Siatkowka, komentarze, wyniki, wiadomosci
 
Komentuj!

Ostatnie Artykuły
LSK 17/18
Terminarz +L 2017/2018
Transfery 2017/2018
Terminarz +L 16/17
Terminarz Ol 16/17
Newsy- kategorie
Reprezentacja Seniorek
Reprezentacja Seniorów
Reprezentacje Młodzież.
Siatkówka plażowa
Europejskie Puchary
Orlen Liga
Plus Liga
Ligi zagraniczne
Serie A Kobiet
Serie A
Superliga Brazylia
Informacje
Serie A - K 17/18
Serie A - M 17/18
SUPERLIGA - K 17/18
SUPERLIGA - M 17/18
SUPERLIGA Ros. 17/18
LIGUE A - K 17/18
LIGUE A - M 17/18
Bundesliga K 15/16
Bundesliga M 15/16
EthiasVolleyLeague (BE)
Term. LM 15/16
Wyniki-Tab. 16/17
Składy16/17
Term-Wyn. 17/18
Składy 16/17
Trening ZAKSY Prezentacja Olsztyna
Wystawa Herosów
MM Volleyball Camp Olsztyn
MM Volleyball Camp Warszawa
SWT 2012 Stare Jabłonki
Memoriał Agaty 1
Memoriał Agaty 2
Memoriał Agaty 3
Memoriał Agaty 4
Memoriał Agaty 5
Memoriał Agaty 6
Memoriał Agaty 7
Mem. Ambroziaka cz.1
Mem. Ambroziaka cz. 2
Mem. Ambroziaka cz.3
Gwardia Cup 2012 cz.1
Gwardia Cup 2012 cz.2
Gwardia Cup 2012 cz.3
Zaksa - Izmir 28.09.12
Impel - Tauron 17/11/12
Andrea w Krakowie
AGH Galeco - Chemik
Siódemka - Tauron 12/01/13
Impel - Muszyna 1
Impel - Muszyna 2
PP 2013
Impel - Piła 06.10.13

Klasyfikacja
Plus Liga 13/14
Plus Liga 14/15
Orlen Liga 12/13
OrlenLiga 13/14
OrlenLiga 14/15
IO Rio 2016
2011/2012
+L Term/Reg/Wyniki 14-15
+L Składy 2014/2015
OL Składy 2014/2015
OL Terminarz-Wyniki 14/15
OL Wyniki-Tabele 2012/2013
OLTerminarz 2012/2013
OL Składy 2012/2013
Puchar Polski K 2012/2013
1 liga K PlayOff-PlayOut
Składy 2013/2014
Terminarz-Wyniki 13/14
Puchar Polski 2012/2013

Serie A - K 14/15
Twórczość- cykle...
W blasku gwiazd
FART ma farta?
Skra- oblężona twierdza
AZS ze świętego miasta
Dokąd zalecą Ptoki
ZAKSA, zdetronizowany król powraca
Asseco Resovia czyli mistrzowie jednego sezonu
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 1
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 2
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 3
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 4
Słownik SN
Statystyki WOA
Arcydzieła
Kibicbook 2
Kibicbook 3
Kibicbook 4
Kibicbook 5
Luzne Gadki 1
Luzne Gadki 2
Luźne Gadki 3
Luźne Gadki 4
Luźne Gadki 5
Luźne Gadki 6
Luźne Gadki 8
Luźne Gadki 9
Luźne Gadki 10
Luźne Gadki 11
Luźne Gadki 12
Twórczość SN
Wywiady +...
Stefana/Maja
Ł.Kaczmarek
A.Gardini
M.Rosner
D.Radenković
W.Sobala
M.Wika
K.Kasprzak
P.Kantor
Ł.Kadziewicz
G. Kosatka
K. Ignaczak
T. Aleksandersen

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 412
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: anytsuj350
Kluby-Loga/ Linki
 photo Trefl P_zpsxojqhobd.jpg  photo Muszynianka_zpsbl3lkyii.jpg  photo jastrzebs_eepsnan_zps1c08c315.png  photo SkBank_zps289da8e3.png  photo Luczniczka Bydg._zpsgjifnlye.png  photo Pila 1_zpssrnqksjw.png  photo Onico W_zpsnr4qfmx9.jpg  photo Cupryn_zps56564cd0.png  photo Budowlane Torun 2_zpsh8vsd4xk.png  photo KS _zpsd7bhxkn9.jpg  photo Banimex_zps32f2321b.png  photo Espandon_zpsmxnmhi4s.jpg  photo GKS_zpsvosfbikk.png
Aktualności
reprezentacja.net - web archiwum - LINK - Archiwe.is- LINK

 photo transf 17 18 logo_zps0wxn5hes.png
Brak odpowiedzi na maila potwierdzającego rejestrację powoduje jej odrzucenie

Dwa dobrze.. jeden fatalnie... ot, losowanie...
Europejskie Puchary LMGrupa A
1. Volero Zurych (Szwajcaria)
2. ASPTT Miluza (Francja)
3. CSM Alba Volei Blaj (Rumunia)
4. Developres SkyRes Rzeszów (Polska)

Grupa B
1. Fenerbahce Stambuł (Turcja)
2. Igor Gorgonzola Novara (Włochy)
3. Agel Prostejów (Czechy)
4. Imoco Volley Conegliano (Włochy)

Grupa C
1. Chemik Police (Polska)
2. Dynamo Kazań (Rosja)
3. Vizura Belgrad (Serbia)
4. Martiza Płowdiw (Bułgaria)

Grupa D
1. Dynamo Moskwa (Rosja)
2. Galatasaray Stambuł (Turcja)
3. Grot Budowlani Łódź (Polska)
4. VakifBank Stambuł (Turcja)

Grupy chłopaków w rozwinięciu
ksdani dnia listopad 17 2017 18:15:14 · Czytaj więcej · 7 Komentarzy · 79 Czytań · Drukuj

6 kolejka LSK
LSKKS PAŁAC Bydgoszcz - POLI Budowlani Toruń 3:0 (25:22, 25:10, 25:13) 18.11
Grot Budowlani Łódź - Polski Cukier Muszynianka 3:0 (26:24, 25:23, 25:11)
Legionovia Legionowo - Chemik Police 1:3 (25:20, 17:25, 16:25, 23:25)
Developres SkyRes Rzeszów - Impel Wrocław 19.11, 15:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź 19.11, 20:00 PolsatSport
Enea PTPS Piła - Trefl Proxima Kraków 20.11, 18:00 PolsatSport
KSZO OSTROWIEC - MKS Dąbrowa Górnicza 21.11, 18:00
ksdani dnia listopad 15 2017 21:58:49 · 12 Komentarzy · 79 Czytań · Drukuj

10 kolejka +L
Plus LigaBBTS Bielsko-Biała - Espadon Szczecin 3:2 (18:25, 25:20, 20:25, 25:21, 15:12)
Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:21, 25:16, 19:25, 25:23)
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 3:0 (25:22, 25:22, 25:22)
Jastrzębski Węgiel - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:19, 25:23, 25:19)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa 2:3 (25:23, 18:25, 23:25, 25:15, 12:15)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3:1 (25:13, 22:25, 25:13, 25:210)
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 19.11, 14:45 PolsatSport
Dafi Społem Kielce - Trefl Gdańsk 15:00

21.11 GKS Katowice-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 19:45 PolsatSport - zal. 9 kol.
ksdani dnia listopad 15 2017 21:58:05 · 7 Komentarzy · 38 Czytań · Drukuj

Komunikat KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Jastrzębski WęgielJastrzębski Węgiel
Biuro Prasowe

Komunikat KS Jastrzębski Węgiel S.A.




Zarząd Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel S.A. z przykrością informuje, iż z dniem dzisiejszym, tj. 13 listopada br. klub zakończył współpracę ze Stowarzyszeniem Społecznym Klub Kibica KS Jastrzębie-Borynia.

Całość w rozwinięciu
ksdani dnia listopad 14 2017 04:13:41 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 58 Czytań · Drukuj

5 kolejka LSK
LSK11.11 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS PROFI CREDIT B-B 0:3 (23:25, 17:25, 20:25)
11.11 Chemik Police - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:2 (25:11, 15:25, 23:25, 25:14, 15:7)
12.11 POLI Budowlani Toruń - Enea PTPS Piła 2:3 (22:25, 25:18, 25:23, 20:25, 11:15)
12.11 Impel Wrocław - KSZO OSTROWIEC 3:2 (25:22, 29:27, 25:20, 21:25, 15:13)
13.11 Polski Cukier Muszynianka - Trefl Proxima Kraków 3:1 (18:25, 25:19, 25:21, 25:21)
14.11 ŁKS Commercecon Łódź - Legionovia Legionowo 3:0 (25:22, 25:7, 25:15)
15.11 Developres SkyRes Rzeszów - Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:13, 25:22, 28:26)
ksdani dnia listopad 09 2017 20:50:17 · 38 Komentarzy · 310 Czytań · Drukuj

LMK+M - 3 runda: rewanże
LM CEV11.11 Developres SkyRes Rzeszów - Nova KBM Branik Maribor 3:1 (25:15, 25:20, 20:25, 27:25)- awans Dev
12.11 Jastrzębski Węgiel - Omonia Nikozja 3:0 (28:26, 25:13, 25:18); 3:0 (25:17, 25:19, 25:16)- awans Ptoki
ksdani dnia listopad 09 2017 20:50:11 · 7 Komentarzy · 91 Czytań · Drukuj

9 kolejka +L
Plus Liga09.11 PGE Skra Bełchatów - Onico Warszawa 3:0 (26:24, 25:22, 28:26)
10.11 Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 2:3 (20:25, 25:23, 25:16, 19:25, 13:15)
10.11 Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów 2:3 (25:12, 25:20, 23:25, 15:25, 10:15)
11.11 MKS Będzin-BBTS Bielsko-Biała 3:1 (37:35, 25:19, 21:25, 25:17)
12.11 Łuczniczka Bydgoszcz-Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0 (25:23, 25:19, 25:18)
13.11 Espadon Szczecin-Dafi Społem Kielce 3:0 (25:21, 25:16, 25:18)
21.11 GKS Katowice-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
29.11 Cerrad Czarni Radom-Jastrzębski Węgiel

14.11 ZAKSA Kędzierzy-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (21:25, 25:19, 20:25, 15:9) - zal. 4 k.
15.11 PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0 (25:23, 29:27, 25:21)
ksdani dnia listopad 09 2017 10:03:34 · 24 Komentarzy · 116 Czytań · Drukuj

Eliminacje LM - runda 3
LM CEV07.11 Nova KBM Branik Maribor - Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (22:25, 25:23, 23:25, 22:25)
08.11 Omonia NICOSIA - JASTRZEBSKI Wegiel 0:3 (26:28, 13:25, 16:25)

zapowiedź "Ptoków" w rozwinięciu
ksdani dnia listopad 06 2017 18:06:09 · Czytaj więcej · 9 Komentarzy · 127 Czytań · Drukuj

4 kolejka LSK
LSKKSZO OSTROWIEC - Developres SkyRes Rzeszów 3:1(25:21, 25:19, 20:25, 25:21)
KS PAŁAC Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (18:25, 18:25, 18:25)
Grot Budowlani Łódź - Trefl Proxima Kraków 0:3 (26:28, 21:25, 23:25)
Legionovia Legionowo - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (20:25, 20:25, 19:25)
Polski Cukier Muszynianka - POLI Budowlani Toruń 3:0 (25:16, 25:16, 25:13)
Enea PTPS Piła - Chemik Police 1:3 (25:17, 16:25, 17:25, 18:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Impel Wrocław 2:3 (28:30, 25:16, 25:13, 24:26, 12:15:)
ksdani dnia listopad 02 2017 01:44:05 · 37 Komentarzy · 332 Czytań · Drukuj

8 kolejka +L
Plus LigaJastrzębski Węgiel-Cuprum Lubin 3:0 (25:17, 25:17, 25:18)
Trefl Gdańsk-Espadon Szczecin 1:3 (21:25, 25:22, 18:25, 25:27)
Asseco Resovia Rzeszów-Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:23, 25:20, 26:24)
PGE Skra Bełchatów-Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:16, 25:22)
Dafi Społem Kielce-MKS Będzin 3:1 (25:18, 25:23, 19:25, 25:22)
BBTS Bielsko-Biała-GKS Katowice 1:3 (24:26, 28:30, 25:22, 23:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle-ONICO Warszawa 3:1 (25:17, 25:22, 25:27, 26:24)
Aluron Virtu Warta Zawiercie-Cerrad Czarni Radom 2:3 (21:25, 21:25, 25:19, 25:19, 14:16)
ksdani dnia listopad 02 2017 01:27:38 · 8 Komentarzy · 95 Czytań · Drukuj

"Każdy punkt jest na wagę złota!"
MuszyniankaJak początek sezonu ocenia atakująca Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna - Monika Bociek?

Za Wami trzy ligowe starcia, w których jedynie raz górowałyście nad rywalkami. Na swoim koncie macie trzy punkty. Czy Liga w tym sezonie jest bardziej wyrównana niż w poprzednim sezonie?

Trzeba przyznać ze kolejność meczów ułożyła się tak, ze pierwsze 3 spotkania nie należały do najłatwiejszych. Uważam, ze im dalej w sezon tym będziemy mieli więcej jasności co do równości ligi. Oglądając mecze czy śledząc wyniki mogę jedynie powiedzieć, ze w tym roku w Lidze może pojawić się dużo niespodzianek.

W minionej kolejce uległyście Chemikowi Police w czterech setach, chociaż zabrakło niewiele (szczególnie w drugiej partii), aby prowadzić już 2:0 z Mistrzem Polski. Czy żałujecie, że nie udało się przywieźć z Polic chociaż punktu?

Bardzo żałujemy tej porażki. Na pewno zabrakło nam odrobiny szczęścia. Przejechałyśmy całą Polskę, by zagrać dobre spotkanie i wywieźć z Polic jak najwięcej. Niestety, jedyne co wywiozłyśmy to smutek po porażce i trochę zawód, bo straciłyśmy szanse na przywiezienie przynajmniej jednego punktu do Muszyny. Nikt nie wie jak mecz mógłby potoczyć się później, gdyby udało się nam wygrać drugiego seta ...

Rozmawiał Artur Ziółko

Całość w rozwinięciu
ksdani dnia listopad 01 2017 13:42:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 53 Czytań · Drukuj

Strona 1 z 543 1 2 3 4 > >>
. .
Administracja **** Strona Główna **** Redakcja SN
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
-
Szukaj
Forum
Skracanie linków
VIDEO
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ksdani
18/11/2017 17:59
Jaja sobie robia..Zaksa pierwszy set z Bedzinem 25:13 a drugi 22:25... maja grac w LM... o kurcze...

ksdani
18/11/2017 15:21
co mysla w klubach o losowaniu - w kom. newsa ..

ksdani
17/11/2017 18:46
w newsie z losowania zasady rozgrywek.. smiley

ksdani
16/11/2017 22:53
Wlazly- zlamane zebro w meczu z Aluronem

ksdani
16/11/2017 18:27
piątek (17.11.) o godzinie 16.00 .. 3 nasze zespoly smiley

ksdani
16/11/2017 18:27
losowanie LMK: Losowanie obejrzeć będzie można za pośrednictwem Laola TV oraz na kanale CEV w portalu Youtube.com

ksdani
15/11/2017 03:56
Stefana Veljković, Malwina Smarzek i Jakub Głuszak zostali nominowani w 64. plebiscycie Kuriera Szczecińskiego na najlepszych sportowców i trenerów w regionie.

ksdani
13/11/2017 15:52
Muszyna- dla najmłodszych (dzieci, studenci) - wstęp bezpłatny!

ksdani
11/11/2017 20:21
4 set Dev.. 19:12... 20:20... szał smiley

ksdani
11/11/2017 17:53
ups.. link do transmisji radiowej z Dabrowy w newsie lsk.. teraz trwa przerwa po 2 secie..

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie