Siatkowka, komentarze, wyniki, wiadomosci
 
Komentuj!
Ostatnie Artykuły
TRANSFERY 2018/2019
LSK 17/18
Terminarz +L 2017/2018
Terminarz +L 16/17
Terminarz Ol 16/17
Newsy- kategorie
Reprezentacja Seniorek
Reprezentacja Seniorów
Reprezentacje Młodzież.
Siatkówka plażowa
Europejskie Puchary
Orlen Liga
Plus Liga
Ligi zagraniczne
Serie A Kobiet
Serie A
Superliga Brazylia
Informacje
Serie A - K 17/18
Serie A - M 17/18
SUPERLIGA - K 17/18
SUPERLIGA - M 17/18
SUPERLIGA Ros. 17/18
LIGUE A - K 17/18
LIGUE A - M 17/18
Bundesliga K 17/18
Bundesliga M 15/16
EthiasVolleyLeague (BE)
Term. LM 15/16
Wyniki-Tab. 16/17
Składy16/17
Term-Wyn. 17/18
Składy 16/17
Trening ZAKSY Prezentacja Olsztyna
Wystawa Herosów
MM Volleyball Camp Olsztyn
MM Volleyball Camp Warszawa
SWT 2012 Stare Jabłonki
Memoriał Agaty 1
Memoriał Agaty 2
Memoriał Agaty 3
Memoriał Agaty 4
Memoriał Agaty 5
Memoriał Agaty 6
Memoriał Agaty 7
Mem. Ambroziaka cz.1
Mem. Ambroziaka cz. 2
Mem. Ambroziaka cz.3
Gwardia Cup 2012 cz.1
Gwardia Cup 2012 cz.2
Gwardia Cup 2012 cz.3
Zaksa - Izmir 28.09.12
Impel - Tauron 17/11/12
Andrea w Krakowie
AGH Galeco - Chemik
Siódemka - Tauron 12/01/13
Impel - Muszyna 1
Impel - Muszyna 2
PP 2013
Impel - Piła 06.10.13

Klasyfikacja
Plus Liga 13/14
Plus Liga 14/15
Orlen Liga 12/13
OrlenLiga 13/14
OrlenLiga 14/15
IO Rio 2016
2011/2012
+L Term/Reg/Wyniki 14-15
+L Składy 2014/2015
OL Składy 2014/2015
OL Terminarz-Wyniki 14/15
OL Wyniki-Tabele 2012/2013
OLTerminarz 2012/2013
OL Składy 2012/2013
Puchar Polski K 2012/2013
1 liga K PlayOff-PlayOut
Składy 2013/2014
Terminarz-Wyniki 13/14
Puchar Polski 2012/2013

Serie A - K 14/15
Twórczość- cykle...
W blasku gwiazd
FART ma farta?
Skra- oblężona twierdza
AZS ze świętego miasta
Dokąd zalecą Ptoki
ZAKSA, zdetronizowany król powraca
Asseco Resovia czyli mistrzowie jednego sezonu
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 1
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 2
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 3
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 4
Słownik SN
Statystyki WOA
Arcydzieła
Kibicbook 2
Kibicbook 3
Kibicbook 4
Kibicbook 5
Luzne Gadki 1
Luzne Gadki 2
Luźne Gadki 3
Luźne Gadki 4
Luźne Gadki 5
Luźne Gadki 6
Luźne Gadki 8
Luźne Gadki 9
Luźne Gadki 10
Luźne Gadki 11
Luźne Gadki 12
Twórczość SN
Wywiady +...
Stefana/Maja
Ł.Kaczmarek
A.Gardini
M.Rosner
D.Radenković
W.Sobala
M.Wika
K.Kasprzak
P.Kantor
Ł.Kadziewicz
G. Kosatka
K. Ignaczak
T. Aleksandersen

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 413
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Alfredglync
Luźne gadki 12
Luźne gadki Awaria SB - wracamy do LG
Luźne 11 tutaj gdyby ktoś chciał zerknąć Link
Inf. dla nowych członków - tutaj rozmawiamy o wszystkim :P
misiek dnia czerwiec 08 2012 14:01:45 · 365 Komentarzy · 14021 Czytań · Drukuj

Komentarze
misiek dnia czerwiec 08 2012 14:05:25
No piłkoszał to normalka. Już nawet piłeczki są na opakowaniu od pomidorów smiley smiley Wszędzie są piłki...kiedy tak by było z siatkówką, że o każdym pierdnięciu zawodników byśmy mieli newsa, na każdym portalu itd. <rozmarzony> Chociaż może w sumie to dobrze, że jest taki spokój, siatkarze pracują i stają się lepsi, a kopacze niech brylują w mediach smiley
pannacotta dnia czerwiec 08 2012 14:13:02
Nie poruszamy tematów politycznych.
Aliassy dnia czerwiec 08 2012 14:15:22
tak przeczytałam w innym temacie.. wiejski festyn przenosi się do Warszawy.. smiley
Aliassy dnia czerwiec 08 2012 14:15:58
pann ok, zapomniałam się smiley

ek:ks
misiek dnia czerwiec 08 2012 14:17:09
Może, ale wątpię. smiley Chociaż u nas to nigdy nie wiadomo. smiley
Dobrze pann, koniec tematu smiley
aqa dnia czerwiec 08 2012 14:30:04
wieści z kortów Roland Garros::

Nasz Człowiek (Polak z kanadyjskim obywatelstwem) Felip Peliwo jest już w finale French Open !
(juniorskiego smiley )
Naszej Iśce Radwańskiej udało się to 6 lat temu (jak ten czas zleciał!) - i wtedy wygrała !
Filip grał dziś z Czechem, który wcześniej wyeliminował mu najgroźniejszego rywala , światowego Nambera 1 juniorów - Australijczyka Luke Seville.
Wydawało się , że Czech wyjdzie na kort na ostatnich nogach po wczorajszym maratonie - zwłaszcza zacietą walkę stoczył o finał debla (6;3, 6:7, 10:8)
jednak kciuki za Filipa się przydały, gdyż to Adam Pavlasek wyraźnie wygrał 1.seta (6:2) . Jednak po zaciętym 2 secie , którego minimalnie wygrał Filip (7: 6(5) Czech spuchł i ostatniego seta przegrał do zera.

Zatem czekamy na finał - a Filip zapowiedział przed turniejem, że przyjedzie do Paryża, by go wygrać !

A że dziś gra o finał także Djoković , to stosowny jest załącznik : po ostatnich Australian Open pisano : "Filip Peliwo polskim Djokoviciem"

http://gwizdek24.se.pl/tenis/australian-open-2012-filip-peliwo-polskim-djokoviciem_224987.html
misiek dnia czerwiec 08 2012 14:33:41
hej xyzanik smiley
xyzanik dnia czerwiec 08 2012 14:35:47
hej misiek i reszta smiley
Alutka dnia czerwiec 08 2012 15:31:57
http://www.youtube.com/watch?v=3Ph_eVPTL6w&feature=plcp

igłą szyte i monte smiley "możesz być kim chcesz" smiley
gwiazdeczka dnia czerwiec 08 2012 15:40:42
Brasilu kochany odpisałamsmiley

A filmiki coraz lepszesmiley chociaż na razie nic dla mnie nie przebije tańca Winiarasmiley
misiek dnia czerwiec 08 2012 15:44:57
Palokangas się opitolił smiley
gwiazdeczka dnia czerwiec 08 2012 16:06:55
xyzanik chodźże kobieto na fbsmiley
xyzanik dnia czerwiec 08 2012 16:07:37
idę idę już smiley
Maugrim dnia czerwiec 08 2012 16:57:02
Rany ilu się od piłki nożnej znalazło smiley
Niektórzy to nawet nie wiedzą kto będzie grał smiley
Każdy mówi tylko o naszym meczu i o naszym zwycięstwie a Ja szczerze mówiąc mam przeczucie że My tego nie wygramy smiley
Czy da się znaleźć azyl przed euro?smiley Wyłącz telewizję Zamknij wszystkie okna i gotowe smiley
misiek dnia czerwiec 08 2012 17:02:43
Azyl przed Euro, przełącz na Polsat Sport i oglądaj naszych smiley
Maugrim dnia czerwiec 08 2012 17:03:19
Nawet tam będą coś wspominać o euro. Nie ma tak dobrze smiley
misiek dnia czerwiec 08 2012 17:06:08
A co funkcji "mute" w telewizorku nie masz smiley
Maugrim dnia czerwiec 08 2012 17:06:46
Telewizor powiedzmy jest przedpotopowy smiley
majka dnia czerwiec 08 2012 17:30:11
będzie remis 0:0. To mówię Wam JAsmiley
fredi001 dnia czerwiec 08 2012 17:33:05
będzie 1:0 dla Grecji. Tak czuję. Przykro mi.smiley
aqa dnia czerwiec 08 2012 17:35:57
Będzie 3:0 dla Polski. Tak czuję.
Przykro mi, Canadians.
Przykro mi, Gavinie.
Malgorzata dnia czerwiec 08 2012 18:18:58
Goool smiley
misiek dnia czerwiec 08 2012 18:32:09
Dobrze, że Ruciaka wprowadził obrona i dwie wystawy smiley Nie wyobrażam sobie Możdżiego w tej roli smiley
Aliassy dnia czerwiec 08 2012 18:53:08
Kochani ! ogłaszam, że poczułam atmosferę Euro ! i nawet moja 86-letnia babcia również ! smiley
step by step dnia czerwiec 08 2012 18:56:24
muchomor, rany boskie, hamuj!
misiek dnia czerwiec 08 2012 19:22:02
No ludzie....GRAĆ COŚ DO CHOLERY!
Alutka dnia czerwiec 08 2012 19:27:42
cześć muchomor
step by step dnia czerwiec 08 2012 19:31:03
Przemek Tytoń - brawo! smiley
misiek dnia czerwiec 08 2012 19:35:07
Nasi kurcze muszę walczyć o zawał serca dla mnie....eh co z nimi. Jak siatkarze wygrywają spokojnie to kopacze smiley
Aliassy dnia czerwiec 08 2012 19:35:58
o matuchno, padnę na zawał ! dobrze, że był spalony ! ale tej głupoty WOjtka nie zrozumiem
misiek dnia czerwiec 08 2012 19:37:09
Wojtek uratował tym faulem mecz praktycznie!
Alutka dnia czerwiec 08 2012 19:38:36
jak uważasz..
Aliassy dnia czerwiec 08 2012 19:40:53
No prosze ię, dobra, to z emocji.. Głupota obrońców !
sonrisa dnia czerwiec 08 2012 19:48:06
o co chodzi ze szczesnym?
misiek dnia czerwiec 08 2012 19:57:53
No jakby nie sfaulował to strzelają nam na 2-1 i nasi pewnie by się załamali...a tak trochę ich to na duchu podniosło. Szczęsny zawalił pierwszą bramkę, to jest fakt.
Aliassy dnia czerwiec 08 2012 20:00:39
sonrisa dostał red'sa za wyjscie do Greka, który był przy piłce i go sfaulował w polu, red i karny, karnego obronił Tytoń, który wszedł za Rybusa.
ps. nasi ( pamietajcie) graja tylko do 60 minuty .. potem to na dogranie
ksdani dnia czerwiec 08 2012 20:11:10
muchomorek: mamy co innego do roboty niz ciagle kasowac Twoje przeklenstwa - przyhamuj albo pisz na innej stronie,
ksdani dnia czerwiec 08 2012 20:18:41
jak nie bedziesz bluzgal i wyzywal i obrazal to i "przerobek" ine bedzie.
Nie potrafisz pisac o siatkowce tylko musisz ciagle miec komus cos za zle?
sonrisa dnia czerwiec 08 2012 20:27:07
Aliassy, dziękuję.
aga2008 dnia czerwiec 08 2012 20:28:09
oglądam TVN 24 tam gościem jest Maciej Szczęsny, po głosi słychać że jest okropnie załamany ...chyba kartką dla Wojtka
ksdani dnia czerwiec 08 2012 20:39:31
trwa mewcz prosze o siatkowce albo na pw
pannacotta dnia czerwiec 08 2012 20:46:29
ehhhh a było tak pięknie smiley
ŻAL smiley
tygrysek dnia czerwiec 09 2012 06:57:16
Wiecie podsumowujac to widze 2 mozliwosci tego czemu Polacy zapierdzielili 2 połowe obie bardzo zle swiadczace o polskiej repreentacji
1)Nie dali rady kondycyjnie wiecej niz 60 minut w wcale nie najszybszym tempie gry, nawet nasze gwiazdy z zagranicy, tak ich nasi fachmani przygotowali
2) Polacy przewazajac zdecycydowanie w pierwszej polowie z sedzia pospiesznie dajacym czerwona kartke Grekowi totalnie odpuscili druga połowe- pytanie co do tego doprowadziło - zlekcewazyli rywala, nie dali rady psychicznie, przestraszyli sie wygranej?

Inna sprawa ze moim zdaniem Grecy pierwsza połowe grali bardzo słabo a druga dobrze. No ale Polska nie miała prawa nie wygrac tego meczu a jednak sie naszym udało.

Inna sprawa ze tyle lat ogladam polska piłke i wcale mnie to nie dziwi bo mało było meczów w których Polacy przez cały mecz graliby na równym wysokim poziomie z solidnym rywalem. Bo wtedy trzeba grac pressing, grac z zebem słowem zap..... a do tego potrzebna jest kondycha. U naszych ligowcow jej nie ma a u tych zagranicy nawet jak regularnie graja ( bo bez tego trudno oczekiwac dobrej kondycji) to na zgrupowaniu przed duza impreza juz nasi fachmani ich zajada. Tak było np na MS 2006 i ME 2008
ksdani dnia czerwiec 09 2012 07:50:19
porównaj natężenie gry w meczach naszej ligi i niemieckiej czy angielskiej..
i wszystko stałe się jasne- bo w to, ze zlekcewazono przeciwników po 1 połowie aż strach pomyśleć.
no dobra, czas spać.
Alutka dnia czerwiec 09 2012 10:53:06
witam, MODY smiley
Cors dnia czerwiec 09 2012 11:18:49
Kiedy SB będzie w końcu naprawiona ??
majka dnia czerwiec 09 2012 11:49:03
http://tvider.com/view/82212
niektórzy się rozciągają, a niektórzy gadająsmiley
bubbles dnia czerwiec 09 2012 11:49:31
moment, w którym 30 tys. ludzi w Fan Zonie krzyczy 'GOOOOOL !!!' i pada sobie w ramiona <3 (pozdrawiam moich nowych znajomych z Rosji smiley)
ksdani dnia czerwiec 09 2012 11:55:41
w modach male info-pytanie
bubbles dnia czerwiec 09 2012 11:56:34
http://www.youtube.com/watch?v=sLsX97FLLeY
'obroń to... błagam cię' smileysmileysmiley
Maynard dnia czerwiec 09 2012 12:00:08
to widze 2 mozliwosci tego czemu Polacy zapierdzielili 2 połowe

Jest jeszcze 3. możliwość - Grecy mają tyle doświadczenia, że mogliby nim obdzielić dwie nasze jedenastki.

moment, w którym 30 tys. ludzi w Fan Zonie krzyczy 'GOOOOOL !!!' i pada sobie w ramiona

Moment, w którym wszyscy ludzie stojący przy bramkach wejściowych na stadion krzyczą "GOL" i lecą jak najszybciej do środka, żeby zobaczyć powtórkę na telebimie...
ksdani dnia czerwiec 09 2012 12:02:29
Cors: dlugi weekend- "majster" tez czlowiek ( podobno- w kazdym razie tak twierdzi )
Cors dnia czerwiec 09 2012 12:07:18
Czy nie możnaby poprosić nowych userów aby wybierali ksywki bardziej różniące od tych już istniejących ( sonrisa - sornisa) ?
To zapytanie do Ksdaniego i modów...
Nie wydaje mi się aby było to przypadkowe...
Cors dnia czerwiec 09 2012 12:08:42
To znaczy,że będziemy przewijać do poniedziałku...
Aliassy dnia czerwiec 09 2012 13:47:48
ja idę na fan zone za tydzień smiley

a poza tym Dobry Wszystkim ! smiley
Aliassy dnia czerwiec 09 2012 14:03:09
http://tnij.org/ythrrss

nie tylko Poitiers zostało zdegradowane..
ksdani dnia czerwiec 09 2012 14:11:50
masz na klawiaturze przciski - Home ( przeskakujesz na gore) i End ( leci na dol)
Maugrim dnia czerwiec 09 2012 14:42:06
Czy ktoś widział zachowanie części Rosyjskich kibiców (bandytów) na stadionie we Wrocławiu?smiley
Cors dnia czerwiec 09 2012 14:49:56
O kurcze,to działa smileysmiley
Cors dnia czerwiec 09 2012 14:52:15
Kibole jak to kibole...Wszędzie tacy sami...
Pamiętam co kibole Legii wyprawiali w Wilnie
dyletant dnia czerwiec 09 2012 15:00:01
Trzeciak powinien komentować mecze ze SZpakiem, Juskowiak się nie nadaje a Mirek jest znakomitym współkomentatorem.
Co do meczu,, załatwiły nas 2 genialne podania, karnego nie musiało być Szczęsny się pospieszył.
Wielki talent Ninis= przereklamowany zawodnik.
Cors dnia czerwiec 09 2012 15:19:15
A wiecie,że Kanarki grają z Klonami? tylko 16:13
Cors dnia czerwiec 09 2012 15:33:01
No to 25:22. Ale kanarki się nieco pocą
majka dnia czerwiec 09 2012 16:50:27
heeeelllooo, szanowni modzi, chyba czas zablokować tę całą sornisę??
Alutka dnia czerwiec 09 2012 18:15:38
KS MODY!!!!!!!
bubbles dnia czerwiec 09 2012 21:09:50
cześć Maciek, chciałam Ci pogratulować - teraz jesteś szychą, bo masz nick z wielkiej litery smiley
misiek dnia czerwiec 09 2012 21:10:31
Niczym awans społeczny smiley
ant_yso dnia czerwiec 09 2012 21:10:48
zadam pytanie żeńskiej części forum szanownego. Pytanie dotyczy EURO 2012.
Ile średnio kilogramów żelu można nałożyć na głowę zawodnika portugalskiej reprezentacji w piłce nożnej, tak żeby jeszcze był w stanie biegać po boisku...
taka luźna dygresja a propos aktualnie oglądanego meczu.
pzdr
bubbles dnia czerwiec 09 2012 21:11:55
ant_yso: hahahahaha, jak widać - ilość idzie w tonach smiley
ant_yso dnia czerwiec 09 2012 21:15:08
ja to się temu dziwię. tzn braku reakcji treneiro, bo przecie jak tu zagrać głową piłkę i jej przy okazji nie uświnić? smiley
gwiazdeczka dnia czerwiec 09 2012 21:15:40
hahaha no Ronaldo przesadził z tym żelemsmiley okropnie wyglądasmiley
ant_yso dnia czerwiec 09 2012 21:17:29
eee tam, ja bym powiedział, że CR7 to dzisiaj powściągliwie smiley
bubbles dnia czerwiec 09 2012 21:18:08
ant_yso: ale jak nakłada tak koło 17, to w porze meczu już ma zaschnięte smiley
gwiazdeczka dnia czerwiec 09 2012 21:18:52
Dawno tyle żelu u niego na głowie nie widziałamsmiley

Mój brat pokazuje go mojej mamie i mówi, że to ten który jej się nie dawno podobał, ale mama zaprzeczyłasmiley
gwiazdeczka dnia czerwiec 09 2012 21:21:53
Brasil pw!smiley
ant_yso dnia czerwiec 09 2012 21:22:13
bubbles - w przerwie mu dosmarują smiley i będzie znowu błyszczał - przynajmniej na makówce
bubbles dnia czerwiec 09 2012 21:25:05
w przerwie mu dosmarują

nie ma opcji, żeby CR7 dał komuś dotknąć swoich drogocennych włosów smiley
ant_yso dnia czerwiec 09 2012 21:31:48
fryz ma rzeczywiście obrzydliwy smiley
bubbles dnia czerwiec 09 2012 21:48:02
bójcie się Niemcy - Cristiano ma nową fryzurę smiley
onaa dnia czerwiec 09 2012 21:48:51
Bułgaria jedzie do Londynu wygrali 3:1 z Francją.
majka dnia czerwiec 09 2012 22:01:07
A: Wielka Brytania, Włochy, Polska, Argentyna, Bułgaria, Tunezja
B: Brazylia, Rosja, USA, Serbia, Niemcy, azjatycki

jeśli nic nie pokręciłam, to tak będą wyglądać grupy na IO
gwiazdeczka dnia czerwiec 09 2012 22:07:30
misiek nie uciekaj mi z fb jak zaczynam do Ciebie pisać!smiley
bubbles dnia czerwiec 09 2012 22:16:48
no nareszcie kurna, może się mecz zacznie smiley
Aliassy dnia czerwiec 09 2012 22:17:27
Gooooooooomez 1-0 no w końcu !
gwiazdeczka dnia czerwiec 09 2012 22:18:28
Za każdy gol wzbogacam się o 10 smsów, więc niech strzelają do wolismiley
chimer89 dnia czerwiec 09 2012 22:19:57
śmiem twierdzić, że my mamy lepsze prostopadłe podania niż Niemcy smileysmiley swoją drogą wolałam czasy, kiedy walkę bark w bark wygrywał szerszy i silniejszy a walkę głową wyższy i bardziej skoczny. Prawo dżungli a nie gwizdek sędziego... teraz gwiżdżą byle co :/

Co z małym Emim? Wiadomo, co mu się stało i czy to coś z kręgosłupem?
Aliassy dnia czerwiec 09 2012 22:22:41
chimciu ale sędzia dzisiaj jakiś serio spokojny, tylko przy tym jak mogl pasc gol dla Niemcow to niepotrzebnie gwizdał smiley

z Eemim podobno nic poważnego postaram sie wiecej dowiedzieć smiley
chimer89 dnia czerwiec 09 2012 22:29:50
Ooo, zgadzam się. Lubię jak się stosuje przywileje korzyści. Byłabym wdzięczna za wiadomości o Emim, bo jestem teraz tylko na telefonie
misiek dnia czerwiec 09 2012 22:31:56
Ale akcja smiley smiley
chimer89 dnia czerwiec 09 2012 22:39:01
szkoda mi tych Portugalczyków smiley jak Ronaldo gra dobrze w reprezentacji to przegrywają smiley
Brasil dnia czerwiec 09 2012 22:51:31
Bub, oglądamy dziś Celtics-Heat? smiley
onaa dnia czerwiec 09 2012 22:51:51
Są już wieści co do stanu zdrowia Eemiego.
onaa dnia czerwiec 09 2012 22:55:53
Eemiego uraz jest na szczęście niegroźny ale LŚ już się dla niego skończyła,zostali z tylko jednym rozgrywającym.
chimer89 dnia czerwiec 09 2012 22:57:04
smileysmiley
onaa dnia czerwiec 09 2012 22:58:35
Ale i tak dobrze że to nic poważnego.
chimer89 dnia czerwiec 09 2012 22:59:39
http://demotywatory.pl/3826352/Sa-takie-dyscypliny-sportu O! smiley
misiek dnia czerwiec 09 2012 23:04:20
Hehehe smiley
bubbles dnia czerwiec 10 2012 00:09:01
Brasil - oczywiście, że oglądamy! za godzinę wychodzę do moich znajomych zapaleńców. smiley
nadzieja nadal ma kolor zielony! jak to ujęli panowie z Supergiganta smiley
Alutka dnia czerwiec 10 2012 11:21:41
cześć muchomor, uwielbiam tą piosenkę smiley

pytanko w MODACH smiley
majka dnia czerwiec 10 2012 11:43:48
dodałam newsasmiley
step by step dnia czerwiec 10 2012 11:51:01
Ala, zajrzyj w mody
majka dnia czerwiec 10 2012 11:52:01
haaaloo? Mooodzi? Widzę Wam!smiley

i może warto by zrobić na Brazylię osobnego newsa, jak w tamtym tygodniu?
step by step dnia czerwiec 10 2012 11:53:28
maja, zaraz bedzie dodany smiley
Aliassy dnia czerwiec 10 2012 13:34:49
alez świetny dokument na tvn24 był dzisiaj ! pokazuje cały obraz ukrainy !
Brasil dnia czerwiec 10 2012 13:47:28
Bub smiley
bubbles dnia czerwiec 10 2012 13:52:39
wiem, Brasil... nie pisz nic więcej. smiley
mam nadzieję, że Durant pokaże swój geniusz i pozamiata LeBufona w Finale
Brasil dnia czerwiec 10 2012 14:06:41
mam nadzieję, że Durant pokaże swój geniusz i pozamiata LeBufona w Finale


Tego jestem pewien. Durant gra świetnie w tych playoffach, a i w match upie z Lebronem zwykle go jechał smiley
bubbles dnia czerwiec 10 2012 14:19:19
jak Thunder wygra The Finals, to jedynie Dwayne'a będzie mi szkoda. ale tylko tyci tyci smiley
Brasil dnia czerwiec 10 2012 14:20:41
jak Thunder wygra The Finals, to jedynie Dwayne'a będzie mi szkoda. ale tylko tyci tyci


A mi nie. Gwiazdka (bez obrazy dla naszej Gwiazdki smiley )
dyletant dnia czerwiec 10 2012 14:20:55
jakoś przez brak sb zapominam się przywitać, także no...cześć smiley
Brasil dnia czerwiec 10 2012 14:27:16
Cześć Azsiak smiley
Alutka dnia czerwiec 10 2012 14:31:48
cześć Dylek smiley
aqa dnia czerwiec 10 2012 15:00:21
szybciutko przed meczem o French Open (FINAŁY )

(uwaga , Cors oraz nie-wierny Maciek)
W deblu pań w piątkowym finale Dzielne wygrały z Pięknymi czyli Sara Errani i Roberta Vinci. pokonały 4:6, 6:4, 6:2 Marię Kirilenko i Nadieżdę Pietrową

Zaś w sobotę ta mała Dzielna , zwana dalej Poco Gigante - czyli Sara Errani nie dała już rady Pięknej Maszy, która dzięki temu wreszcie zdobyła brakującą jej lewę Wielkiego Szlema.
Tym samym Piękna Masza znalazła się w 10-tce pań, które tego dokonały, dorównała więc m.in. Serenie W., Steffi Graff , Martinie N, Christinie E. r30; Masza znów na 1.miejscu w świecie <przed Aza.Ręką , hihihi> i znów wymiata

aqa dnia czerwiec 10 2012 15:02:18
A dziś wielki finał Nole- Nadal.
Oby wygrał piękny tenis a nie gra na wyniszczenie, mordercze obrony i czyhanie na błędy rywala !

VAMOS RAFA !
aqa dnia czerwiec 10 2012 15:04:45
Nadalu, pomścij Tsongę !

Natomiast Mistrzami Debla na Roland Garrosa zostali , podobnie jak w ubiegłym sezonie , Maks Mirny i Daniel Nestor. Zwyciężając amerykańskich bliźniaków Boba i Mike'a Brytanów (którzy wygrali do tej pory aż 11 Wielkich Szlemów) potwierdzili swoją 1-szą pozycję na świecie .

Tym bardziej cieszy, że Frytka/Matka czyli rPolish Powerr1; - potrafi z nimi wygrywać (w tym roku w Barcelonie i w Madrycie, wygrywając też oba te turnieje)
bubbles dnia czerwiec 10 2012 15:12:22
Nadalu, pomścij Tsongę !

na pewno nie smiley
bubbles dnia czerwiec 10 2012 15:32:18
Nole zaczyna jak z Fedem... 0:3 smiley
aqa dnia czerwiec 10 2012 15:41:16
TAK zaczyna ... ale TAK nie skończy ! smiley
bubbles dnia czerwiec 10 2012 16:00:40
aqa, jesteś pewna? smileysmileysmiley
Aliassy dnia czerwiec 10 2012 17:29:34
Ederku, Polacy wygrali z Litwą 17:24 Debiut trenerski Waszkiewicza i Wleklaka ...
ależ oczywiście Polsat miał pokazać mecz ale nie pokazał smileysmiley
gdyby nie siatkarze bym już dawno ten shit wywaliła przez okno smiley
aqa dnia czerwiec 10 2012 17:53:05
aqa, jesteś pewna?

bubb, dziś niczego nie można być pewnym
Właśnie NIE spełniła się pewna siatkarska reguła i Brazole nie przegrały 3:2 ( smiley )

przed deszczową przerwą Nadal nadal prowadził 6:4, 5:3 ... ups , wrócili ! I proszę - jest kolejne przełamanie 3:6 !
Czy w następnym secie myśl postępu arytmetycznego będzie 6:2 ...?
czy też spełni się pewna siatkarska reguła ? ...zobaczymy...
aqa dnia czerwiec 10 2012 18:15:05
A kibicuję Rafie z dwóch powodów :

- bo Rafa gra ciekawszy i ładniejszy tenis
- bo Nole gra tenis biegany-przebijany-i-pałowany ,
jest to cholernie skuteczne ale mojego oka nie cieszy

a także z wielu innych powodów <uwaga, wymieniam! ... uwaga, tylko niektóre >

- bo Rafa właśnie w tym turnieju przekroczył 250 (ćwiartkę tysiąca !) wygranych meczów na kortach ziemnych , za co nagroda się należy

- bo właśnie dopiero co ( w meczu z Almagro) pękła mu 50-tka wygranych meczów na Roland Garros (jeden jedyny przegrał w 2008 w 4.rundzie, po brzydkim meczu z ciężkostrzelnym siłaczem właśnie (Soderlingiem) ,

- bo jesli wygra to tytuł French Open zgarnie po raz 7 - a to piękna liczba smiley

- bo właśnie obchodził tutaj swoje urodziny i prezencik od Paryża mu się należy smiley

aqa dnia czerwiec 10 2012 18:24:56
- Przy tym doceniam w Nole duszę wojownika , która sprawia , że potrafi się podnieść z ninewiarygodnych opałów , jak to już bywało w walce z Nadalem i Fede . W tym turnieju z Seppim, a już koronny przykład to ostatnia walka z Jo-Wilfriedem - gdy obronił 4 piłki meczowe!

No właśnie, w 3.secie Rafa zaczął od przełamania. A Nole nie dość, że się odłamał to potem jeszcze przełamał i jest 4:2 dla Nole.

- Poza tym przyznaję, że Nole jest sympatyczny.
<Ale niech wygra Rafaaaaaa !>
maqba dnia czerwiec 10 2012 18:28:19
<Ale niech wygra Rafaaaaaa !>

tego się trzymajmy smiley
aqa dnia czerwiec 10 2012 18:40:31
Djoko w 3.secie się jednak pozbierał i złapał przeciwnika za gardło . 5:2 i serwuje na wygranie seta. I jest ! 6:2 <bubb frunie pod sufit ?>

A ma Nole o co walczyć. Jeśli wygra , to wygra 4 szlemy z rzędu , co udało się tylko w prehistorii, którą tylko najstarsi pamiętają (Australijczykowi nazwiskiem Rod Laver , temu od R.L. Arena - głównego kortu Australian Open - a jemu zgarnięcie całej puli Wielkiego Szlema w jednym rozdaniu udało się aż dwa razy)
Aliassy dnia czerwiec 10 2012 19:17:21
Ederku, Bartek Tomczak doznał kontuzji.. zwichnął lewy staw łokciowy smiley
iskierka dnia czerwiec 10 2012 20:02:47
Nowy lider Typera!
aqa dnia czerwiec 10 2012 20:04:23
a w Paryżu brzydka pogoda, brzydki mecz ...
już dwukrotnie przerwany z powodu deszczu. Teraz ogłoszono, że w końcu został przełożony na poniedziałek

Na razie Nadal - Nole 2:1 (6:4, 6:3, 2:6, 1:2*).
Idź więc do domu i odpoczyń sobie...
a jutro VAMOS, Rafa !
aqa dnia czerwiec 10 2012 20:20:28
Dodam jeszcze , że Naszemu Człowiekowi (pod kanadyjską banderą) czyli Filipowi Peliwo nie udało się dotrzymać obietnicy i wygrać French Open (juniorskiego ) .
Poległ z notowanym o 1350 (tysiąc trzysta pięcdziesiat!) miejsc niżej rówieśnikiem Belgiem . 18-letni Kimmer Coppejans zarobił dotychczas na kortach całe 236 USD.
Zobaczcie tę zrozpaczoną minę Filipa



Filip, głowa do góry. Z taką ambicją , z taką głową na pewno jeszcze wygrasz nie raz ! I nie takie mecze !
aqa dnia czerwiec 10 2012 20:42:52
Faktycznie, stoi taki jakby mu ojca-matke zamordowali
Wyobrażam sobie , jaki jest na siebie wściekły. Teoretycznie najgroźniejszego rywala (Nr 1, Australijczyka wcześniej usunął mu z drogi kolega , z którym potem on sam wygrał.
Nic dziwnego , bo 18-letni Czech Adam Pavlasek latał wtedy z meczu na mecz , gdyż jednocześnie toczył ciężkie boje w deblu, takie z super-tiebreakami na styku. Nasz Filip zatrzymał go w półfinale singla ale w deblu Adam dotarł aż do finału. Nie wygrał go co prawda - ale i tak dotarł dalej niż jego narzeczona .
Co prawda narzeczona dotarła tylko do jednych do półfinałów ale ...w seniorach...
Oto niezwykła para
http://images4.fanpop.com/image/photos/23400000/Petra-Kvitova-21-and-her-younger-boyfriend-Adam-Pavlasek-16-tennis-23448890-720-540.jpg

niezwykła nie tylko dlatego, ze [ponoć] trwała w uczuciach ale także dlatego, ze zaczęli ze sobą chodzić , gdy Adam miał 15 lat... I Petra zaraz wygrała Wimbledon (tak, seniorski , bo ona jest starsza o 5 lat) - niezły doping, prawda ?
aqa dnia czerwiec 10 2012 20:56:24
- Is being world no.4 good for picking up guys?

Petra Kvitova: I have a boyfriend so I donr17;t really know. I met him before my 2011 season, and itr17;s much better like that! (laughs)
majka dnia czerwiec 10 2012 21:32:18
dodałam newsa o grupach w Londyniesmiley
dyletant dnia czerwiec 10 2012 22:01:58
http://besty.pl/1234372
mistrzostwo smiley
maqba dnia czerwiec 10 2012 22:31:44
Racuszki były pyszne, dzięki Słonko!


wierzę Ci na słowo smiley
Brasil dnia czerwiec 10 2012 22:52:11
Nie mam klawiatury¸ wszystkich zawalajacych mi poczte rownolatkow przepraszamsmiley
Alutka dnia czerwiec 11 2012 11:12:41
Karooolllciiiaaaaaaaa!!!!!!!!!!!smiley
karotka dnia czerwiec 11 2012 11:20:45
czesc Ala smiley nie każ mi opowiadac, później CIwszystko spisze smiley
Malgorzata dnia czerwiec 11 2012 11:28:20
Karotko, opisz jak wczoraj było smiley.

Trep, mała ilość komentarzy pod wczorajszym meczem WGP to jakaś dziwna anomalia, normalnie komentarzy jest jednak więcej (np. podczas turnieju w Ankarze było 400-500 komentarzy na każdy dzień). Nie wiem z czego ona wynikała, ale podejrzewam, że w następnych turniejach wszystko wróci do normy i siatkarze nie będą już tak zdecydowanie prowadzić smiley.
Alutka dnia czerwiec 11 2012 11:29:15
karo masz chwilkę ? to zadzwonię smiley
Alutka dnia czerwiec 11 2012 11:53:29
trep na to mogło mieć wpływ wiele czynników.. ostatni dzień długiego weekendu a i mecz też był późno...do tego euro..
Alutka dnia czerwiec 11 2012 12:07:47
Trep nie wiem czy chodzi Ci o news "World Grand Prix: Polki przegrywają z Brazylią w tie-breaku "... jeśli tak to zgadza się komentarzy mają więcej bo dwa razy tyle co u nas.. jednak zerknij ile osób pisało... góra 10.. podobnie sytuacja wygląda u nas... też ok. 10 osób... z tym wyjątkiem, że userzy z zaprzyjaźnionej strony bardziej się rozpisali smiley
karotka dnia czerwiec 11 2012 12:09:15
przecież męska jest bardziej popularna smiley
Alutka dnia czerwiec 11 2012 12:10:17
to w ramach porównania obu stron a co do męska/żeńska... wydaje mi się, że męska jest bardziej popularna niestety..
Alutka dnia czerwiec 11 2012 12:15:26
serku witam smiley na Twoje pytanie nie znają odp nawet najstarsi górale smiley
karotka dnia czerwiec 11 2012 12:18:11
to pozdrawiamy blokaut i ich kibiców żeńskiej <macha> smiley
karotka dnia czerwiec 11 2012 12:18:37
nie, tamto SB lepsze, wróci kiedy ktoś je naprawi smiley
ksdani dnia czerwiec 11 2012 12:20:29
trep: hm jaby ci to powiedziec i nie..
policz nicki - 5 czy 6 osob tam pislao - zwykle po 1 zdaniu czasem dwa ..
tutaj kilkanscie ( tez malo) ale masz calkiem sporo dlugich wypowiedzi.
Nie chce niczego porownywac bo strony maja inny charakter ale poroponuje zeby przynajmniej sie zastanowic zanim sie cos napisze.
karotka dnia czerwiec 11 2012 12:21:36
trep jakbyś oglądał mecz to byś widział, że umie.
karotka dnia czerwiec 11 2012 12:22:14
serku wszystkiego mi odmawiasz smiley
karotka dnia czerwiec 11 2012 12:24:26
BO NIE WIDZIAŁAŚ smiley dzięki serek! smiley
karotka dnia czerwiec 11 2012 12:27:41
trep - Paulina ma drobną kontuzję, dziewczyny nie mają świeżości, a ona i Skowrońska najwięcej się naharowały na boisku i były zdecydowanie najlepsze. Naprawdę na boisku są inne zawodniczki, które powinny bronic, a tak naprawdę ruszały się tylko Maj i Skowronek. Powiedzenie, że zawaliła jedną piłkę i to nam załatwiło tb jest przesadą. Bardziej Skorupa, która uparła się na Berę w końcówce i dziewczyna bloki zbierała aż bolało.
ksdani dnia czerwiec 11 2012 12:29:23
moza w 2 osoby zrobic 400 kometarzay tylko po co?
gdyby nasi "delagaci" byli w domach a nie na meczach w hali, mialbys te 400 a do Brazylii nie polecialo az tylu..
..
karotka dnia czerwiec 11 2012 12:30:27
serek - Kaśka nie ma przyjęcia, a ona bez przyjęcia to nie bardzo.
Alutka dnia czerwiec 11 2012 12:43:10
ks ale trepowi chodzi o to, że męska jest bardziej popularna od żeńskiej smiley
Alutka dnia czerwiec 11 2012 12:46:09
wiem smiley
karotka dnia czerwiec 11 2012 12:47:11
dodam smiley
Alutka dnia czerwiec 11 2012 12:48:14
to pozdrawiamy blokaut i ich kibiców żeńskiej <macha> smiley


ja również macham smiley
Alutka dnia czerwiec 11 2012 12:50:05
To wziąż by było 6/4 u nas i 1/2 u nich.


trep to oznacza, że się świetnie uzupełniamy smiley
Alutka dnia czerwiec 11 2012 12:51:11
karolcia łap za tel smiley
maqba dnia czerwiec 11 2012 12:52:44
Trepie, czy to udowadnianie różnych stopni popularności żeńskiej/męskiej na BA/SN ma czegoś dowodzić? czy to tylko tak sobie a muzom? - pytam, bo nie kumam...
Alutka dnia czerwiec 11 2012 12:53:17
smileysmiley
maqba dnia czerwiec 11 2012 12:53:38
I o to biega (-;

zdążyłeś napisać odpowiedź, kiedy ja pisałam pytanie smiley
maqba dnia czerwiec 11 2012 12:57:42
A tak w ogóle, to dałabyś jeszcze jakiś przepis.

nie dam, bo będziesz gruby smiley
Alutka dnia czerwiec 11 2012 13:13:40
maq racja dbaj o linię naszego trepa bo się nie zmieści w koszulkę Grozera smiley
maqba dnia czerwiec 11 2012 13:19:16
smiley trepie, ryby lubisz ?
maqba dnia czerwiec 11 2012 13:21:18
to idę pisać smiley
Perla dnia czerwiec 11 2012 13:32:01
trep, ja pytałam, dlaczego nie chciała odbijać palcami.... odpowiedziała, że jeszcze tego samego dnia miała zagrać Etiudę Chopina! He he he.
maqba dnia czerwiec 11 2012 13:34:33
trep -->>
Alutka dnia czerwiec 11 2012 13:45:46
http://www.volleyball-verband.de/filerepository/rgfAKwb64PU9b6s89b9v.jpg
smiley
karotka dnia czerwiec 11 2012 13:52:43
trep - podejrzewam (choc nie wiem na pewno), że jej trenerzy nie byli zwolennikami odbicia palcami, a ona bardzo dobrze i przyjmuje i dogrywa i wystawia dołem i trenerzy skupili się na doskonaleniu tych umiejętności. Natomiast jak trzeba to przyjmie na palce.
karotka dnia czerwiec 11 2012 14:04:49
trep - nie wiem, zastanawiam się. może (a raczej na pewno) ona sama lepiej się czuje w odbiciu dołem. Co nie zmienia faktu, że potrafi odbijac sposobem górnym, co pokazała na tym turnieju.

a może była zmęczona, bo koleżanki uciekały od przyjęcia nie raz nie dwa, broniła w zasadzie sama, a to był 3 dzień turnieju, na którym rozegrały 2 mecze 5setowe i jeden 4 setowy. A gra z kontuzją. Popatrz lepiej i policz ile razy przebijane piłki palcami przebijane Kosek i Kasprzak dogrywały na drugą stronę.
Alutka dnia czerwiec 11 2012 14:12:50
ktoś musiałby podliczyć typera bo Eder nawiał (?)smiley
karotka dnia czerwiec 11 2012 14:15:56
trep - a może źle świadczy o trenerze, że stawia nie na te zawodniczki co trzeba.
ksdani dnia czerwiec 11 2012 14:21:52
trep: jesli sie ine gra w lidze to w meczach repry, gdzie jednak dochodzi dodatkowy stres, robi sie rozna glupie bledy.
Natomiast moim zdaniem wynika to ze szkolenia gdzie nie leje sie lapach za brak starannosci w grze.
Do zadnej, nawet najlatwiejszej pilki, nie mozna podchodzic "na luzie" - tego wlasnie nie rozumie kilka zawodniczek - tak to wyglada.
karotka dnia czerwiec 11 2012 14:25:23
osobiście uważam, że Sieczka jest lepsza i to dużo od Kasprzak i Kosek.
chimer89 dnia czerwiec 11 2012 14:35:51
ks, zacznijmy od tego, że jak się nie gra w lidze, to się nie powinno grać w reprze...
chimer89 dnia czerwiec 11 2012 14:37:57
osobiście uważam, że Sieczka jest lepsza i to dużo od Kasprzak i Kosek.

O!
Malgorzata dnia czerwiec 11 2012 14:38:38
Ja bym zaczęła od tego, że jak się nie umie przyjmować to się nie powinno grać na pozycji przyjmującej smiley, ale zgadzam się ze Chimer.
Alutka dnia czerwiec 11 2012 14:46:54
po wczorajszych zmianach na temat trenera się nie wypowiem chyba że znowu będę *** smiley
Malgorzata dnia czerwiec 11 2012 14:54:51
Faktycznie trener i jego zmiany to kolejny problem naszej kadry. W ogóle jakoś u nas taktyka szwankuje, a właściwie sam pomysł na taktykę i jej wykonanie. Trener Świderek chce grać szybką siatkówkę (co popieram), ale skład jaki wystawia jest nastawiony na siłę ataku (atakująca jako przyjmująca), a nie na precyzję dogrania, która jest niezbędna by grać szybko. Albo chcemy grać szybko i kombinacyjnie, albo chcemy grać mocnymi skrzydłami. Nie da się tych opcji w przypadku naszej reprezentacji połączyć. Zresztą trener miał zawodniczki na zgrupowaniu przez kilka tygodni (licząc z przygotowaniami do Ankary miał ponad 1,5 miesiąca by zawodniczki przygotować), więc powinien być już widoczny jakiś progres, a ja na razie widzę znaczny regres.
majka dnia czerwiec 11 2012 15:18:30
co to znowu za głupie ploty z Bartmanem w Sovii??smiley
Alutka dnia czerwiec 11 2012 15:20:25
majka że co ????? smiley
majka dnia czerwiec 11 2012 15:22:35
no wszędzie wszyscy o tym pisząsmileysmileysmiley

już bym chyba tą Koreę wolała. Zibi i ty Bobi nie idźcie tą drogą...
Maciek dnia czerwiec 11 2012 15:57:29
tylko nie Bartman i tylko nie w Sovi !
Alutka dnia czerwiec 11 2012 16:05:59
tylko nie Bartman i tylko nie w Sovi !

nooooooooosmiley
gwiazdeczka dnia czerwiec 11 2012 16:08:39
Tez się nie zgadzam! Bartmanowi w Sovi STANOWCZE NIE!
gwiazdeczka dnia czerwiec 11 2012 16:10:16
Cześć Maugrimsmiley Będziesz wieczorem? To pogadamysmiley
Maugrim dnia czerwiec 11 2012 16:11:03
Ok zobaczę smiley
gwiazdeczka dnia czerwiec 11 2012 16:12:18
To tak gdzieś o 20 bo później mam meczsmiley
Maugrim dnia czerwiec 11 2012 16:14:50
Ja Ukrainy nie przegapię smiley
gwiazdeczka dnia czerwiec 11 2012 16:16:13
A ja Szwecjismiley
ksdani dnia czerwiec 11 2012 16:19:44
chimer: toc caly czas o tym gadam - mlodym kaza sie w plk wykazywac a "stare" juz nie musza bo w przeciagu 2 lat 3 dobre mecze rozegraly.
Kasprzak w sezoine zasadniczym jesli chodzi o sam atak grala niezle ale juz w meczach playoff maila ponizej 1 punktu na set!
jesli dodac, ze przez caly sezon miala 11 blokow a efektywnosc zagrywki -0,07 ( tak- minus) o przyjeciu i obronie nie bede wspominal.
Nie chce gnebic akurat tej zawodniczki ale jak sama ine widzi, ze pozostajac w mineralnych idzie w dol i nikt jej ine poradzil zmiany klubu w poprzednim sezonie to juz ine moja wina.
25 lat to nie jest mloda zawodniczka i nie tylko mozna ale trzeba oczekiwac czegos wiecej niz tylko usmiechu po sknoconych zagraniach.
Maciek dnia czerwiec 11 2012 16:23:40
i tak z tej grupy wyjdą Francuziki i wyspiarze ! smiley
gwiazdeczka dnia czerwiec 11 2012 16:27:03
Mnie i tak interesuje tylko grupa A i Csmiley
aqa dnia czerwiec 11 2012 16:54:19
nieśpiesznie spieszę donieść ,
że dziś :
niewątpliwie, zasłużenie , zdecydowanie (3:1) Mistrzem został.... TADAMMM !... Rafa Nadal !!! < oklaski !!!>

Oto zwycięzca:
- Lewy Wielkiego Szlema - po raz 11
- Roland Garros - po raz 7-my , dzięki czemu pobił rekord wszechczasów (wyprzedzając słynnego Björna Borga)
Rafa jest więc w 7-mym niebie



Jak na prawdziwych wojowników przystało gra była jednak zacięta aż do końca trwając (odliczając przerwy na deszcz i na noc) 3,5 godziny (6-4, 6-3, 2-6, 7-5 ) a w końcówce pękł (o dzivo!) Novak , popełniając podwójny bład serwisowy.
Ostatnie 3 Wielkoszlemowe Lewe to właśnie Djoko zabrał Nadalowi. Teraz nadeszła chwila rewanżu. Tym bardziej dla Nole dotkliwego , że Nadal uniemożliwił mu dokonanie wyczynu, którego do tej pory dokonał tylko jeden człowiek na świecie - i to w zamierzchłych latach 60.tych , Rod Laver- zdobycie wszystkich Lew Wielkiego Szlema za jednym zamachem .
Nadal Djokoviciowi ... brakuje tej jednej jedynej... paryskiej...
Kaja dnia czerwiec 11 2012 17:16:52
Jak komuś chce się przetłumaczyć, to Rado Stojczew zrezygnował z funkcji trenera Bułgarii i przy okazji powiedział kilka "ciepłych, pożegnalnych" słów preziowi smiley

http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=369451
majka dnia czerwiec 11 2012 17:54:57
Matej też zrezygnowałsmiley
karotka dnia czerwiec 11 2012 17:57:22
co Matej ma z tym Stojczewem smiley
ksdani dnia czerwiec 11 2012 18:12:04
trep: no wiesz, duzy wysilek fizyczny - strata iwelu mikro i makro "elementow" to chca jak najszybciej uzupelnic - takie żelazo wazna rzecz dla organizmu
majka dnia czerwiec 11 2012 18:19:32
serek - myślisz, że wrócą, a Lazarow zrezygnuje?
Perla dnia czerwiec 11 2012 18:24:20
Co one mogły biedne wyczarować? Gołym okiem. bez wyobraźni, było widać, że szanowny coach nie trafił z formą. Wszystkie Panie były Bez formy!. W takim układzie trener postanowił grać. Vide: "genialne" zmiany. Jak się którejś udało "załapać" na dobrą akcję, leciała do klaskacza.
Poza tym , trener ma nieciekawą przywarę: na boisko wychodzą tylko te zawodniczki z worka koligacji ,lub te, które go zniewalają urodą. Te uśmieszki którymi Panie się posługują to tylko zasłona dymna na niemoc, w której żyją skoszarowane , nie mogąc pokazać, że uczeń już dawno przerósł mistrza.
majka dnia czerwiec 11 2012 18:25:13
ooo dobrze, bo już się bałam, że ja się z bułgarskim będę musiała męczyćsmiley
karotka dnia czerwiec 11 2012 18:26:33
majka a zastanawiałam się czemu tak unikasz odpowiadania na PW smiley
majka dnia czerwiec 11 2012 18:27:57
czekałam, aż się ktoś inny zgłosismiley

nie no, już nawet kliknęłam na "dodaj newsa' i zaczęłam rozszyfrowywać bułgarskismiley
ksdani dnia czerwiec 11 2012 18:32:21
tempera: masz na mysli Mistrza od szeregu czy jeszcze cos gorszego ( jesli cos takiego jest wogle mozliwe)?
majka dnia czerwiec 11 2012 18:37:26
Krzyś milczy i Bartosz ekskluzywnie nie informuje... liżą rany bidokismiley

jedna porażka z Brazylią i już tragedia... w du*ach się poprzewracało!smiley
Perla dnia czerwiec 11 2012 18:57:30
ksdani, mistrz od szeregu jest ....przeciętnym UFO. Dzisiejszy mistrzuniu podpatruje, a jakże jak grają "inne szkoły" trenerskie (patrz Niemce), stąd gra na dwie libero ze skutkiem rozregulowania pierwszej. W ogólnych statystykach wyraźnie widać, że człowiek się pomylił , bo druga libero nawet nie załapała się do publikowanych czołowych statystyk (stąd wniosek, że źle ocenia umiejętności?) Ankara przewróciła w głowie? Czy to nie było przypadkiem tak, iż w Ankarze dziewczyny SAME (dla siebie) chciały wygrać? To są moje przemyślenia.. Jakoś brakuje mi ich pogody ducha, entuzjazmu... Złapały wirusa? No pech!!!
Alutka dnia czerwiec 11 2012 19:12:57
zerknijcie do Modów
Alutka dnia czerwiec 11 2012 19:54:42
majka smiley
gwiazdeczka dnia czerwiec 11 2012 20:31:18
Brasil słonko masz zapchaną skrzynkęsmiley
Brasil dnia czerwiec 11 2012 20:33:18
Gwiazdko słonko już nie smiley
Aliassy dnia czerwiec 11 2012 21:15:12
Mikko Esko wraca do kadry. smiley
ksdani dnia czerwiec 11 2012 21:15:20
Tempera: wszyscy widzielismy jak sie dziewczyny "snuły" pierwszego dnia.
Nie wypowiadalem sie ( w temacie o wgp) o przygotowaniu fizycznym bo sadzielem, ze Swiderek pojechal zanan droga: pierwsze mecze to rozruch po treningach ale z kazdym spotkaniem powinno byc lepiej w tym ocw najlepiej w finale...
To prosze nie rozwiewac moich zludzen - skoro taktyka nie bardzo, prowadzeine zespolu - kicha i jeszcze dziewczyny nie sa przygotowane fizcznie..to kurcze co zostanie?
Alutka dnia czerwiec 11 2012 21:24:41
Ks co pozostanie? to co zawsze - płacz i zgrzytanie zębów.
Alutka dnia czerwiec 11 2012 21:36:43
Idę leżeć, chyba mam spadek mocy..smiley
majka dnia czerwiec 11 2012 21:40:09
dodałam newsa ze składem Włochów. Boruta pojechał po bandzie
maqba dnia czerwiec 11 2012 23:04:42
Ekskluzywna wiadomość wprost od KokoMonte

Witam Was już z lotniska, bo za godzinę odlatujemy przez Paryż do Finlandii. Dzisiaj mieliśmy trening siłowy, a teraz przed nami doba w podróży. Szkoda, że nie udało się zdobyć choćby punktu w meczu z Brazylią, ale jesteśmy dobrej myśli, że w Tampere będzie lepiej. Pozdrawiam, do usłyszenia jutro z Paryża smiley r12; w Aeroporto Internacional de São Paulo / Guarulhos (GRU).
aqa dnia czerwiec 11 2012 23:07:26
jeszcze jeden kwiatek z ceglanej mączki :

http://sports.yahoo.com/blogs/tennis-busted-racquet/novak-djokovic-takes-french-open-frustration-perrier-sign-154021085--ten.html
(zwłaszcza ten dziurawy <hihi>smiley
Vamos ! smiley Brasil !
bazin dnia czerwiec 11 2012 23:53:22
Dzisiaj mieliśmy trening siłowy


Znaczy, dziś na lotnisku wszystkie orły sami targali swoje torby i plecaki, zamiast wysługiwać się Konarskim, Zatorskim, czy Wiśniewskim ? smiley
ksdani dnia czerwiec 12 2012 05:21:50
och co to, to nie. musieli siłom uwalniać się z rak rozentuzjazmowanego tłumu brazylijskich niewiast . wszystkie 2 niewiasty paczą do tej pory i przeżywają..
maqba dnia czerwiec 12 2012 08:01:18
wszystkie 2 niewiasty paczą do tej pory i przeżywają

zazdrośnik smiley
ksdani dnia czerwiec 12 2012 08:52:53
Prawda w oczy kole smiley
ksdani dnia czerwiec 12 2012 09:13:15
Z przyjemnością informujemy, że dotychczasowy rozgrywający drużyny LOTOS Trefl Gdańsk - Grzegorz Łomacz, związał się z naszym zespołem dwuletnim kontraktem!

Grzegorz Łomacz kierował grą LOTOSU Trefla Gdańsk w sezonie 2011/2012. Na początku czerwca Łomacz rozwiązał kontrakt z Jastrzębskim Węglem, w wyniku czego stał się wolnym zawodnikiem. 25-letni siatkarz został w tym roku powolany przez trenera Anastaziego do szerokiej kadry Polski.

Łomacz będzie występować w Gdańsku przez kolejne dwa sezony.

LOTOS Trefl Gdańsk
bazin dnia czerwiec 12 2012 11:08:57
Dodałem newsa o nowym i wielkim, a nawet bardzo big wielkim rozgrywającym Noliko Maaseik, ale nie mogłem go otagować, bo nie mamy jeszcze chyba na podorędziu loga belgisjkiej ligi? smiley
Alutka dnia czerwiec 12 2012 11:32:45
bazin mówisz i masz smiley
maqba dnia czerwiec 12 2012 11:48:10
przed dzisiejszym meczem smiley

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/229872_3584938219831_964317782_n.jpg
Alutka dnia czerwiec 12 2012 11:53:19
smiley
maqba dnia czerwiec 12 2012 12:02:33
ABW o kopanej
http://siatkowka.przegladsportowy.pl/Siatkowka-EURO-2012-Anna-Werblinska-o-pilce-noznej,artykul,139580,1,892.html
maqba dnia czerwiec 12 2012 12:18:44
alarafa - jest news o grupach na IO
http://www.siatkanews.tnb.pl/news.php?readmore=2831

doklej swój link w komentarzu.
maqba dnia czerwiec 12 2012 12:35:19
Polska - Rosja. Da się? Da! smiley
http://marcinlew.blox.pl/2012/06/Polska-Rosja-Da-sie-Da.html
maqba dnia czerwiec 12 2012 12:41:22
"Rosjanie przewyższają nas stylem i szybkością" - Dariusz Szpakowski


Alutka dnia czerwiec 12 2012 13:19:53
maqba dodasz newsa? /zerknij na niego/ smiley
Maciek dnia czerwiec 12 2012 13:55:12
Zdrastwujtje kamanda !
Maciek dnia czerwiec 12 2012 13:57:12
Karo zepsułaś SB na spół z aqą, więc się zapytam kiedy będzie on działać ?
smiley
Brasil dnia czerwiec 12 2012 13:58:35
Runej zostaje we Włoszech. Kto w Zaksie w takiej razie?


Sam Elvi(s) smiley
Maynard dnia czerwiec 12 2012 14:16:42
http://www.fivb.org/en/Volleyball/viewPressRelease.asp?No=35198&Language=en
maqba dnia czerwiec 12 2012 14:41:39
May - smutna wiadomość...
Maciek dnia czerwiec 12 2012 15:27:00
aqa jesteś ? znaczy orientujesz się ?
Maciek dnia czerwiec 12 2012 15:29:44
czytałaś już o zakwalifikowaniu się młodej Ulki na IO. Ogólnie chodzi o to że ma grać również w deblu z Agą , a ja bym proponował Agnieszce darowanie sobie debla a zagranie w mikście z Kubotem np. tam jest tylko 16 par i 2 wygrane mecze dają strefę medalową .
Co ty o tym sądzisz ?
aqa dnia czerwiec 12 2012 16:34:55
Maciek (przez dużę M smiley
- właśnie dokładnie to samo sądzę ! mam nadzieję, że Iska nie ulegnie rodzinnemu terrorowi i wybierze rozwiązanie, które da jej ( i NAM) chociaż prawdopodobieństwo sukcesu !
1) siostry nie występowały ze sobą w deblu chyba ze dwa lata , a pamiętamy te awantury na korcie i ich kąśliwe uwagi po tych przegranych koncertowo meczach w 1.rundach .
Przez ten czas startowały z innymi partnerkami ( a nie zawsze Iśka musiała dobierać partnerki uwzględniając jej ranking) - to jak i kiedy miały się zgrać ?
W deblu decyduje team spirit i wyczucie partnera które się nabywa z czasem (stąd sukcesy Frytki/Matki) .
2) . No i jest taka rzecz jak komplementarność- (np. Matka posyła mordercze serwy a Frytka chodzi do siatki) a w czym Ulka mogłaby uzupełniać Iśkę ?

PS. A ja się zastanawiam, czy iśka nie wypadłaby lepiej z Matkowskim... No dobra, wiem, że Łukasz jest przystojniejszy...
aqa dnia czerwiec 12 2012 16:42:29
oczywiście cieszę się ze szczęśliwego ostatniego rzutu na taśmę Ulki, i że się zakwalifikowała (na przedostatnim) miejscu , wygrywając finał w Nottingham ...
... z dziewczyną z drugiej połowy drugiej setki, która nie przeszła drugiej rundy kwalifikaccji do Roland Garrosa ...

Niech Ulka najpierw się sama ze sobą upora a dopiero potem wykorzystuje ranking siostry...
aqa dnia czerwiec 12 2012 16:45:42
maqba ,11:48
przed dzisiejszym meczem

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/229872_3584938219831_964317782_n.jpg

- fantastyczne ! smiley smiley smiley jestem ZA
Malgorzata dnia czerwiec 12 2012 17:01:37
Na WGP do Chin jedziemy prawie tym samym składem co graliśmy w Łodzi, w naszej ekipie zabraknie tylko (niestety) Moniki Martałek. Za nią pojedzie Agnieszka Kąkolewska. Nie rozumiem tej decyzji trenera. smiley
karotka dnia czerwiec 12 2012 17:05:48
tylko (niestety) Moniki Martałek. Za nią pojedzie Agnieszka Kąkolewska.


o kur......... smiley smiley
maqba dnia czerwiec 12 2012 17:10:06
Polacy dłużej w Paryżewie smiley
http://www.s-w-o.pl/index.php/bialo-czerwoni-pojawia-sie-z-opoznieniem-w-tampere/
jinx dnia czerwiec 12 2012 17:10:37
Dodałem newsa@!!!!!!
bubbles dnia czerwiec 12 2012 17:11:18
nara jinx, byłam pierwsza smiley
ksdani dnia czerwiec 12 2012 17:15:52
a guzik-news wspolny smiley
maqba dnia czerwiec 12 2012 17:17:40
Brazole bez Giby w Tampere

http://tnij.org/q1c3
karotka dnia czerwiec 12 2012 17:39:49
http://www.facebook.com/photo.php?v=346301212110512

czemu ja tego wcześniej nie widziałam? smiley
majka dnia czerwiec 12 2012 19:12:38
Zibi i ten jego inglisz akcentsmiley Choć nic nie pokona jego rosyjskiego i "harosza komanda, harosze igroki, ocień ocień haraszo"/uśmiech/"wcio haraszo"/westchnięciesmiley
onaa dnia czerwiec 12 2012 19:22:01
Niemcy na memoriale Wagnera
http://www.fundacjawagnera.pl/pl/aktualnosci/259-niemcysprzedaz
realista_pzps dnia czerwiec 12 2012 19:42:26
Tak jak wczoraj informowałem. Po odpadnięciu Kuby był wybór pomiędzy Niemcami Bułgarią. W obecnej sytuacji w Bułgarii było jasne, że Anastasi wybierze Niemców
bobaas dnia czerwiec 12 2012 19:49:27
Na WGP do Chin jedziemy prawie tym samym składem co graliśmy w Łodzi, w naszej ekipie zabraknie tylko (niestety) Moniki Martałek. Za nią pojedzie Agnieszka Kąkolewska. Nie rozumiem tej decyzji trenera.


Haha, karo może zobaczymy Twoją ulubienice w akcji smiley Przyznam się, że nie widziałem jej na oczy podczas gry ofc i jestem ciekawy czy z niej takie typowe drewno jak to było z Gabi za młodu xd
W sumie dziwne to wszystko. Martałek wygrywa rywalizację z Tokarską i Gajgał przed Ankarą, a teraz przegrywa z Tokarską i Kąkolewską. Może Alojzy stawia na wzrost smiley Obie zdecydowanie wyższe niż Monika, a na dodatek młodsze smiley Maja co prawda o rok, ale jednak. Ksdani musi się cieszyć ;p
gwiazdeczka dnia czerwiec 12 2012 19:59:40
Brasil albo masz zapchaną skrzynkę albo nie wiesz co odpisaćsmiley
Brasil dnia czerwiec 12 2012 20:00:53
Sorry Gwiazdko, pisałem newsa smiley

Dodałem o Sokołowie
gwiazdeczka dnia czerwiec 12 2012 20:01:53
Wybaczamsmiley
Myślałam, że się zastanawiasz co odpisać, bo moim tekściesmiley
gwiazdeczka dnia czerwiec 12 2012 20:02:10
*po moim tekście
Brasil dnia czerwiec 12 2012 20:04:54
Myślałam, że się zastanawiasz co odpisać, bo moim tekście


Najpierw mnie trochę wmurowało w ziemię smiley
gwiazdeczka dnia czerwiec 12 2012 20:07:55
Najpierw mnie trochę wmurowało w ziemięsmiley


haha sorrysmiley ale już ok?smiley
Maciek dnia czerwiec 12 2012 20:09:02
aqa przez małe a !
smiley złośnica
realista_pzps dnia czerwiec 12 2012 20:14:18
Słusznie Muchomor bo to jest historyczny mecz. Od Wembley 1973 takiego nie było.
Brasil dnia czerwiec 12 2012 20:14:39
Step by step, PW smiley
gwiazdeczka dnia czerwiec 12 2012 20:14:45
Przypomnijmy sobie jeszcze raz tą fantastyczną obronę Tytoniasmiley
http://www.youtube.com/watch?v=GZXJlQf06iQ

Obyśmy dziś też mieli dużo radości!

POLSKA!
gwiazdeczka dnia czerwiec 12 2012 20:18:33
Maćku ja też Ci jeszcze nie pogratulowałam dużej literki Msmiley staruchusmiley
Brasil dnia czerwiec 12 2012 20:18:48
Słusznie Muchomor bo to jest historyczny mecz. Od Wembley 1973 takiego nie było.


... żeby sobie chociażby przypomnieć mecz ze Związkiem Radzieckim o wejście do półfinału Mistrzostw Świata w Hiszpanii.
realista_pzps dnia czerwiec 12 2012 20:21:39
Grać z Rosją na Euro w Polsce to jest coś niepowtarzalnego
maqba dnia czerwiec 12 2012 20:25:45
muchomor, panuj nad sobą i językiem smiley
realista_pzps dnia czerwiec 12 2012 20:26:26
Mówisz o Brasilu ? Nie zaprzeczam.
maqba dnia czerwiec 12 2012 20:27:41
Realisto - to już druga uwaga do Ciebie w dniu dzisiejszym smiley
maqba dnia czerwiec 12 2012 20:30:17
realisto -->>
realista_pzps dnia czerwiec 12 2012 20:30:19
A które moje słowo jest niecenzuralne lub obraźliwe ?
maqba dnia czerwiec 12 2012 20:33:31
realisto, otrzymałeś pw z wyjaśnieniem.
gwiazdeczka dnia czerwiec 12 2012 20:35:20
muchomor uspokój się.
realista_pzps dnia czerwiec 12 2012 20:36:46
Popieram. Mecz to są emocje. Jak ktoś jest w takim momencie grzeczny to niech teraz idzie do kościoła a nie przeszkadza w meczu
maqba dnia czerwiec 12 2012 20:37:38
co popierasz, realisto ?
realista_pzps dnia czerwiec 12 2012 20:39:09
Dobra koniec. Wychodzę bo już nie wytrzymuje nerwowo...a Ty maqba do garów bo nie rozumiesz sportu
Brasil dnia czerwiec 12 2012 20:40:12
Widzisz maq, jest dokładnie tak jak Ci pisałem w PW.

@up, trafił swój na swego...
Alutka dnia czerwiec 12 2012 20:41:37
muchomor wyluzuj
Alutka dnia czerwiec 12 2012 20:42:54
realisto grzeczniej trochę..
ksdani dnia czerwiec 12 2012 20:43:45
muchomorek: jak to za Wagnera - 3:2 czyli ine tak znowu dokopalismy ale wygralismy smiley
Ostateczine nazwali nas mistrzami 5 setow heh a wtedy sie grało i grało , ine to co teraz.
..

muchomorek: prosze sobie nie zartowac z Moderatorek bo One sa w pracy i nie zarty im w glowach a i na mecz chca popatrzec a ine tu sie z Wami hooligans meczyc.
ksdani dnia czerwiec 12 2012 21:26:44
0:1 po ewidentnym bledzie obrony..raz sie nawet z komentatorem trzeba zgodzic - co za ... taka kupa we wlsne pole wpadaja
ksdani dnia czerwiec 12 2012 22:01:04
a co teraz powiesz smiley
ksdani dnia czerwiec 12 2012 22:01:47
tylko, ze teraz jest najlatwiej stracic bramke
maqba dnia czerwiec 12 2012 22:03:09
tylko, ze teraz jest najlatwiej stracic bramke

ks, trzy razy przez lewe smiley
ksdani dnia czerwiec 12 2012 22:06:43
za glebko sie conelismy, brak wyprowadzenia pilki do kontry
ksdani dnia czerwiec 12 2012 22:08:25
pomoc w jednej linii - zle ustawienie do kontraataku
ksdani dnia czerwiec 12 2012 22:09:50
w ten sposob sami stwarzamy zagroznie pod walsna bramka - w tloku wszystko sie moze zadrzyc.

a teraz sobie spokojnie poogladam smiley
maqba dnia czerwiec 12 2012 22:26:51
Przemek mi się spisuje bez zarzutu smiley <dumna i blada>
maqba dnia czerwiec 12 2012 22:30:59
maqba dnia czerwiec 12 2012 22:37:59
cytat z komentatorów smiley

jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Malgorzata dnia czerwiec 12 2012 22:39:53
Pierwszy raz od lat w ostatnim meczu grupowym będziemy grać o coś więcej niż honor smiley.
maqba dnia czerwiec 12 2012 22:44:13
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/389665_10151813522520571_1947344585_n.jpg
majka dnia czerwiec 12 2012 22:46:08
nie mam pojęcia o piłce, ale nawet ja się podnieciłamsmiley

Kuuuuuuubaaaa! To chyba baaardzo fajny chłopak jestsmiley
Malgorzata dnia czerwiec 12 2012 22:51:38
Zgadzam się Serek, Perquis dziś zagrał dobry mecz, tak samo Wasilewski i Dudka, no i oczywiście Błaszczykowski. Niestety Lewandowski był dziś niewidoczny, ale jest jeszcze mecz z Czechami, więc mam nadzieję, że wtedy pokaże co potrafi. smiley
majka dnia czerwiec 12 2012 22:52:29
tego Lewandowskiego to chyba chcieli dziś zabić...
maqba dnia czerwiec 12 2012 22:54:38
novalia dnia czerwiec 12 2012 23:03:42
http://www.youtube.com/watch?v=vOka2CX-ssM&feature=youtube_gdata_player
bramka Błaszczyka smiley
karotka dnia czerwiec 12 2012 23:12:08
bobaas miejże litość i mi nie przypominaj tego smiley
Alutka dnia czerwiec 12 2012 23:14:45
Nawet ja oglądałam smiley
Alutka dnia czerwiec 12 2012 23:16:56
Dobranoc wszystkim
ksdani dnia czerwiec 12 2012 23:31:48
Dobrej Nocy
Maynard dnia czerwiec 12 2012 23:38:00
Dudka akurat dzisiaj tak sobie.

Niestety Lewandowski był dziś niewidoczny

Przy takim ustawieniu w jakim gra nasza reprezentacja, środkowy (i tak naprawdę jedyny) napastnik ma trochę więcej zadań niż tylko czyhanie na bramkę. I z tych zadań Lewandowski wywiązuje się bardzo dobrze.
Malgorzata dnia czerwiec 12 2012 23:50:18
Nie wiem, jak dla mnie zbyt często tracił piłkę i nie stworzył większego zagrożenia pod bramką rywala. Oczywiście trzeba przyznać, że dobrze go zawodnicy Rosji pilnowali i często był faulowany, co go na pewno wybijało z rytmu.

A Dudka w pierwszej połowie grał tak sobie, w drugiej było o wiele lepiej. Byłam zdziwiona, że to on akurat zszedł z boiska.
majka dnia czerwiec 13 2012 00:01:52
właśnie sobie obejrzałam wywiad z Kubą na yt, jak mówił o mamie i w ogóle. Nic nie wiedziałam wcześniej, jestem totalną ciemnotą jeśli chodzi o polską piłkę, o w ogóle piłkę...

i się wzruszyłam mocno. Bardzo mądry chłopak. Od razu wiedziałam. Ma bardzo dobre oczysmiley

może i są trochę parszywi, ale Kubę mają fajnego. Do boju, chłopcy! Przygarniam do sercasmiley
Maynard dnia czerwiec 13 2012 00:11:02
jestem totalną ciemnotą jeśli chodzi o polską piłkę, o w ogóle piłkę...

Skoro tak twierdzisz, to czemu zakładasz, że "są trochę parszywi"?
majka dnia czerwiec 13 2012 00:18:13
no nie da się ukryć, że mistrzami świata to oni nie sąsmiley Ale nie było w tym nic złośliwego, na AZS też tak często mówięsmiley

przyznam, że do tej pory nie miałam do nich serca. Wydawali mi się trochę ciapowaci, bez charakteru, a jednocześnie co poniektórzy zarozumiali. Ale dzisiaj Kuba i jego koledzy mnie chwycili za sercesmiley
maqba dnia czerwiec 13 2012 00:32:44
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/552879_10150879305751872_2033549287_n.jpg
aqa dnia czerwiec 13 2012 00:37:40
tp jeszcze ja . W 3. (TRZECIEJ) minucie meczu zczubaki zamieściły coś takiego
Piotrek pisze: Polska wygra bo...

aqa dnia czerwiec 13 2012 00:39:00
a tu dowód :
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,123357,11919794,Euro_2012__Polska___Rosja_Z_czuba_i_na_zywo.html?PageNumber=6
(patrz: 3.minuta )
maqba dnia czerwiec 13 2012 00:40:28
wszystko mi opadło smiley
http://supernowosci24.pl/zbigniew-bartman-w-asseco-resovii/
maqba dnia czerwiec 13 2012 08:31:53
gwiazdko, dla Ciebie smiley
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/599093_10150899684460665_342918951_n.jpg
Maynard dnia czerwiec 13 2012 08:34:23
Wydawali mi się trochę ciapowaci, bez charakteru, a jednocześnie co poniektórzy zarozumiali.

Wypisz wymaluj repra siatkarska w niektórych okresach. A zarozumialstwo niektórym zostało do dzisiaj.

Ale dzisiaj Kuba i jego koledzy mnie chwycili za serce

Czyli nie wszystko stracone smiley
maqba dnia czerwiec 13 2012 08:35:50
Justyna Łukasik (19 lat) w Atomie

http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/291679/atom-trefl-sopot-pozyskal-mloda-srodkowa
maqba dnia czerwiec 13 2012 08:37:19
statystyki indywidualne LŚ

http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/291663/ls-statystyki-indywidualne-ignaczak-liderem-reszta-wysoko
maqba dnia czerwiec 13 2012 08:39:26
wywiad z Gardinim

http://siatkowka.przegladsportowy.pl/Siatkowka-Andrea-Gardini-a-Londyn-2012,artykul,139756,1,892.html
tygrysek dnia czerwiec 13 2012 08:51:17
A Polacy wyszli na totalnych cwokow wydarzeniami przedmeczowymi i wygwizdaniem hymnu. Chyba za szybko Polsce Euro powierzono
Maynard dnia czerwiec 13 2012 08:59:30
Z wygwizdaniem hymnu - zgoda. A jeżeli wydarzenia przedmeczowe mają świadczyć o byciu ćwokami, to w kilku innych krajach, które to Euro mogły zorganizować, ludzie są nie mniejszymi ćwokami.
tygrysek dnia czerwiec 13 2012 09:09:22
Wiesz Maynard drugiego przypadku zeby hordy kiboli atakowały ludzi spokojnie idacych na stadion sobie w sotatnich latach na duzej imprezie nie przypominam. Moze bardziej mi chodziło o to ze najpierw powinnysmy problemy z pseudokibicami rozwiazac a potem brac sie za duza impreze
tygrysek dnia czerwiec 13 2012 09:10:29
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/swiatowe ... omosc.html
Odzwiek w mediach jest jednoznaczny - Polacy i Euro dostaja medialnie po dupie od najwiekszych massmediów z powodu grupki oszołomów. I wniosek jest taki ze oto przedstawiciele kraju, który zobowiązał sie do organizacji Euro zaczeli rozróbe. Cały świat ogladajacy audycje BBC uwaza teraz ze wnioski tam postawione okazaly sie trafne.
A i pewnie te pare tysiecy Rosjan spokojnie idacych na stadion naocznie sie przekonało o stanowisku cześci Polaków.
Maynard dnia czerwiec 13 2012 09:15:15
Moze bardziej mi chodziło o to ze najpierw powinnysmy problemy z pseudokibicami rozwiazac a potem brac sie za duza impreze

Warto popytać Niemców, Włochów i Anglików, co się u nich dzieje POZA stadionami. Troglodyci są wszędzie.
Odzwiek w mediach jest jednoznaczny - Polacy i Euro dostaja medialnie po dupie od najwiekszych massmediów z powodu grupki oszołomów.

Oceniania całej imprezy i całego społeczeństwa przez pryzmat wybryków "grupki oszołomów" nie nazwałbym rzetelnym dziennikarstwem.
maqba dnia czerwiec 13 2012 09:33:05
Cały świat ogladajacy audycje BBC uwaza teraz ze wnioski tam postawione okazaly sie trafne.

nie przesadzałabym, tygrysie; pobieżnie przejrzałam serwisy i wszędzie pisze się negatywnie o grupie ultrasów - wyłącznie. Jednocześnie publikowane są artykuły podkreślające gościnność Polaków i dobrą organizację Euro. Pisanie od razu, że kompromitujemy się jako kraj ? przegięcie w żadną stronę nie jest wskazane.

Poczytaj sobie też tygrysku, jakie były plany(wg doniesień policji) na czas pomeczowy.......

http://euro.wp.pl/title,Rosjanie-chcieli-wtargnac-na-murawe,wid,14568408,wiadomosc.html
tygrysek dnia czerwiec 13 2012 09:35:56
Przykro mi ale wyszło tak ze hordy polskich troglodytów atakowały spokojnych rosyjskich kibiców idacych na mecz. I taki jest przekaz medialny. Kompromitacja dla gospodarza Euro jakim jest Polska.
Maynard dnia czerwiec 13 2012 09:45:36
Tygrysku, są tacy, którzy nie rozumieją, że wnioskowanie indukcyjne jest zawodne. I nic na to nie poradzimy. Jak ktoś stara się porządnie używać szarych komórek, to mu nawet "rzetelna" BBC nie wmówi, że ci kolesie w kominiarkach to reprezentatywna próbka całego społeczeństwa.
maqba dnia czerwiec 13 2012 09:46:17
Kompromitacja dla gospodarza Euro jakim jest Polska.

tygrysie, idź na fb i poczytaj sobie rosyjskie komentarze na stronie championatu; może dadzą Ci do myślenia....
tygrysek dnia czerwiec 13 2012 09:54:53
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,11920503,Swiatowe_media__Starcia_kibicow_w_Warszawie__To_Polacy.html

Przeczytajcie ten tekst i obejrzyjcie film.
To sa sceny jak z Dzikiego Zachodu
A najbardziej wygrany jest Putin który utwierdził zachód w przekonaniu ze Polacy to genetyczne rusofoby i kraj który nierzadem stoi.
tygrysek dnia czerwiec 13 2012 09:59:37
Inna sprawa ze to zasługa braci dziennikarskiej która ze 2 tygodnie na okragło szczuła na Rosjan. Brawo klaso dziennikarska
maqba dnia czerwiec 13 2012 10:04:49
- Najbardziej brutalne starcia zaczęły się, gdy polscy pseudokibice zaatakowali Rosjan, którzy odpowiedzieli im równie brutalnymi atakami - pisze brytyjski portal BBC. "The Independent" opisuje brutalną bójkę między samymi Polakami oraz walki na kamienie i puszki między kibicami. Światowe portale tłumaczą starcia "trudną polsko-rosyjską historią".

widzisz tygrysku - czytamy to samo, a wnioski wyciągamy zupełnie inne; ja czytam o chuligańskich bójkach - z naciskiem na "chuligańskich" - Ty widzisz kompromitację Polski - gospodarza. O rzetelności dziennikarskiej (?) May napisał już wyżej.
To sa sceny jak z Dzikiego Zachodu

widzę takie sceny pod swoimi oknami po meczach......
tygrysek dnia czerwiec 13 2012 10:08:01
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-wsr1NSHXAc
tygrysek dnia czerwiec 13 2012 10:09:04
No coz hasło Euro powinno brzmiec:
"Turniej na którym mozesz zostac obitym na smierc kierujac sie w strone stadionu"

A Anglikom i Putinowi w to graj
Maynard dnia czerwiec 13 2012 10:20:51
To sa sceny jak z Dzikiego Zachodu

Czy na podstawie filmików pokazujących, jak kibice Milwall ścierają się z kibicami West Ham, wyciągnąłbyś wniosek, że Anglicy to nacja zezwierzęconych nożowników? Czy oglądając zadymy kibiców Lazio z faszystowską symboliką w tle, uznałbyś, że u każdego Włocha wisi w szafie czarna koszula? Naprawdę, obcokrajowcy to nie są debile. Potrafią odróżnić margines od reszty gospodarzy.

No coz hasło Euro powinno brzmiec:
"Turniej na którym mozesz zostac obitym na smierc kierujac sie w strone stadionu"

A może zmienić to hasło na takie: "Turniej, na którym możesz zostać obitym, bo pracujesz jako steward i nie podobało ci się, że rzucane są race na boisko"? I co? Mamy w trybie natychmiastowym deportować wszystkich rosyjskich kibiców?
karotka dnia czerwiec 13 2012 10:30:33
tygrysie nie bardzo rozumiem o Ci chodzi: bójki zdarzają się wszędzie, przy okazji różnych wydarzeń. Nie jestem w stanie zrozumiec dlaczego obrażanie Polaków sprawia Ci taką satysfakcję.
Edyta dnia czerwiec 13 2012 11:53:46
Dokładnie tygrysku, jak ktoś ma złą wolę, wyciągnie takie wnioski jak ty. Jak ktoś stara się patrzeć obiektywniej, dostrzeże to, o czym piszą osoby powyżej.
Ale twój punkt widzenia mnie nie dziwi. Od dawna i tu, i na forum strefy starasz się w swoich postach dyskredytować Polaków kosztem Rosjan, i nawet jeśli nie masz takiego zamiaru to tak ci mimochodem wychodzi. Jakieś skrzywienie, rusofilstwo, nie wiem z czego to wynika, ale twoja tendencyjność strasznie razi w każdym dowolnym wątku, gdy mowa o Rosji, a zwłaszcza o porównaniach Polaków i Rosjan (zawodników, lig, obywateli, dowolnie).
tygrysek dnia czerwiec 13 2012 12:48:47
Wy jednak mylicie lokalne zamieszki z wielogodzinna zadyma rozpoczeta przez polskich kiboli. Skoro zatrzymano 150 apolskich kiboli to ilu brało w tym udział?
Cos takiego dotychczas jak siegne pamiecia nie mialo miejsca na imprezie mistrzowskiej.
Maynard dnia czerwiec 13 2012 13:12:29
Cos takiego dotychczas jak siegne pamiecia nie mialo miejsca na imprezie mistrzowskiej.

Tu masz przegląd.
http://menstream.pl/wiadomosci-sport/futbolowa-bitwa-narodow-na-euro-2012-czyli-najdluzsza-wojna-nowoczesnej-europy,0,1102699.html
dyletant dnia czerwiec 13 2012 13:15:18
ile ta awaria jeszcze potrwa?
onaa dnia czerwiec 13 2012 13:36:48
Kosok zostaje na dwa lata w Resovii.
onaa dnia czerwiec 13 2012 13:37:09
Kosok zostaje na dwa lata w Resovii.
onaa dnia czerwiec 13 2012 13:37:38
Możecie usunąć ten drugi komentarz?
chimer89 dnia czerwiec 13 2012 13:53:41
tygrysku, akurat Rosjanie nie są tacy niewinni. Wcześniej zaczynali burdy i bili stewardów (jednego właściwie skatowali)... Nasi też oczywiście nie są niewinni, ale akurat nasze narody mają podobną mentalność i podobne zachowania. Nie ma co się oburzać.
Kibole są wszędzie. W Anglii przenieśli się poza stadiony, ale istnieją tam prawdziwe kibicowskie gangi, co chwilę są ustawki i tłuczenie na śmierć... We Włoszech podobnie.

To, że angielscy dziennikarze przyjęli za punkt honoru pokazanie Polski jako niecywilizowanego kraju, to już ich sprawa... Myślę, że angielscy kibice, którzy wrócą z Polski, trochę na różnych forach te informacje sprostują smiley

Europa przekonała się, że w Polsce nie ma niedźwiedzi polarnych, jest nawet asfalt i blachodachówki, a nie strzechy smiley Bardzo dobrze się stało, że przyznano nam tę organizację.
Malgorzata dnia czerwiec 13 2012 14:16:35
Media zagraniczne zajmują się nie tylko Polską i polskimi kibolami mówiąc o Euro. Przed chwilą przeczytałam artykuł na temat rasistowskiego zachowania na Euro na jednym z amerykańskich portali plotkarskich i nie było tam ani jednego słowa o złym zachowaniu Polaków. Cały artykuł dotyczył zachowania kibiców Hiszpańskich podczas meczu z Włochami.
Oczywiście zachowanie kiboli przed meczem z Rosją było skandaliczne, ale w każdym kraju tacy kibole się znajdą i wątpię, żeby przez pryzmat ich zachowania oceniano ogólnie Polskę i Polaków. Przecież w Wielkiej Brytanii w poprzednim roku mieliśmy do czynienia z wielkimi zamieszkami i była to często wiadomość numer jeden w innych krajach. Czy po tych wydarzeniach ktoś uważa Brytyjczyków za niecywilizowany naród? Większość ludzi nawet o tym nie pamięta.
ksdani dnia czerwiec 13 2012 14:38:45
Od jednego z tych "kiboli" wiedzialem juz wczesinej, ze kilka grup z roznych klubow ( czasem nawet wrogich!) - dogadalo sie i przyjada do Wawy zeby dokopac Rosjanom.
Mialem nadzieje, ze "rodzime waśnie" przewaza ale dzwoinili z pociagu, ze jada..no i dojechali.
Tyle w temacie.
Alutka dnia czerwiec 13 2012 14:40:41
było że Kosok zostaje w Resce?
onaa dnia czerwiec 13 2012 14:44:19
Alutko,chodzi ci o newsa?
Alutka dnia czerwiec 13 2012 14:46:43
tak
onaa dnia czerwiec 13 2012 14:48:28
Nie,nie było.
Alutka dnia czerwiec 13 2012 14:50:19
to idę robić
Brasil dnia czerwiec 13 2012 14:51:32
Bardzo utalentowany atakujący reprezentacji Argentyny, Ivan Castellani, który z dobrej strony pokazywał się w czasie pierwszego turnieju Ligi Światowej w Niemczech, od przyszłego sezonu będzie grać w drużynie Liga Argentina, Puerto San Martín.
Alutka dnia czerwiec 13 2012 15:06:20
newsik poleciał
majka dnia czerwiec 13 2012 15:18:21
tymczasem nasi siatkarze nawet jesli zakwalifikują się do Sofii, to mogą grać... przy pustych trybunach.

Bułgarscy kibice się zbuntowali i grożą, że mają wystarczające środki finansowe, że zapewnić federację, że na finałach LŚ... nie będzie tłoczno. Co tlumacząc na polski pewnie oznacza, że planują wykupić bilety i nie przychodzić na mecze.
Maynard dnia czerwiec 13 2012 15:31:27
Łódź będzie miała bileterkę w napadzie
http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/1,117108,11925928,Brazylijska_atakujaca_podpisala_kontrakt_z_Budowlanymi.html
gwiazdeczka dnia czerwiec 13 2012 15:33:33
gwiazdko, dla Ciebie smiley
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net ...


o mamma mia! Boskie!smileysmiley dziękuję ;*smiley
Cors dnia czerwiec 13 2012 17:55:17
Tygrysek,czy jeśli jest się rusofilem to trzeba być natychmiast polakofobem ?
ksdani dnia czerwiec 13 2012 18:21:17
mamy 2 pkt a Gracja 1 smiley
czyli my bedziemy miec 5 i awans z 1 miejsca a Grecy 4 pkt
czyli tyle ile Rosja- ine pamietam czy zdecyduja bramki czy mecz bezposredni
Brasil dnia czerwiec 13 2012 20:05:14
Logan Tom na dniach ma podpisać kontrakt z Unilverem Rio de Janeiro, zespołem prowadzonym przez samego Bernardo Rezende. Amerykanka zarobi w Brazylii około 800 tysięcy dolarów za sezon.
Brasil dnia czerwiec 13 2012 20:53:34
Eh... Chodziło nie o dolary, a o reale brazylijskie ... smiley Co tak czy siak daje chyba około 450 tysięcy dolarów.
majka dnia czerwiec 13 2012 21:24:52
http://www.youtube.com/watch?v=NScs_qX2Okk

smiley
maji dnia czerwiec 13 2012 21:29:39
A u naszych chłopaków same złe wieścismiley Wiśniewski chory, Jarosz kontuzjowany, do Finlandii leci Konarski.
majka dnia czerwiec 13 2012 21:30:47
smileysmileysmiley
co, co, co? Jak kontuzjowany? W samolocie się kontuzjował?smiley
maji dnia czerwiec 13 2012 21:31:46
Na środowym treningu ból w stawie kolanowym poczuł Jakub Jarosz. Nie wiadomo jak to poważna jest dolegliwość i trener Andrea Anastasi postanowił wezwać Dawida Konarskiego, który grupą, prowadzoną przez Radosława Panasa, trenuje w Spale.
tyle na razie wiadomo
majka dnia czerwiec 13 2012 21:33:39
smiley

to idę zrobić newsasmiley
maji dnia czerwiec 13 2012 21:36:36
jakby co, to służę linkami
http://www.pzps.pl/Siatkarze-w-Tampere.-Zdrowotne-klopoty-Jarosza-i-Wisniewskiego.-Powolanie-dla-Konarskiego..html
majka dnia czerwiec 13 2012 21:36:52
dodałamsmiley
maji dnia czerwiec 13 2012 21:36:55
http://www.plusliga.pl/news/id/5858/Dawid_Konarski_do_Tampere
jszczep-aniak6 dnia czerwiec 15 2012 09:46:54
To już nie ma ostatniego typera?smiley

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

. .
Administracja **** Strona Główna **** Redakcja SN
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
-
Szukaj
Forum
Skracanie linków
VIDEO
Olek Śliwka
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ksdani
21/10/2018 16:34
24:21 ...25:27.. i Ptoki przegrywaja 0-3..

ksdani
20/10/2018 17:44
Indyki vs Bedzin -zaczelo sie.. transmisja w ipla bezplatna czyli kazdy moze sobie popatrzec smiley

ksdani
20/10/2018 17:33
w Policach występowały Ognjenović, Stefana Veljković, Ana Bjelica i -ocw "aktualna" - Bianka Busa smiley

ksdani
20/10/2018 14:21
4 set.. 8-2, 9-7, 17-11 dla Serbek.. wahania gry spore ..

ksdani
20/10/2018 13:29
w 2 secie 19-12 dla Serbek ..a juz 20-12

ksdani
20/10/2018 12:57
16-12.. na drugim PO dla Wloszek.. ten mecz da sie ogladac smiley

ksdani
20/10/2018 12:53
zapoweidz Onico vs Aluron w newsie 3k. +L

ksdani
19/10/2018 17:38
Patryk Czarnowski, środkowy PGE Skry Bełchatów, tuż przed sezonem Polskiej Ligi Siatkówki doznał kontuzji kolana. Uraz wykluczy go z gry w drużynie mistrzów Polski w pierwszej części sezonu.

ksdani
18/10/2018 19:44
Programy Mem. Agaty i turnieju w Dreznie w Ogolniaku

ksdani