Ząbek, Soja, Borawska, Bojdak.
ksdani dnia marzec 24 2013 12:42:11
Mecze PO miejsca 1-4
23.03.13
PSPS CHEMIK Police - AZS UE Kraków 3:0 ( 25:22, 25:22, 25:17 )

Jedynka Aleksandrów Łódzki - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 3:1 ( 19:25, 25:21, 25:19, 25:19 )

24.03.13
PSPS CHEMIK Police - AZS UE Kraków 3:0 ( 25:18, 25:19, 25:22 ) (PO2-0)

Jedynka Aleksandrów Łódzki - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 3:0 ( 25:16, 25:17, 25:19 ) (PO 2-0)
ksdani dnia kwiecień 06 2013 22:48:59
Mecze PO miejsca 1-4

AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. - Jedynka Aleksandrów Łódzki 1:3 ( 26:24, 20:25, 23:25, 24:26 ) (PO 0-3)

AZS UE Kraków - PSPS CHEMIK Police 2:3 ( 9:25, 21:25, 25:23, 28:26, 5:15 ) (PO 0-3)

do finału PO 1 ligi awansowały zespołyJedynki Aleksandrów i Chemika Police
ksdani dnia kwiecień 21 2013 01:45:35
1 liga PO o awans do OL

Jedynka Aleksandrów - Chemik Police 0:3 (22:25; 20:25; 22:25) (PO 0-1)
Jedynka Aleksandrów - PSPS Chemik Police 1:3 (21:25; 14:25; 28:26; 20:25) (PO 0-2)
PSPS Chemik Police - Jedynka Aleksandrów 3:0 (25:19; 25:16; 25:20) (PO 3-0)

Chemik wywalczyl awans do Orlen Ligi sezon 2013/2014

Zawodniczki

Izabela ŚLIWA
Dominika SOBOLSKA
Vesna JOVANOVIĆ
Kinga ZIELIŃSKA
Veronika HUDIMA
Magdalena SOTER
Aleksandra KRZOS
Agnieszka RABKA
Lucie MUHLSTEINOVA
Izabela KOWALIŃSKA (ŻEBROWSKA)
Katarzyna MRÓZ
Anna KARPICZ
Justyna RACZYŃSKA
Joanna MIREK
ksdani dnia kwiecień 21 2013 11:43:24
Wieżyca 2011 Stężyca - Sparta Warszawa 3:0 25:13, 25:16, 25:14
ksdani dnia maj 01 2013 21:43:07
Orlen Liga Walka o 1 miejsce :
28.04
Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 ( 25:21, 22:25, 23:25, 25:17, 18:16 ) MVP: Rourke - (PO 1-2)
29.04
Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 ( 20:25, 25:20, 25:13, 24:26 ) MVP: Rourke - (PO 2-2)

Walka o 3 miejsce:
27.04
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 0:3 ( 23:25, 16:25, 23:25 )

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - miejsce 3
BKS Aluprof Bielsko-Biała - miejsce 4



Walka o 5 miejsce:
27.04
PTPS Piła - Impel Wrocław 3:1 ( 16:25, 25:15, 27:25, 29:27 ) - (PO 1-1) MVP: Wawrzyniak
28.04
PTPS Piła - Impel Wrocław 2:3 ( 20:25, 24:26, 25:18, 25:19, 8:15 ) MVP: Pyziołek - (PO 1-2)

Impel Wrocław - miejsce 5
PTPS Piła - miejsce 6


Baraże o OL
Siódemka Legionovia - Jedynka Aleksandrów 3:1 (25:20; 25:21; 21:25; 25:16) MVP: M. Skorupa
Siódemka Legionovia - Jedynka Aleksandrów 3:1 (25:21, 25:20, 21:25, 25:16) MVP: Sołodkowicz - (PO 2-0)

http://siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=4333
ksdani dnia maj 20 2013 00:34:57
04.05.
20.00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot 2:3 ( 25:18, 25:20, 23:25, 17:25, 12:15 ) MVP: Bełcik - (PO 2-3)


Walka o 3 miejsce:
27.04
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 0:3 ( 23:25, 16:25, 23:25 )

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - miejsce 3
BKS Aluprof Bielsko-Biała - miejsce 4


Walka o 5 miejsce:
27.04
PTPS Piła - Impel Wrocław 3:1 ( 16:25, 25:15, 27:25, 29:27 ) - (PO 1-1) MVP: Wawrzyniak
28.04
PTPS Piła - Impel Wrocław 2:3 ( 20:25, 24:26, 25:18, 25:19, 8:15 ) MVP: Pyziołek - (PO 1-2)

Impel Wrocław - miejsce 5
PTPS Piła - miejsce 6

Baraże o OL
Siódemka Legionovia - Jedynka Aleksandrów 3:1 (25:20; 25:21; 21:25; 25:16) MVP: M. Skorupa
Siódemka Legionovia - Jedynka Aleksandrów 3:1 (25:21, 25:20, 21:25, 25:16) MVP: Sołodkowicz - (PO 2-0)



Baraż o OL
17.00 Jedynka Aleksandrów Łódzki - Siódemka Legionovia Legionowo 3:1 (23:25, 25:22, 25:17, 25:20 ) MVP: Kwiatkowska - (PO 1-2)

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

. .
Administracja **** Strona Główna **** Redakcja SN
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
-
Szukaj
Forum
Skracanie linków
VIDEO
Radomka ..........
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ksdani
17/11/2018 23:00
spojrzalem na wynik.. i po emocjach... ale obejrze ..wlasnie idzie powtorka

ksdani
17/11/2018 22:41
ONOCO: relacja z/po meczu ze Skra w newsie kol.

ksdani
17/11/2018 21:31
ale thx za inf moze ktos skorzystal

ksdani
17/11/2018 21:31
ehh.. nie szukalem zeby sobie spokojnie popatrzec "wieczorkiem".. i nawet wyniku nie sprawdzam smiley ..

nemo
17/11/2018 20:36
mecz Police-Rzeszów leci live na polsatsport.pl

ksdani
17/11/2018 15:59
#Volleyki odniosli piersze zwyciestwo i to bez TB... szok..czlowiek sie przyzwyczail a tu.... ehh dziewczyny zmienne sa.. smiley

ksdani
17/11/2018 01:57
cd. wypowiedzi/zapowiedzi LSK i +L: Beniaminek na drodze wrocławianek- Brizard i Vernon-Evans przed meczem z PGE Skrą: w newsach kol.

ksdani
16/11/2018 19:34
3 set... 13:10.... 14:17 ...

ksdani
16/11/2018 18:31
14:13... 14:20... Trefl sie rozsypal.. 2 liga

ksdani
16/11/2018 16:59
Skra vs ONICO- zapowiedzi ze strony Belchatowa i Wawy w newsie kolejki smiley

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie